1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Gönül ne kahve ister , ne kahvehane , gönül muhabbet ister kahve bahane ... (Ç.E.)

sevgili arkadaşlar ,

bugun itibari ile sitedeki aktif üyeliğimi sonlandırdığımı içimde büyük bir hüzün ile sizlere bildiririm ... sitede forumlarda kopukluk olmaması açısından üyeliğin silinmesinin mümkün olmadığını biliyorum ..
    bu nedenle sadece siteye girmeyerek üyeliğin bırakılması mümkün ... zaten uzunca bir süredir bunu resmen sitede dile getirmeden yaşıyordum ben ...
    dostlarımda , e-mail ve telefonlarım var . her zaman bir alo , selam diyecek kadar yakınım onlara ..iki elim kanda olsa koşacağımı bilirler ; iyi günde ve kötü günde ...

maksadım sorun yaratmak değil sorunu çözmekti ama tüm kapılar kapandı , ipler koptu , gemiler yakıldı ..

o zaman söylenecek tek şey kaldı ; sevgiyle kalın , bebişlerine iyi bakın ....

ciğdem

Re: Gönül ne kahve ister , ne kahvehane , gönül muhabbet ister kahve bahane ... (Ç.E.

Gönül bezdikten, akıl artık dur dedikten sonra üyelik var olmuş olmamış önemli değil aslında....

içten gelmeyince ne yazsın insan, ne söylesin...?

sadece benim düşüncelerimin de Çiğdem, Elif ve bu yönde düşünen tüm arkadaşlarla aynı olduğunu söylemek istiyorum.

Bugüne kadar hiçbir tartışma platformunda yer almayan ve giderim gidiyorum gideceğim yazıp yazmamak değildir önemli olan, kimseyi suçlamak ta değildir, kimseyi öne çıkarmak, pasifize etmek te değildir. Bir insanın değeri ona yazılan günün şanslısı katılımcı sayısıyla ölçülemeyeceği gibi, neden kal denmedi söylemlerinde hiç değildir.

Bu sitede hiçbir zaman yazdıklarıma süper reytingler almış değilim, böyle bir beklentim de olmadı, olmazdı zaten. Ne yazdıysam sizinle paylaşmaya değer bulduğum için yazdım, nasıl bir gün yazmamaya karar verdiysem aynı dürtüyle.

Hiçbir zaman her konuda herkesle aynı fikirde olmadım, ama hep saygılı yazmaya çalıştım, hep yazdıklarımı göndermeden ikinci kere okudum, beğenmedim düzelttim, vs vs vs....

Tek üzüldüğüm, evet tek üzüldüğüm, herşeyin yanlış yolda, iyice anlaşılmadan, bazılarında söylenmemiş sözler bırakılarak devam edilmeye çalışılması, farkına varılmaması, işte budur beni yaralayan...

Yazdıklarımı şöyle tamamlamak istiyorum; anlatmaya çalıştıklarımı anlatmak istediğim şekilde anlayan bi sürü üye olduğuna eminim.

Re: Gönül ne kahve ister , ne kahvehane , gönül muhabbet ister kahve bahane ... (Ç.E.

Merhabalar,

Çiğdemin söylediklerine canı gönülden katıldığımı bildirir, zaten uzun süredir aktif olmayan üyeliğimin eğer mümkün ise silinmesini rica ederim...

İçimin ne kadar buruk olduğunu da belirtmeden de geçemeyeceğim...

Ama yapılması gereken son noktanın bu olduğu kanısındayım...

Yolunuz açık olsun...

Sevgi ile kalın...

Aslı

4. Re: Gönül ne kahve ister , ne kahvehane , gönül muhabbet ister kahve bahane ... (Ç.E.

Son zamanlardaki olaylar ve bazı tavırlar ister istemez beni soğuttu.. Şu iki gündür de bazı şeylerin düzelmesi için çabalamakta olmamıza rağmen halen aynı tavırları görmek beni üzdü. Bu raddeden sonra sessiz kalmamamam gerektiği kanısındayım

Yazılarına ve kendisine değer verdiğim, çok şey paylaştığım, yeri geldiğinde feyz aldığım arkadaşlarıma bu derece yanlış tutumlar sergilenmesine, kırgınlık yaşamalarına dayanamıyorum. Daha önce buradan duyduğum mutluluğu artık yaşayamıyorum.İzninizle ben de bundan sonra aktif olarak burada bulunamayacağımı söyleyerek üyeliğimin iptalini istiyorum.

Sevgiler...

Tatlı kızını ve seni öpüyorum, sevdiğim bir insansın canım sevgiyle kal, yüreğin her zaman ferah, için huzur dolu olsun...

ALLAH ALLAH

BEN HALA BU TÜR GİDİŞLERDE KAFA KARIŞIKLIĞI YAŞIYORUM,ŞİMDİ BANA KIZACAKSIN AMA NİÇİN BU KADAR BÜYÜTÜLÜYOR BAZI ŞEYLER ?

BURASI BİR PAYLAŞIM SİTESİ VE SANAL BİR ORTAM AMA ÇOĞU ARKADAŞIMIZ SANIRIM SADECE BURAYI YAŞIYOR.

BEN AKTİF OLMAMA RAĞMEN SENİN YÜZÜNE KAPANAN KAPILARDAN HABERİM YOK MESELA ???????????????

çiğdem canım bana bir gün deselerdeki sanalda kendine adam gibi adam olan insanlardan dost bulacaktın gülerdim ama şimdi inan ağlıyorum (sen benim için özelsin bunu biliyorsun elbette alo diyeceğim sana ama burda seni görünce ne kadar mutlu oluyordum senden mahrum kalmak beni üzüyor üzecekte ama kararına saygı duyuyorum canım bende site nezdinde sana tekrar teşekkür ediyorum bilgilerinle sevginle dostluğunla bana hep yol gösterdiğin için seni seviyorum sevgiyle kal ve hep dostum olarak kal sevgiler

ilk yazan çiğdem olduğu için çiğdeme yazdım ama gidiyorum diyenler hepiniz benim için özelsiniz gitme desemde gideceksiniz biliyorum ama ben yinede diyorum gitmeyin

8. KESKE

HERKESE MERHABA,

SOYLENECEK BUTUN SEYLERI SEVGILI DOSTLARIM SOYLEMIS BENDE BURDA OLAMAYACAGIM ICIN COK UZGUNUM.

KESKE HEP 2 YIL ONCESI KADAR SICAK VE HUZURLU OLABILSEYDI AMA MALESEF TUM KAPILAR YUZUMUZE KAPANDI.....

ILK MESAJIM HIC UNUTMUYORUM
    ''OGLUM UYUMUYOR'' DAHA O ZAMAN 6 AYLIK FALANDI SIMDI 2.5 YASINDA....

TOPARLAYIP YAZAMADIM BIR TURLU, KESKELER DISINDA.....

HEPINIZ SEVGIYLE KALIN,
    CIGDEM&ARDA

9. ..

ruhan yazmıycaktım ama sende sonra dayanamadım..benimde gözlerim doldu..çiğdem ve esra benim için de çok özelsiniz..burda sizi görmekten mutlu oluyordum...ne diyim ki yaa... GİTMEYİN...

üzüldüm

ama burada olmanızı ve paylaşımlarınıza devam etmenizi beklerdim sizden. eski dostlara sürekli çağrı yapıyoruz.... daha dün senin mesajının altına yazmıştım çiğdem bende hemen....

kendinize ve bebişlerinize çooook iyi bakın...
    söylenecek fazla bir şey yok.
    sadece üzüldüm...