1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 40 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Blog Girişleri
    1

Tatiliniz nasil gecti bakiim?? Tatil yeri ve mekani onerilerinizi de bekliyorum ;-)

Eglendiniz mi?

Kaldiginiz yerden memnun muydunuz, tavsiye eder misiniz??

MEkan ve insanlar hakkindaki gozlemleriniz neydi peki??

Cocuklar ne yaptilar??

Ben de yazacagim azss sonra

Re: Tatiliniz nasil gecti bakiim??

guzeldi valla bi daha tatile gidersem yien bodrum isterim,hic bunalmadan pufur pufur ruzgariun tadini cikardik
    deniz cok temizdi,serindi bayildik.
    otel temizdi,yemekler ehh isteydi ama zaten cok lezzetli olmasin ki sismanlamayak.
    manzara superdi
    www.kefaluka.com

Blog Girişleri
    1

camomile yazdı:
    guzeldi valla bi daha tatile gidersem yien bodrum isterim,hic bunalmadan pufur pufur ruzgariun tadini cikardik
    otel temizdi,yemekler ehh isteydi ama zaten cok lezzetli olmasin ki sismanlamayak.
    manzara superdi
    www.kefaluka.com
    biz KEfaluka'ya gidemedik bacim, paramiz yetmedi

onun yerine bu sene Kemer olsun dedik...en son 15 sene once gitmistim Kemer'e...

Bir otel begendi, cok guzel, fiyati uygun, onerilen bir otel..yer ayirttik, 11 agustos'ta ucaga atladik gece 11:30 gibi indik , seyehat sirketinin (Corendon) yerine gittik, bu arada aciz, cocuklar durmuyor vs..dediler ki, sizin otel dolu, sizi baska bir otele alalim...

dedim ki, senin anan var midir???

ortaligi yiktim resmen, $efleri ile telefonda konusmak istedim, aradilar ama adam sesimi duyunca telefonu bana verdirtmedi

neyse pa$a pa$a otele gittik, yani ba$ka bir otele...gece servisinden yedik ictik falan..

ertesi gun sirket elemani geldi, ozur dilediler vs..bizi daha guzel bir otele gotueceklerini soylediler..iyi dedim...boylelikle Limak Limra otelindeki seruvenimiz basladi..

otel fena degil, ama guzelim deniz, gezi tekneleri pisligi yuzunden cok feci halde cok uzulduk..zamanimizi daha cok havuzda gecirdik..

bizim bebe hic durmadi, e$imle ayri ayri yemek zorunda kaldik, bebege nobetlese baktik..ama oglum sagolsun, bizi hic uzmedi...kiz ise bizi yoldu her firsatta, her yanimizi tirnaklari ile cizdi, tuzlu suya girince cok fena olduk..

e$imle de bol bol kavga ettik, sinirler tavan yapti...

cok da alkol tukettik, bele$ olunca dayanamiyor insan alkol olmasa zaman gecmezdi o hengamede gercekten..

etraf gene Rus kayniyordu...ama hicbiri ile takismadik cok $ukur...zira hem kadini hem erkegi boy-kilo olarak bizi geciyordu, ezer gecerlerdi yani bir fiskede

cok degisik bir tatildi, eglendik desem yalan olur, eglenmedik desem haksizlik olur, vs vs...

US güzeldi tabii anne-baba faktöründen. Bir gün güneş çarpması tehlikesi geçirdim o kadar.
    Sonra dönünce Foça'ya gittik. Kaldığımız yer kötüydü, bilmeden internetten rezervasyon yaptırmıştık ama oda tertemiz, yeniydi. Güzel vakit geçirdik.
    Geri kalan günler zaten monoton. Okulun açılmasını bekliyorum

Kıbrıs Artemise gittik. Çocuklarımla,eşimle başbaşa kalmak istememe, bakıcıyı götürmediğime nokta nokta diyim boşlukları sen doldur.

Otel çok kalabalıktı... Açıkbüfe tatili sevmediğimizden sadece çocuklar için bi tatildi onlarla güzel vakit geçirilen bi tatildi...

Otel magosa tarafındaydı bi kere Girne turuna katıldık çoluk çocuk... Deniz muhteşemdiii... Kıyıdan çok sıcak bi deniz havuz gibi... iskeleden girdiğinizde denize girdiğinizi anlıyordunuz... Eşimle nöbetleşe paletlerimizi giyip açıldık bi o kısım özgürlüktü...

Kıbrıs bahar için gidilmesi gerekir yazın haliyle çok sıcak... Murat'la açıkbüfe tatili benim tatil anlayışımıza uymadığı için 5 üzerinden 3 veriyorum. Ama çocuklar çok eğlendi biz de böylece mutluyduk.

Önümüzde bayram tatili var yemezler. Oğlumuz bi yaş daha büyüyene kadar tatili ikiye böldük çocuklarla onların eğleneceği gibi bi tatil yapacağız. Son 3 gece de eşimle yurtdışı kaçamağımız olacak. Sen sağ ben selamet. inşallah maşallah...

Blog Girişleri
    1

aynur-anneoldum yazdı:

Önümüzde bayram tatili var yemezler. Oğlumuz bi yaş daha büyüyene kadar tatili ikiye böldük çocuklarla onların eğleneceği gibi bi tatil yapacağız. Son 3 gece de eşimle yurtdışı kaçamağımız olacak. Sen sağ ben selamet. inşallah maşallah...

in$allah ku$um

Geçen sene gittiğimiz yerdeyiz http://www.pelitbonadea.com/

Güzel bir tatil olacağına eminim, dönüşte yorumlarım

Akyarlar Bodrumun en guzel ve ruzgarlı yeridir. Bodrumun ici yanarken Akyarlarda aksam iciniz bile urperir.. :lough:

kefaluka icin denize inmesi zor deniyor. sizce nasildi ?

camomile yazdı:
    manzara superdi
    www.kefaluka.com

Side ye gittik , tur şirketinin tavsiyesi ile çocuklara uygun bir otele - Horus Paradise - yerleştik.

Az türk , fransız ,ingiliz ve bol rus vardı. Otelin nerdeyse tamamı çocuklu ailelerle doluydu ve çocuklar için bol bol etkinlikler vardı. Bizin ayrıldığımız gün çocukları toplayıp at çiftliğine götüreceklerdi , oğlum katılamadığı için çok üzüldü.

Kafa göz yara yara ingilizce konuştuğu ve derdini anlatabildiği için kendi ile gurur duydu. Oldukça kalabalık bir animatör grubu vardı ve oldukça da başarılı idiler. İlk defa bir Türk gecesi gösterisi dansözsüz geçti.

Sahil şeridinde oteller birleşip yürüme yolu yapmışlar , çok uzun ve güzeldi. Gece son aktivite olarak yürüyüş , açık büfedeki lezzetli yemeklerin kalorilerini biraz olsun harcamamıza yardım etti.

Biri kapalı 5 havuz eğlence yada sakinlik isteyenlere seçim hakkı verdi. Club odamızın yanındaki şeftali ağacı ve değişik yerlerdeki meyve ağaçları çok güzeldi.

İnce kumlu denizi derinlik açısından çocuklar için iyi idi ama maalesef kirli idi. Bir kere denize girebildik bu nedenle. Parasailing çok güzeldi , seneye oğlumla deneyeceğim tekrar zira eşimi bir daha ikna edemem.

Oğlumun ısrarı ile otobüs ile gittik ( araba manyaklığı had safhada ). İşte bu kısmı kötüydü benim için oğlum kucağımda uyuduğu için ben uyuyamadım ve oğlum uyanık olduğu saatlerde de güvenliğim için taktırdığı emniyet kemeri nedeni ile sıkıldım.

Sonuç itibarı ile genel olarak iyi idi.

Bizde bayramda bodrumdayız .Gümbette.Tecrübeli bayanlar gümbet nasıldır orda.