1. Sayfa - Toplam 10 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 91 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Blog Girişleri
    1

Dalginliklarimiz...

Benim dalginliklarim, kiz hareketlenmeye, yerinde duramamaya ba$ladigindan beri bayagi bir artti..

Bebek 1,5 yasindayken daha fenaydi tabii, laftan anlamaz, yoktan anlamaz vs..

Bir gn marketteyiz, alisveris arabasindan kendini atmaya caisan bebegimi bir kolumla tutmaya calisirken, diger elimle de alisverisleri arabaya atiyordum..

sira odemeye geldi...banka kartiyla oderim hep, kucuk bir pos makinesi olur marketlerde ya, ben cantamdan tek elimle arabanin anahtarlarini cikardim, arabanin anahtarini alip makinenin kart yerine sokmaya calisiyorum..kasiyer de bana kocaman gozlerle bakiyordu sonra adam dedi ki,maalesef bu makineyle cok da uzaga gidemezsin... :lough:

o an kasa kuyrugundaki herkes koptu yaa

Re: Dalginliklarimiz...

geçenlerde kimliğimi istediler hastanede

çıkarıp cep telefonumu verdim

bir kerede bankaya gittim kartım gelmemişti para çekmeye

çanta değiştirdim nufusu attım içine

bir gittim

elifin nufusunu almışım yanıma

mudanyaya geri geldim

nufusumu aldım

bursaya geri gittim

iyiymiş

ben de tarihiyle hatırlıyorum (31 mart 1997) hayatımda en en en çok sarhoş olduğum gün eve döndüğümde işyerindeki masamın minicik çekmece anahtarıyla evin kapısını açmak için debelenirken bütün apartmanı ayağa kaldırmıştım :lough:

5. Re: Dalginliklarimiz...

Benimde akşam başıma geldi
    Ama dalgınlık gaf hemde çok büyük

Yüzüme krem almak için iş dönüşü V..t..n Kozmetiğe uğradım.
    İstediğin marka kalmamış. Bayan başka bir marka önerdi
    Doktorlar eczacılar falan bunu öneriyor dedi. Çok methetti.

Bende bunu kullanıyorum. dedi

Yüzüne bakıp ayyyyyyy kalsın ozaman dedim.

Niye dedim onuda bilmiyorum .Ama ayıp oldu hemde çok

süpermis. Aklima gelen yok su anda aslinda cok dalgin biriyimdir. Ama en samimi arkadasim ikinci kizinin dogumundan hemen sonra resmi bir dairede yeni dogan bebegin adini sorduklarinda hatirlayamamisti.....hormonlar iste!..kiz cildirmisti tabii.

Simdi gülüp hatirladigimiz bir olay.

Bende bir defa aldıklarımı kasadan geçirip parasını ödeyip poşetledikten sonra kartı çantaya koyup aldıklarımı öylece orda bırakıp marketten çıkmışım.
    Artık ne kadar dalgındıysam.
    Eve varınca baktım elim boş
    Allahtan market yakındıda gidip almıştım poşetimi

Deniz bebek daha.. her gün ben bakıcı abla , köpek evden çıkıp, yürüyerek iş yerimize gidiyoruz. Giderken bakkala uğradık, adam garip bir sekilde sırıtıyor, herzaman gittiğim bakkal olunca allak allah adam da bugün kafayı yemiş herhalde deyip, alışverişimi yapıp çıktım, şirkete gittim. Birkaç saat sonra ayakkabılarımı cıkarıp Deniz'in odasına geçtim... oradan çıkarken , ayakkabılarımı giyecem, teki yok Delirecem, arıyorum arıyorum yokkkkk...Sonra bir baktım, orada başka bir ayakkabımın teki var.. Bir ayakkabı düz, bir ayakkabı topuklu :lough: Meğer ben evde iki farklı ayakkabının teklerini giymişim, onca yolu yürümüşüm, bakkala girmişim, adam bana gülmüş, ama birsey dememiş , ve ben ancak saatler sonra ayakkabımın tekini bulamayınca durumun farkına varmışım Günlerce aklıma geldikçe gülmüştüm :lough:

ben de işten dönüşte arabayı marketin önüne parkedip, alışverişimi yaptıktan sonra elimde torbalarla eve yürüyerek döndüm

kapıda aklıma geldi, dnüp bir de arabayı aldım kendi kendime gülerek

Bir keresinde yemek söyledim gelmesini bekliyorum, bir süre sonra kapı çaldı. Elime yemek kartımı aldım ve kapıyı açıp hiçbirşey söylemeden yemek kartımı adama uzattım. :lough:

Adam "ben yemekçi değilim" dedi

"X beyle görüşebilir miyim" dedi, adam müşteriymiş ve ben salağa döndüm tabi