5. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Toplam 64 sonuçtan 41 ile 50 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Bana mesaj atan kişiye açık mektup-2

Vallahi Yonca iyi yaptın !

Susmak yerine bizimle paylaşman en doğru karardı,bu gün sana yarın bize !

Sen ve Mina'yı yıllar öncesinden takip ediyorum hatta Mina'nın durumunu ilk öğrendiğimde her gece dua etmiştim.

Neden bu tür bir yazı aldın hiç anlamış değilim,aksine takdir dolu mesajlar alman gerekir diye düşünüyorum.

Ama ne yazıkki bazı arkadaşlarımız hırs ve kıskançlık kurbanı oluyorlar.Bana da bir keresinde "SIKIYSA ........ SİTESİNE GEL DE BORUNU ÖTTÜR" diye mesaj gelmişti

Seni bir kez daha takdir ettim.

Re: Webmaster, Yeşim'e...

Bizim şirketten en az 3 kişi daha bu siteye giriyor.Bunlardan 2'si üye.Bunlar benim kesin bildiklerim.Şİmdi bizim şirketten başka biri böyle bir şey yapsa siz dönüp bana demez misiniz bu sen misin yoksa başkası mı diye.

Bana bu şirketten başkalarıda giriyor lafı hiç inandırıcı gelmiyor.

Yapılan hareketin hiç özür kabul edilebilecek yanı da yok üstelik,bu seferki haddi fazlasıyla aşmak oldu.

sevgiler

4. katiliyorum

'Bana bu şirketten başkalarıda giriyor lafı hiç inandırıcı gelmiyor'
    Katiliyorum bu sozunuze..

Yonca bana bu olayi telefonda soylediginde bosver umursama, unut gitsin demistim. Bir zamanlar bana da biri bu tip uygunsuz bir mail yollamisti. Iyiki premature dogurmussun vs. vs.. seklinde, devamini yazmayayim...

Fakat Yonca bu isi takip etmis... Valla sana helal olsun arkadasim. Artik gerisini yazan o sahis dusunsun... Sen yine iyi niyetlisin bir de uyarmissin...

Arkadaslar hayat bazen insanlara oyle dersler veriyor ki... Onun veya cok yakinlarinin, belki de yillar sonrasinda dogacak torunlarinin saglikli olacagini garanti altina mi almis? Kendi ya da ailesinden biri ozurlu kalsa bir sekilde onlarin da karsina gecip "he heee ozurluye mi bak" diyecek? Valla sinir basti... Bosveriyorum...

Ve biraz sonra yeni bir konu basligi aciyorum... Orada bulusmak uzere...

Yonca'cim... Seni cok takdir ediyorum...

Sevgiler...

6. Murat bir konuya açıklık getirmeme izin verir misin?

webmaster yazdı:
    Ayrıca yukarda eirttiğim gibi sözkonusu kişiyi bu işi apmakla suçlamak biraz da yargısız infaz anlamına gelir. Dediğim gibi aynı kuruluştan 5 kişi bağlanıyorsa bu 5 kişiden biri labileceği gibi, hayatında annecocuk.com'a üye olmamış, sadece Yonca'nı sitesine girmiş bir başkası da olabilir.
    Bana gelen mesajda, "hala olmuşsun" deniyordu dikkat ettiysen. Ben, hala olduğumu sadece annecocuk'ta yazdım. Yonca'nın sitesine girmiş demişsin ya, benim sitem yok. Mina'nın sitesi ise yıllardır güncellenmiyor. Yani HALA OLDUĞUM BİLGİSİNİ BURADAN BAŞKA BİR YERDEN ALMIŞ OLMASI MÜMKÜN DEĞİL.

Ayrıca, ben belli bir şahsı suçlamıyorum. Dediğin gibi belki o firmadan 5 kişi birden bağlanıyordur da biri yazmıştır. Esasen beni şahsın kendisi de hiç ilgilendirmiyor. Ayşe olur Fatma olur, Derya olur Deniz olur Umman olur önemli değil. Ben sadece ortaya yazdım. Dilerim her kimse tekrar işyerinden bağlanmaz.

Benim çabam sadece kişisel bir çaba ve beni bağlar. Bu siteyi kötü niyetli insan ya da insanlardan kurtarmak ve temizlemek gibi bir misyon yüklenmiş değilim. Kaldı ki, bugün o kişi, başka bir isimle üye olur ve evden yaptığı eyleme devam eder.

Ben sadece "[size=medium]her yapılanın yapanın yanına kâr kaldığı bir dünyada[/size]" kişisel mücadelemi verdim. Olay bundan ibaret.

Re: Murat bir konuya açıklık getirmeme izin verir misin?

yonca

yaptigin arastirma takdire deger, umarim sana yazi yazan insan bir nebzede olsa dersini almistir.

sahsen sana kimin boyle mesaj yolladigi benim ilgi alanim degil ama senin bilmen cok onemli.

Re: Murat bir konuya açıklık getirmeme izin verir misin?

Yonca ne söylemeye çalıştığını ya da neye açıklık getirdiğini anlayamadım?

Şimdi konuyu baştan alalım istersen ve yazdıklarımda eksik yada yanlış taraflar varsa onları düzelt lütfen;

Dün sana Özel mesajla; eğer istersen, ve bize sana gelen mailin özelliklerini yollarsan, belki site üyelerini tarayıp bu kişiyi bulabileceğimizi biz söyledik, değil mi?

Sonrasında sen bize mailin tamamını yollayınca, ben telefon acıp sana, mailin tamamını bize forward edersen bulamıyacağımızı, özelliklerini yollaman gerektiğini söyledikten ve nasıl bulacağını anlattıktan sonra sen bunu bize yollamadın mı?

Yine aksam hemen sonrasında, seni arayıp, bu mesajın nereden yollandığını, ve burada çalışan, senin ve bizim tanıdığımız ilgili kişinin adını ve o ya da oradan bağlanan başka birisi olabileceğini sana söylemedik mi?

Aksam telefonda konuşurken, bu kişiyi siteden silmek de dahil her türlü önlemi almayı sana söyleyen yine biz değil miyiz? Sen o telefon görüşmesinde "gerek yok" " Allahından bulsun" dediğin için biz sessiz kaldıysak bu neden bizim" suçumuz" oluyor anlayamıyorum?

Senin minaerensoy.com daki e-mail adresini bu şahıs nereden aldı ? annecocuk.com' dan mı ? Bu şahıs eğer tahmin ettiğimiz kişiyse (ki %90 öyle) sen zaten (en azından bir dönem) bu kişiyle görüşmüyor muydun ? mailleşmiyor muydun ? Bahsettiğimiz kişiyle ben ve yeşim uzunca bir süredir görüşmüyoruz. Onu korumak gibi bir derdim hiç yok. Çok da kızgınım. Senin ilişkinin ne düzeyde olduğunu da bilmiyorum ama neredeyse kapı karşı komşusunuz. e-mail adreslerin zaten onda var. Peki bu konunun annecocuk.com ile ilgisi ne ?

Senin yazdıkların, "açıklık" getirdiğin konu bu mesajı yazanın O kişi olduğu mu? Neden adını söylemiyorsun o halde ? Neden ben söylemek zorundayım (sen söylemeyelim dediğin halde?) Yukarda da yazdığım gibi bu seninle onun arasındaki bir konu. Ben bu olayda senin tarafını tutuyorum ama bu, duruma müdahale edip "şu yaptı" açıklamasını benim yapmamı gerektirmez. Bu yapılacaksa sen yapmalısın.

Ben üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum. Bu yaptıklarımı da annecocuk la ilgisi olduğu için yapmadım. Tanıdığım herhangi biri de böyle bir adiliğe maruz kalsaydı aynı yardımı yapardım.

Ben diyorum ki; bu olayın annecocuk ile bir ilgisi yok. Baska bu konu ile ilgili açıklık getirilmesi gereken seyler varsa yazarsan açıklık getirmeye çalışırız.

Re: Bana mesaj atan kişiye açık mektup-2/Murat, bir konuyu düzeltmeme izin verir misi

Yonca Hanım; genelde tebrik almışsınız. Fakat ben sizi taktir edemiyorum. Niçin duygusal davranıyorsun ki?
    Ver dilekçeni savcılığa ve bulsun cezasını...
    Yanlış yapmışsın, duygusallığı bir kenara bırakıp daha sert davranabilirdin. Konuyu tam olarak bilmiyorum ama Nükhet Hanım'ın cevabını okuyunca olayın farklı boyutlarını anlayabildim.
    Yerinizde olsam cevabım galiba daha ser olurdu. Savcılık ve sonuna kadar Hukuk gibi...
    Keşke yapsaydın...

Selda-Oyku

Elbette seve seve o tatli kiza oy veririm