2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. ŞU ACAYİP.......:) TARIK USLU KİTAPLARI

Haftasonu NT den bunları seçtik okumaya başladık çok zevkliymiş sürekli aynı şeyi söylüyor anne Hayat Bilgisi ve Fen Bilgisi Kitaplarında Yazmayan Çok Acayip Gerçeklermiş bu kitaptakiler...
    Benimki gibi bilim meraklısı çocuklara tavsiye ediyoruz serinin birkaç kitabı daha var onları da alacağız yanında birde Çiğdem Can'ın bilim kitabını da aldık bakalım onun içinde yorumları alacağım..

2. Re: ŞU ACAYİP.......:) TARIK USLU KİTAPLARI

canım çok teşekkürler bu kitapları mutlaka temin etmek isterim.

3. Re: ŞU ACAYİP.......:) TARIK USLU KİTAPLARI

[quote]
    OZİMER yazdı:
    Haftasonu NT den bunları seçtik okumaya başladık çok zevkliymiş sürekli aynı şeyi söylüyor anne Hayat Bilgisi ve Fen Bilgisi Kitaplarında Yazmayan Çok Acayip Gerçeklermiş bu kitaptakiler...
    Benimki gibi bilim meraklısı çocuklara tavsiye ediyoruz serinin birkaç kitabı daha var onları da alacağız yanında birde Çiğdem Can'ın bilim kitabını da aldık bakalım onun içinde yorumları alacağım..

Evet Ege bayılarak okudu ve hepsi bitti anne mutlaka sende okumalısın diyor kalan Şu acayip serisinden 3 kitabın daha siparişini vermiştim onları bekliyor.İşte kalan seri

Ayrıca şunlarda hoşuma gitti bu seriyi de aldım

Kitap almak ne kadar zevkliymiş yaa...Helede okunduklarını görünce bunlar bitsin hemen tekrar bakacağız bu arada oğlum benim seçtiğim kitapları çok başarılı buldu Sınıftaki tüm çocuklar okuma sırasına girmiş Ege'nin kitapları bitirmesini bekliyorlar...
    Umarım bunlarıda beğenir..

4. Re: 8 Yaş ve Üstü Çocuklar İçin KİTAP Tavsiyeleri

Çocuklara kitapları sevdirmek için ve özgüven kazanımlarını desteklemek adına güzel bir alternatif.

Parfe Medya Yayın

www.benimmasalim.com

Re: ŞU ACAYİP.......:) TARIK USLU KİTAPLARI

.

OZİMER yazdı:

Evet Ege bayılarak okudu ve hepsi bitti anne mutlaka sende okumalısın diyor kalan Şu acayip serisinden 3 kitabın daha siparişini vermiştim onları bekliyor.İşte kalan seri

dün fuardan iclerine bakmadan bunlardan aldim ve cok pisman oldum. ugurbocegi zaten dinci bir yayinevi ama bu kadarini beklemiyordum. kitapta iki sayfada bir bilimsel bilgilerin icine dini bilgiler yerlestirilmis.

ornek: colde develer susuz kalabilir. neden? Allah onlari oyle yaratmis. o istemese canlilar boyle yaratilmazdi. bakiniz yasin suresinde ne der... deyip surenin icerigi yazilmis falan...

ornek 2: yagmurun yagisi allahin bir mucizesidir. adina rahmet denmesi de bundadir, bakiniz baska bir surede bu bilgi nasil bize verilmistir vs vs vs

bilimsel bilgileri dini bilgilerle ispatlamaya calisan bir kitap. ben aldigima pisman oldum.

7. Re: ŞU ACAYİP.......:) TARIK USLU KİTAPLARI

Kitapları ben seçmiştim dini içeriği kısmına hiç bakmadım doğrusu daha sonra birkaç dini kitapta Uğurböceği yayınevini görünce farkettim ama benim için dini bilgiler içermesinin hiçbir sakıncası yok.
    Ege büyük bir zevkle okudu çok şey öğrendiğini söylüyor ve yeni aldıklarımın gelmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Oğluşun son favori serisini tavsiye etmek istiyorum.
    Serinin ilk kitabını daha önce okumuştu zaten, devamı olduğunu tesadüfen kitapçıda farketmiş ve hemen aldık.

Serviste, evde, okulda teneffüste neredeyse tüm boş vaktini değerlendirerek arka arkaya su gibi okudu, bitirdi tümünü...

Doğan Egmond yayınlarından Percy Jackson ve Olimposlular Serisi...

Şimşek Hırsızı
    Canavarlar Denizi
    Titan'ın Laneti
    Labirent Savaşı
    Son Olimposlu

9. Saftirik Greg'in Günlüğü

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  kepsilon21889.jpg
Görüntüleme: 792
Büyüklüğü:  16,0 KB (Kilobyte)Uzun zamandır saftirik serisini gözüme kestirmiştim Ege'ye beğenirsin oğlum komedi falan dedim ama yok anne gerek yok ben bilim seviyorum macera seviyorum diye kitapları almaya cesaret edememiştim. Hatta bu hafta yarıyıl tatili ve kitaplığımız için 30 yakın kitap siparişini verdim. Ama aklım hala Saftirik de şirketden bir arkadaşım sağolsun kızının okuduğu bu kitabı dün akşam getirdi. Hadş oğlum bak istersen güzel gözüküyor dedim ve oğlan tüm kitabı 1,5 saatde soluksuz bitirdi..Gece 12,00 anne kitabı birdaha okumalıyım diye homurdanıp duruyordu yat artık deyince bari önem yerleri birdaha okuyayım dedi. Neyse 15-20 dk daha bir göz attı kaptım kitabı elinden...Harika kitap hiç onun bir kitabı bu kadar sevdiğini görmemiştim ne olur anne serisini alalım dedi sağolsun arkadaşım akşam birtane daha getirdiİsim:  Kitap_519316.jpg
Görüntüleme: 3063
Büyüklük:  8,0 KB (Kilobyte)akşam okuyacağımız bu..Şiddetle tavsiye ediyorum bende okudum birkaç bölüm çok güzel gerçekten...Ama geçenlerde bir arkadaşın dediği gibi Bu kadar pahalı mı olmak zorunda bu kitaplar Şimdilik arkadaş elindekileri verecek okuyup iade edeceğiz ama Ege de bu kitapların kütüphanesinde olmasını istiyor tekrar tekrar okuyabilirmiş

Cevap: 8 Yaş ve Üstü Çocuklar İçin KİTAP Tavsiyeleri

Saftiriğin yenı cıkan Panık Yok'unu okuyor oğlumda filmide girecekmıs bu ay vizyona