Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

HİLAAAALLL! NERDESİN? BAKICI SORUNU ÇÖZÜLDÜ MÜ?

Hilal login değil galiba, bugün internetim sorunlu her sayfayı açamıyorum. Gören bilen duyan varsa lütfen foruma yazsın. Ne oldu bakıcı sorunu?... Sorun çözüldü mü acaba?... O paralar nereye gidiyormuş bulundu mu?...

Üfff... Hilal ya nerdesin?...

2. Re: HİLAAAALLL! NERDESİN? BAKICI SORUNU ÇÖZÜLDÜ MÜ?

Ben de özeline yazdım, ses çıkmadı. henüz log in değil galiba.

Re: HİLAAAALLL! NERDESİN? BAKICI SORUNU ÇÖZÜLDÜ MÜ?

YAA BURDAYIM

Özele gelen masajları cevapladım.SAna da şimdik atmıştım.

Ben neden bu konuyu sizinle 3 ay önce paylaşmamısım ya gülüp geçiyorum şimdi.DELİRDİM galiba.

Akşam konuştum derdimi anlatır gibi paylaştım.Kayınpederin parası çalınıyor dedim.Bir ben birde Anıl var kafam çok karışık ne yapacagımı bilmiyorum dedim.O da birde ben varım dedi.O kadar rengi suratı değişti biraz ama okadar başka birşey yok bugünde geldi birşey olmamış gibi.Kayınpeder harcıyorda unutuyormu dedi.Bende imkanı yok üzerinde daha parası var dedim.Amcam emniyet amiri eşim konuşmus parmak izi aldıracakmış dedim.Tabi tabi aldırsın dedi.Bu kadar ama kızlar sanırım çıkarıcagız çünkü asla bizim evde yani oglum anlayacagınız yapmaz.Yavrucum careler düşünmüş dün dolabın kapısına alarm koyacakmış.Paranın alındıgı günde babanın yatagını toplamış.EEEE böyle işte şimdi ne yapayım.BEn ARDAma üzülüyuorum gene el değiştirecek ,gene birini bulmak zorun da kalacagım.Hadi bakalım iş başına şimdi ne yapmalıyım......TEpki çok vermedi bakıcının sessizligi................

hilal

bence hemen değiştirmeyin derim. Suçlu olduğuna emin olmadan canım.

5. bakıcı

Günaydın Hilal,
    Değiştirme olayını iyi düşün derim. Diğer şeylerinden memnunsan bazı şeylere göz yumabiliyorsun. Neticede hırsızlığı da yokluk yaptırıyor.(Biliyorum mazaret değil ama) Benim bakıcım da ufak tefek yapıyordu. Kavanoz şeker, deterjan, çay vb. ha bi de telefon parası 60 milyondan aşağı ödemiyordum.Şimdilerde ise 20milyon civarı. Kızımı yıpratmamak için 2 yıl dayandım ve kızım kreşe başlayınca da gönderdim. Demek istediğim çoğu yapıyor bunu.

slm

bence değiştir bakıcını.dünyada o kadar güzel ve dürüst insan varken niye böyle bi şeye göz yumacaksınki?bi kere şüphe ettin kurt düştü yüreğine,değiştirmelisin.dürüst olmalı ki çocuğunada dürüst baksın.güvenebilirmisin her konuda öyle birine?göz yumulcak bi konu deil

Re: bakıcı

Açıkcası bende yokluktan herhalde diye düşünüp bir tekmede ben atmak istemiyorum.Gerçekten çocuguma ilk göz agrım deyip candan bakıyor.Daha çocugu yok hiç.Benimde O GELDİKTEN SONRA HİÇ BİR İşim kalmıyor ayrıca temizlik parasıda veriyorum.Ama daha fazlasını yapıyor.Ben genede ona bu kadar iyilik yapmışken nasıl böyle bir nankörlük hazmedemiyorum.Gelsin ben yaptım desin özür dilerim elimde degildi desin canımı vermessem ne olayım yani....

Hilal'e

Hilalcim,
    Konudan biraz da olsa bahsettiğin iyi olmuş.Bak bakalım şimdiden sonra herhanbirşey olacak mı?En azından kulağına kar suyu kaçtı.Bundan sonra yapacağını sanmıyorum.Biraz zaman ver bence ona da kendinede.Zaman içerisindeki duruma göre bırakıp bırakmamaya karar verirsin.Umarım olaylar iyi yönde gelişir ve bu olanlar unutulur.

HİLALCİM

HİLAL KONU SENLE İLGİLİ OLUNCA KAYITSIZ KALAMIYORUM.

YERİN AYRI NEDE OLSA BENİM İÇİN.

BAKICINI AFFETMEK İÇİN YER ARIYORSUN GİBİ GELİYOR BANA. AMA İYİ NİYETİNİN KARŞILIĞI BU OLMAMALI. SANA COK FAYDASI DOKUNABİLİR AMA DAHA ÖNCE DE DEDİM. BİR SÜRE SONRA O SİZİ BIRAKMAK ZORUNDA KALACAK. ZATEN HAMİLE. YETERİNCE MADDİ ACIDAN SANA ZARAR VERDİ. BORÇ FALAN. BENCE YARIN ÖBÜR GÜN SIKIŞIP BAKICI DİYE FERYAT EDECEĞİNE ONU GÖNDERMEDEN ÖNCE ŞİMDİDEN BAŞKA BİRİNİ BULMAYA CALIŞ.

OĞLUŞUNA BENDE ÜZÜLÜYORUM. BENİM KIZ İLE AYNI YAŞTALAR BİLİYORSUN. KIYAMAM ONA AMA GALİBA BAKICI KONUSUNDA SONUNUZ AYNI OLACAK SEN NE YAPARSAN YAP. ONDAN AYRILMAK ZORUNDA KALACAKSINIZ.

SEVGİLERİMLE

ESİN 28 - SELİN 16 AYLIK

Re: HİLALCİM

EVET haklısın affetmek için yer arıyorum.Daha çok genç 25 yaşında ve ilk bebişi olacak yaptıgı hata (arkdaşlar bizim evde bunu ondan başka yapacak eminim son kararım kimse yok kesin o.)BÜYÜK AMA GELİP İÇİNİ DÖKSE İNAN Kİ BEN böyleyim işte affederim .Dogumdan sonra bebegine annesi bakıp o ardaya bakmaya devam edecekti.İkinci bir yolda borçları hallettikten sonra tayfun babam ev de bu konu halledilene kadar yabancı birini istemiyor kusura bakma seninle çalışamayacagız diyecek:Arda da teyzosuna gidecek daha 18 yaşında ama ardaya tapıyor.işte böylllleee kız şimdi aradı sesi çok kötüydü...