6. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
Toplam 64 sonuçtan 51 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

.

O ya da bu,kisiyi tesbit ettinmi Yonca? Bence haddini bildir.

2. Murat hakikaten yazdıklarımla kendimi sana anlatamamışım

1-Ben yukarıda bu kişinin, hala olduğumu sadece buradan öğrenebileceğimi söyledim.

2-E-mail adresimi de buradan bulmuştur. Şimdi hatırlıyorum da geçenlerde ben kendim açık ettim bunu. Evlilik ile ilgili karikatür arıyorum ve bulan bana şu adrese yollasın dedi.

3- Bu olayın annecocuk la ilgisi sadece bu yönde. Yoksa elbette sen bana yapılandan sorumlu tutulamazsın. Sence ben o kadar çiğ biri miyim? Bu tıpkı, ..... İnşaat'ı bana gelen mailden sorumlu tutmak olur. Verdiğin örnek çok doğru. Şimdi yolda giden biri bana tokat atsa, ben de hayırdır? desem, ben seni anncocuktan tanıyorum ve uyuz oluyorum dese, ne yani sen mi sorumlusun?

Tekrar Ediyorum: AÇIKLIK GETİRDİĞİM KONU. O MESAJI ATANIN BU SİTEYİ TAKİP EDEN BİRİ OLDUĞU.

Tekrar Ediyorum: BU İŞTEN SİZLER SORUMLU TUTULAMAZSINIZ

Haklısın, ben o akşam telefonda Allah'ından bulsun dedim. Ama sonra düşündüm de, herkesi Allah'a havale edersek, bu dünyanın hali ne olur.

Ben o kişinin kim olduğunu gerçekten bilmiyorum. Sadece tahmin ediyorum. Tahminlerle de bir kişinin kişilik haklarına saldırıda bulunamam.

Gene Yeşim'e telefonda, keşke o çıkmasaydı dediğimi de hatırlarsın. İnşallah bunu yazan hiç tanımadığım biridir. Ve bir daha yapmaz.

Allah aşkına, yukarıda yazdıklarımdan nasıl onu koruduğunuzu ima ettiğim gibi bir anlam çıkardın BRAVO SANA

Neyse, bu vesile ile, bana e-maillerden IP bulunabileceğini hatırlattığın için teşekkür ederim.

Not: O kişi ile sadece bundan 3,5-4 yıl evvel Yeşim ve ben bizim şirketin karşısında bir yerlerde bir şeyler ya içtik ya yedik inan hatırlamıyorum. Ondan sonra da bir daha görmedim. Akşam suratını hatırlamaya çalıştım ama başaramadım. Ola ki yolda biri üzerime atlar saçımı başımı yolmaya kalarsa diye İnan suratını bile hatırlamıyorum.

Bana aylar önce bir mail atmıştı(ama şirket e-postama), gene forumdaki bir olaydan sonra. Hatırlarsın, forumdan tanıdığı bazı annelerin benimle buluştuğunu ve o annelerin çocuklarının Mina'yı görünce kaçacak delik aradığını söylemişti. Ben de üzülmüştüm.

Bana mail atıp özür diledi. Ben de cevap yazmadım. Ben o kişiye sanıyorum en son 3 yıl önce bana yazdığıgene bir özür mesajına cevap yazmışımdır. Onunla ilişkim bu yönde. Aksini kim iddia edebilir bilmiyorum.

Neyse Murat ya, sanki birden bu işin sorumlusu ben oldum? O kişi benim aile dostum değil. Çocuklarımız arkadaş değil, asla da olamaz(O kişinin çocuğu kızımı görünce kaçacak delik arar)

Boşver ya, inan şimdi çalışmam lazım. Bugün çok işim var.)

Re: Bana mesaj atan kişiye açık mektup-2/Murat, bir konuyu düzeltmeme izin verir misi

bravo vallahi..bu kadar üstünde duracağını ve olayı çözeceğini tahmin etmemştim..
    ne diyim azmin sonu budur..tebrikler yonca ellerine sağlık

Yonca ve SİTE SAHİPLERİ

Yonca birşey söyleyeyimmi sana bu maili atan kişiyi inan siteyi iyi takip eden kişilerin hepsi tesbit etti. Zaten ilk andan itibaren kim olduğunu tahmin edebilmiştim çünkü bunu başka hiç kimse yapamazdı. Şu andaki tartışmalarınız gerçekten gereksiz, sen tartışma yapacağına o kişiye hakettiği cezayı vermelisin. Kanuni hakkın neyse onu uğyulamalısın. Bu gün sana yapılan yarında bize yapılacaktır. Sen boşverirsen eğer yakında başka birisine nasıl olsa takılacaktır, çünkü bu o kişinin misyonu.

Ayrıca bu kişiyi tesbit etmiş olmasına rağmen ve yaptığı şeylerin bir değil bin olduğunu bilmesine rağmen neden hala susarak oturur site sahipleri onu hiç anlamış değilim. Sitemizde çok kişinin üyeliğini silen, birçok yazıyı silebilen kısacası sitemizde her zaman doğru şeyler yazılıp doğru insanlar olmalıdır diyebilen site sahiplerimiz neden bu olayda yoncanın allahından bulsun demesini yeterli bularak boşverirler. O zaman sitemize dadanan sapıklarımızda allahından bulsun ve kimsenin üyeliği silinmesin sevgili murat ve yeşim.

5. Re: Yonca ve SİTE SAHİPLERİ

..Ayrıca bu kişiyi tesbit etmiş olmasına rağmen ve yaptığı şeylerin bir değil bin olduğunu bilmesine rağmen neden hala susarak oturur site sahipleri onu hiç anlamış değilim. Sitemizde çok kişinin üyeliğini silen, birçok yazıyı silebilen kısacası sitemizde her zaman doğru şeyler yazılıp doğru insanlar olmalıdır diyebilen site sahiplerimiz neden bu olayda yoncanın allahından bulsun demesini yeterli bularak boşverirler. O zaman sitemize dadanan sapıklarımızda allahından bulsun ve kimsenin üyeliği silinmesin sevgili murat ve yeşim.

.
    sevgili selda
    site disinda gelismis bir olay icin her kim olursa olsun üyeligi silimemesi gerek bence

eger özel email adreslerimize bu sekilde saldiri oluyorsa e mail adresimizi kisa bir süre icin de yayinlamis olmakla bunda sadece kendimiz sorumluyuz

yoncaya yazan kisi siteyi takip etmis ve buna bagli olarakda mesaj yazmis olsabile, site yi kullanmadan özel emailine yazdigi icin.. site sahiplerini sorumlu tutmak ise haksizlik olur

sapiklarinda üyeligi silinmesin onlar da allahindan bulsun diyorsun ama bu cok farkli bir durum

Webmasterimizin her konuda cok duyarli davrandigini ve ayrimcilik yapmadigini biliyoruz
    eger o kisiyi taniyorda üyeligini silmiyorsa bu site sahibi oldugu icin onun verecegi bir karardir buna da saygi duymak lazim

hülyacım canımcım

Hülyacım benim söylemek istediğimi sanırım yanlış anladın. Bunu yapan kişi sadece yoncayla uğraşmıyor bu bir gerçek. Ben diyorumki neden her insana takıntı olup rahatsızlık veren bir insan bu kadar arkada tutuluyor.

Ben beklerdimki, bunu yapan şahsa "ya bundan sonra seviyeli bir insan olursun yada buradan üyeliğin silinir" denmeliydi. Ama olaylar sadece yoncanın sorunu oldu çıktı. Tamam bu yoncanın sorunuysa o zaman neden bu kadar insan bu foruma cevap yazdı. Bırakalım ne halleri varsa görsünler...

Benim anlamadığım bir diğer noktada Sevgili muratın dediği gibi tanıdıkları olmasından dolayımı bu kişi arkalarında durabiliyor. Murat kendisi yazmış bizde tanıyoruz bu kişiyi diye...

7. Re: hülyacım canımcım

Bu kisinin sadece Yonca ile ugrasmadigi kesin..
    Bu kisiyi bulmak icin de Webmaster zaten gereken destegi vermis ama ismini aciklamak istemeyen anladigim kadariyla Yonca
    yani Yoncanin onayi olmadan bu kisinin üyeligi silinemez cünkü site icinde olan bir olay degil..

Webmasterin bu kisiyi tanimasi da olayi degistirmez.
    tanimadigi herhangi bir kisiyi silerdi de diyemem..

ama emin ol ki o kisi eger bu sitede herhangi bir olay yaratirsa iste ozaman sorumluluk Webmasterin olur

.

İnşallah başka bir olay çıkartmaz ne diyeyim...

9. Re: .

insallah Selda bende ayni seyi diliyorum

Re: Yonca ve SİTE SAHİPLERİ

Merhaba,

- Bu sitede 7 sene boyunca tanıdığımız kişlerin sayısı o kadar fazlaki, saymamız mümkün değil

- Bu seneler boyunca, Üyeliğini iptal ettiğimiz kişiler oldu, ama bunlar siteye belli amaçlarla giren ve site içinde hiçbir paylaşımı olmayan kişilerdi. Şu ana kadar aktif ve paylaşımları olan hiçbir üyemizin üyeliğini iptal etmedik...

- Bu adını Yonca'nın ve dolayısıyla bizim vermediğimiz kişi hakkında bu güne kadar, "Bize özelden şunu yazdı" şeklinde hiçbir şikayet gelmedi. Gelseydi konuyu inceler ve gerekeni yapardık.

- Bu güne kadar sitede en yakın arkadaslarımızda dahil, hiç kimseyi yaptığı yanlıştan ötürü koruma ve kollama yapmadık.

- Tabiiki sizlerin düşünceleri, bizler için önemli ama, biz ne yaptığımızı biliyoruz. Ve bu siteyi 7 senedir çizgisinden ödün vermeden yaşattık ve yaşatmaya devam edeceğiz.

Sevgiler
    Yeşim