1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

"çok acil bebek mamasına ihtiyacım var" SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİSİ-KONU KAPANMIŞTIR

Değerli arkadaşlar,

İki gündür hastalığım nedeniyle, ne Aynur arkadaşımızla, ne de diğer arkadaşlarımızla iletişim kurma olanağım oldu Haberleri bugün aldım. Çok üzüldüm, ancak elimizden fazla birşey gelmez. Bildiğim kadarıyla, bebeğin verildiği aile gayrı-resmi yollarla bebeği üzerlerine geçirmişlerdi zaten. Yapılacak birşey gerçekten de yok... Zeynep'in yaşam koşullarını bireyler olarak bizler düzeltemeyiz. Zeynep kaderini yaşayacak, bebek de öyle. Sizleri ve ilgili diğer kişileri bu konuda rahatsız etmek istemiyorum artık. Bir denemede bulunduk, ancak başarısızlıkla sonuçlandı. 'Konu burada kapanmıstır,' derken içim kan ağlıyor. Aslında dünyaya yeni gözlerini açmış bir insan yavrusunun dramı daha yeni başlıyor... Tanrı ve koruyucu melekler yanında olsun, Minik Zeynep Kız! Başka ne diyebilirim ki...

Toplumsal refah denilen kavramın bütün insanlar için geçerli olacağı günlere özlemle...

Sevgiler

Re: "çok acil bebek mamasına ihtiyacım var" SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİSİ

Siteye yeni girdim ve ilk gözüme carpan senin bu forumun oldu. Konu neden bu hale geldi, sonrasinda okuyacagim ama canim arkadasim, ne yapilacaksa lütfen hizli bir sekilde yapalim, söz konusu olan bebek mamasi.. Ben her konuda yaninizdayim, yeterki nasil olacagi netlessin. sevgiler..

3. Re: "çok acil bebek mamasına ihtiyacım var" SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİSİ

evet bu öneri olabilir,
    ve duyarlı bütün arkadaşlarında katılacağını düşünüyorum
    düşmez kalkmaz bir ALLAH...

peki eczaneye ödemeler nasıl yapılacak
    ben taksime gidip eczaneye paramı bırakacağım?ki çok zor
    para nasıl toplanacak?

Haklilik payi buyuk ama

hic kimseye guvenememe durumu cok rahatsiz edici. Birisine guvenmek zorundayiz. Hic kimsenin Taksim civarinda guvenebilecegi bir eczane yok mudur? Hani surekli musterisi olabilirsiniz, o nedenle bir tanisiklik, guvenmislik olur! En azindan hic tanimamaktan iyidir! Bir arkadas hesapta toplanan parayi eczaneye goturup verse en uygun cozum olur. Eczane adina hesap acacak degiliz ya!

Kübra

İyi fikir,nasıl olsa eczaneye peşin ödeme yapılacak ve eczane de makbuz karşılığı verecek.

yardım

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,

SİTEDEN BAZI ARKADAŞLAR BU KONUYU GÖRÜŞTÜK VE ZEYNEP EREN'E BEBEK MAMASI, BEZ VE İLAÇ SAĞLAMASI KONUSUNDA YARDIMCI OLMAYA KARAR VERDİK. BUNUN İÇİN BİR EKİBİMİZ VAR. SİZE BU DUYURUYU SİTE ÜZERİNDEN YAPIYOR OLSAM DA, YARDIM GİRİŞİ SİTEYİ BAĞLAYICI NİTELİKTE OLMAYACAK. YARDIM ETMEK İSTEYENLERLE YARDIM EKİBİ ARASINDAKİ İLETİŞİM, SİTE ÜZERİNDEN ALENİ DEĞİL, ÖZEL MESAJ VE E-POSTA YOLUYLA YAPILACAK. BÖYLECE, OLDUKÇA HASSAS OLAN BU KONUDA SİTEMİZİN HERHANGİ BİR OLUMSUZLUKLA RAHATSIZ OLMASINI ENGELLEMİŞ OLURUZ.

ZEYNEP'E YAPILACAK YARDIMI DOLAYSIZ PARA YARDIMI OLARAK YAPMAMAYA KARAR VERDİK. BANKACI BİR ARKADAŞIMIZ ARACILIĞIYLA BİR BANKA HESABI ACILACAK. İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ BU HESABA HER AY İSTEDİKLERİ MİKTARDA PARA YATIRABİLECEKLER. BU PARA PEŞİN OLARAK ANLAŞMA YAPILACAK TANIDIK VE GÜVENİLİR BİR ECZANEYE YATIRILACAK. ÖNEMLİ BİR NOKTAYI VURGULAYAYIM: BU YARDIMIN SÜREKLİLİĞİ KONUSUNDA ZEYNEP'E BİR SÖZ VEREMEYECEĞİMİZİ, PARA GELDİKÇE YARDIM YAPABİLECEĞİMİZİ BAŞTAN BELİRTECEĞİZ. BU YARDIM SONSUZ DEĞİL, ZEYNEP BUNU BİLECEK. BİLİYORUM, BİZİM YARDIMIMIZ BU TALİHSİZ İNSANIN VE ÇOCUKLARININ YAŞAMINI DÜZELTECEK TEMEL BİR ÇÖZÜM OLMAKTAN ÇOK UZAK... ANCAK, BİZ BİR KURUM DEĞİLİZ, SOSYAL DEVLET HİÇ DEĞİL. YAPACAĞIMIZ, O İNSANIN YAŞAMINDAKİ ZORLUKLARDAN BİRİNİ HAFİFLETMEK...

YARDIM KOORDİNASYONU EKİBİNDE ŞİMDİLİK BARAN-İST (MURAT), CANOM (ZEYNEP), İREM-KIZ (GÜLTEN) VE BEN BULUNMAKTAYIZ. DESTEK VEREN BAŞKA ARKADAŞLARIMIZ DA VAR. KENDİSİNE SORAMADIK, ANCAK BANKA HESABI KONUSUNDA NİLGÜN'CÜĞÜMÜZE BAŞVURACAĞIZ.

BİZLERLE İLETİŞİM KURARSANIZ SEVİNİRİZ. BEN BUGÜN BURALARDA YOKUM. HEM AĞIR BİR SİNÜZİT VE BRONŞİT GEÇİRİYORUM, HEM DE UZAK BİR YERDE ÇEVİRİM VAR

SEVGİLER, SELAMLAR...

Re: yardım

Doğrusu hiç tanımadığım, bilmediğim bir insana bu yolla yapılacak yardımlara karşıyım.Ne yazık ki güven meselesi!!Fakat her nedense bu arkadaşa karşı bir güven hissediyorum ve canı gönülden yardımcı olmak istiyorum.Söz konusu olan bir bebek!!!!Kübra msn ya da özelden bu konu hakkında beni bilgilendirirsen sevinirim.Elimden geleni yapmaya hazırım.

Re: "çok acil bebek mamasına ihtiyacım var" SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİSİ-YARDIM ETMEK İSTEYENLERE

Kübracım,
    Msn hep kapalı. sana ulaşamadım. Yardımcı olmak isterim.

Re: "çok acil bebek mamasına ihtiyacım var" SORUNUNA ÇÖZÜM ÖNERİSİ-YARDIM ETMEK İSTEYENLERE

Kübracım,

sana ulaşmaya çalışıyorum. ama bir tülü ulaşamıyorum.
    İyi haberler var.
    Zeynep çocuğuna bakacak birini bulmuş. hatta iş başvurusunda bulunmuş. Artık iş arayabiliriz.

Sevgili Aynur işte bu haber iyiydi! Sevindim çok..