Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

dost olsun ama gercek bır dost

Hani, diyorum da, insanın gerçekten mükemmel bir dostu olsa... "Onu", öyle, içine sindire sindire, kocaman bir sarılsa... Ne iyi olur değil mi? Dostunuz! dostunuz var mı? Kadın yada erkek... Hiç fark etmez.Gerçek dostun cinsiyeti olmaz. Paylaştığınız birileri var mı?Var ise mesele yok. Yok ise, gidin bulun hemen! Sırlarınızı paylaştığınız... Özlediğinizi açık yüreklilikle söylediğiniz. "Canım benim!.. dediğiniz... Telefonda bile saatlerce konuştuğunuz, sıcacık biri... Onu görmediğinizde yüreğinizin "pıt pıt" attığını hissettiğiniz, bir dostunuz var mı?Dert ortağı, sohbetlerinizi paylatığınız, yalnızlığınızı anlattığınız, sevincinizi hissedenbiri... Yalnız kaldığınızı düşündüğünüzde, birilerine öfkelendiğinizde, sevdiklerinizi özlediğinizde, hayal kurduğunuzda yanınızda o var mı? Sizi hiç yalnız bırakmayan biri... Cesur, sempatik, azimli, kararlı, Arayan, soran,"Seni özlüyorum" diyen biri. Böyle bir canlı ile her şeyi konuşabilir, paylaşabilirsiniz. Yanıltmaz! Anlayışla karşılar her şeyi... Hatalar, günahlar, sevaplar... Her bir şeyikonuşabilirsiniz onunla. Hiç yalnız kalmazsınız nitekim... Böyle bir dost bulmak için fazla bir arayış içinde olmanıza gerek yoktur. O kendiliğinden çıkagelir zaten. (Elektrik olayı ..) Bir gün bir bakarsınız karşınızda... Bir de bakmışsınız sımsıcak sohbetler, derin konular, sırlar, paylaşımlar... Kimseye söyleyemediğinizi, en yakınınıza anlatamadığınız, geçmişteki izleri, geleceğe dairlerinizi, sadece ona anlatırsınız. Kadın, erkek, bir dost bulun! Ama gerçek olsun. Aradığında işinizi değil, sizi soran... Kötü gününüzde ev sahibi, iyi gününüzde kiracınız olsun. Anlatsın, konuşsun, açık seçik, korkmadan yaşasın. Güvensin! Cinsiyeti olmasın! Bir kartal kadar hain, bir maymun kadar şaklaban, bir ceylan kadar narin olsun. Doğrular söylesin. Gerçekçi olsun. Yanıltmasın, kandırmasın!İçten, sevecen, sempatik, sevdalar, özlemleri anlayabilen biri olsun. Anlasın! Ağzıyla değil, gözleriyle ve kalpten konuşsun. Yaşasın! Doya doya yaşasın, doya doya yaşatsın. Beyninden değil, yüreğinden versin. "Olsun varsın! Paylaşırım." desin. Bir dostunuz olsun. Sizi ve benliğinizdekileri paylaşsın... Dost olsun! Ama... Gerçek bir dost...Can Dündar

sizin gercek dostunuz kım ? am agercek dostunuz agladıgınız omuz sevıncınızı paylastıgınız hadı anlatın paylasalım analım hep bırlşıkta dostlarımız
    benım gercek dostum Hatıce ama gercekten dostum herseyımı paylastıgım tek arkadasım sımdı beraber degılsekde ayrı memleketlerde olsakda bılıyoruzkı gonlumuz hep beraber bır telefon bıle yetıyor dostlugumuz canlı tutmaya

BENİM DOSTUM

Benim dostum Nursel herşeyimi paylaştığım dertleştiğim üzüldüğümde aradığım arandığım dostumdur.

Bir dostum daha vardı kimseyle paylaşmadıklarımı paylaştığım dertleştiğim omzunda ağlamak istediğim sevincimde koşup gitmek istediğim bir dostum daha vardı....Ama anladım ki dostluk sadece tek taraflıymış ben yanlış insana o güzel kelimeyi söylemişim ben dost derken o yalanlarla aptal yerine koymuş.

Dostunuz olsun ama gerçek yalansız riyasız çıkarsız olsun.

Selcan canım yazı çok güzeldi keyifsiz olunca böyle duygusallaştım işte.

İyi ki var Nursel ve iyi ki burda ki bir çok dost tadında olan arkadaşlarım var....