1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Yılbaşında nerde ne programı var ?

Bu sene yılbaşı için program yapmakta geç kaldık .(Yeni yıla evde girmeyi hiç sevmiyorum,evde olunca herhangi bir günden farkı olmuyor erkenden uykum geliyor...Sanatçılı,programlı bi yer olsun istiyoruz birkaç aile .

Funda Arar hastası bir aileyiz,o nerdeyse oraya gidelim dedik Ama Kıbrıs'taymış .Program yaptıgı otelde kış mevsimi için sıkıcı olacak bi lokasyonda ,zaten anabinada da yer kalmamış clup odalara veriyorlar vs vazgeçtik )

Ankara'ya gidelim dedik ,ankara iyice sofulaşmış ,hiç bir otelde falan yılbaşı programı yok

(not:forumu açmak icim kırkkere düşünüp yazdım sildim yazdım sildim .forumu amacından sapmasın olur mu canlarım )

"Dışarda geçirecek" olanlar varsa sorayım dedim ,nerede olucaksınız ?Plan program yapıldı mı ? İstanbul'da veya yakın çevrede önerebileceginiz biyerler var mı ?

Re: Yılbaşında nerde ne programı var ?

Şile'de Doğa Tatil köyünün programı da fena değil görünüyor (şileyi de hiç sevmem) fakat bu otel nasıl bi fikrim yok ,sıkıcı bir yer mi bilemiyorum :roll:

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

inan hiç bilmiyorum demetiko otellerin yılbaşı pro larına baktınız mı ki

bulursun sen daha zaman var muhteşem bi yer eminim buna

ps. bu telaşelere dalıpta beni unutma haa

Yok unutmadım seni sibelcim senin işlem tamam .
    bugun hastalıktan geberiyordum .bütün gün evden cıkamadım bitki çayları ve ilaçlarla dinlendim .

Yılbaşında yalnızsan gel sende bizimle gidecek bi yer bulabilirsek tabi

Otellerde falan hiç ilgimi çeken bir program yok İstanbul içi...Güral spaancaya baktım,orda da güzel bir program yok ..restaurantlarda var ama 1 gecelik bir program istemiyoruz.otel olsun,çocuklara da eglence olsun, o gece içelim içelim ertesi gün yeni yıl kahvaltısı yapalım keyifle vs.oyl bir program istiyorum .

savaşların, sınırların, sınıfların olmadığı hayal ülkesinden

aegean_3740 yazdı:
    Yok unutmadım seni sibelcim senin işlem tamam .
    bugun hastalıktan geberiyordum .bütün gün evden cıkamadım bitki çayları ve ilaçlarla dinlendim .

Yılbaşında yalnızsan gel sende bizimle gidecek bi yer bulabilirsek tabi

Otellerde falan hiç ilgimi çeken bir program yok İstanbul içi...Güral spaancaya baktım,orda da güzel bir program yok ..restaurantlarda var ama 1 gecelik bir program istemiyoruz.otel olsun,çocuklara da eglence olsun, o gece içelim içelim ertesi gün yeni yıl kahvaltısı yapalım keyifle vs.oyl bir program istiyorum .
    yok beaa ne işim var sizin yanınızda bende iki tane de bonus var bilion

hemen iyileş işlem tamam madem ayşe tatile çıkabilir
    kızımmmm ben hayallerime ulaşacağım noktaya ne kaldı sunun surasında 11 gün hepi topu o topun ucuda sende simdilikk

en bereketli yer neresi ise oralarda da dolaştır tamam mı huyunndan suyundan da çeksin

sonraa sonraaa sonraa allah düşünmesi bile güzel )

Blog Girişleri
    1

gorumceler izmir'de disardalar bu sene (her zaman oldugu gibi tabii ), izmir'e ya da bodrum'a gidin derim ben

Jemima yazdı:

gorumceler izmir'de disardalar bu sene (her zaman oldugu gibi tabii ), izmir'e ya da bodrum'a gidin derim ben

Bodrum soguk olur belki ama İzmir güzel fikir cemile.Ama geçç kaldık organize olmakta :roll:

S.E.S yazdı:

yok beaa ne işim var sizin yanınızda bende iki tane de bonus var bilion

hemen iyileş işlem tamam madem ayşe tatile çıkabilir
    kızımmmm ben hayallerime ulaşacağım noktaya ne kaldı sunun surasında 11 gün hepi topu o topun ucuda sende simdilikk

en bereketli yer neresi ise oralarda da dolaştır tamam mı huyunndan suyundan da çeksin

sonraa sonraaa sonraa allah düşünmesi bile güzel )
    Ah sibekcim ben pazar gününden beri sürünüyorum ,çok hastayım (.ateş,halsizlik ,.
    2 gündür evden cıkamıyorum ki ayşe yola cıksın

yarın bi gayret çıkabilirsem halledicem .

yok ben yılbaşında yalnızsın sandım ,kz arkadaşarıyla bir program yapar belki ,oglanda babaya gider demiştin ya onun gibi bşrşey kalmış aklımda.yalnız olursan sıkılırsan teklifim ciddi

Ylbaşında istanbul

Akşam interneti kurcalarken bunları buldum .ne güzel düşünülmüş bir link ))

ilgilenenler olursa diye paylaşayım linkleri

http://www.yilbasindaistanbulda.com/2012/

Yılbaşında Ankara

http://www.ankararestoranlari.com/ozel-gun/1/Yilbasi_%20Ankara_Mekan_Programlari_Etkinlikleri.h tml

Marriot otelde sibel can vamrış ankarada.gerçi sibelin canlı performansı cok kötü .3 saat kalıyor sahnede toplam 4-5 şarkı soyluyor gerisini vokalistlere soyletiyor .