1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Kozmetik ürünlere ve kişisel bakımınıza para saçıyormusunuz? En son ne aldınız yada yaptırdınız ?

Sinema, müzik ve podyum dünyasının ünlüleri güzellik ve bakım sözkonusu olunca kesenin ağzını ardına kadar açıyor. Netscape sitesi, ünlü yıldızların bakım sırlarını ve nerelere nasıl para harcadığını şöyle ortaya koydu;

-Cilt bakımı: Ciltleriyle başı dertte olan Brad Pitt, Cameron Diaz gibi ünlülerin kapısını aşındırdığı merkezin diğer müşterileri Cher, Penelope Cruz, Halle Berry, Salma Hayek, Nicole Kidman ve Jennifer Aniston. Cilt bakım uzmanının Beverly Hills'teki evine giderek bakımlarını yaptıran ünlüler bunun karşılığında 500-3 bin dolar ödüyor.
    -Kaşlar: ''Kaş Kraliçesi'' olarak tanınan Anastasia, ünlülerin yay gibi kaşlarına şekil veriyor. Günlerce sıra bekledikleri Anastasia'ya ulaşabilen ünlüler arasında Madonna, Cher, Jennifer Lopez, Renee Zellweger, Oprah Winfrey ve Penelope Cruz var. Tabii bunun bedeli de ilk ziyarette 55 dolar, ''ayağı alışan'' müşteri ise 45 dolardan işlem yaptırabiliyor.

CLOONEY GÜZELLİK SALONUNDA
    -Güzellik salonu: Filmlerinde elinden silah düşmeyen ünlü aktör George Clooney'nin de güzellik salonlarında saatler harcadığı ortaya çıktı. Estella Warren adlı uzmana güvenen ünlüler arasında Clooney'nin yanı sıra, Angelina Jolie, Pink, Rachael Leigh Cook, Mena Suvari ve Rita Wilson da var. Salonda saç bakımı da yapılıyor.
    -Kuaför: Hollywood yıldızlarına özel saç kesimleri yapan merkezin ziyaretçileri Tiger Woods, Ricky Martin, Kirsten Dunst, Christina Applegate ve Kate Bosworth. Bosworth'un ''Eğer saçlarımı Jonathan yapmayacaksa ölmeyi tercih ederim'' diyecek kadar güvendiği kuaför için bekleme süresi 6-12 hafta arasında değişiyor.
    Beverly Hills'teki Joseph Martin de yıldızların uğrak yerlerinden.
    Julia Roberts, Sheryl Crowe ve Julianne Moore'un gittiği bu merkezde saç kesimi 150 dolar.
    -Masaj, akupunktur: Koreli masaj uzmanı Hahm, otomobil bile çarpsa ağrı sızı bırakmayacağını söyleyecek kadar iddialı. Winona Ryder, Adrien Brody, Winona Ryder, Courtney Love ve Mena Suvari'yi ağırlayan merkez de en az 2 hafta sıra bekletiyor.
    -Spa: Latince ''sanus per aquam-suyla gelen şifa'' sözcüğünün kısa yazılışı olan spa, şifalı sularla gelen sağlığın ardından yapılan masajla rahatlatıyor. Angelica Huston, Rosanna Arquette, Kristin Davis, Halle Berry, Christina Applegate ve Carrie-Ann Moss ve Halle Berry spa merkezlerinin müdavimleri.

SÜPER KAHRAMANLAR YARATIYOR
    Angelina Jolie'nin ''Lara Croft'' filmindeki kaslı ve mükemmel vücudunun sırrı Peterson.
    Evinde kurduğu özel merkezde boks ringinden tenis kortuna kadar her türlü spor imkanına sahip mükemmel bir merkez kuran Peterson, ''Lara Croft'' filminde aylarca birlikte çalıştığı Jolie'yi adeta yeniden yarattı. Jennifer Lopez'e de idman yaptıran Peterson'ın diğer müşterileri arasında Ben Affleck ile Sylvester Stallone de var.

ÜNLÜLER PILATES YAPIYOR
    Hollywood ünlüleri, sporcular, işadamları ve hatta kraliyet ailesi mensuplarının benimsediği pilates, tüm vücudu çalıştıran bir ''sihirli değnek''.
    Bütün kas gruplarını, özellikle de sırt, bel ve kalça bölgelerini çalıştıran sporun bağımlıları arasında Madonna, Denise Richards, Janet Jackson, Julia Roberts var. Ünlülerin eğitmeni ''Bay Lee'', ''Bana gelen bedeni terziye gelen kumaş gibi inceler ve gerekeni yaparım'' diyor.
    Bay Lee'nin en büyük rakibi ise ''pilates prensesi'' olarak tanınan Winsor. Bu konuyla ilgili dört kitabı bulunan Winsor'un müşterileri Vanessa Williams, Brandy, Minnie Driver, Melanie Griffith, Elizabeth Berkeley, Jamie Lee Curtis, Courtney Thorne-Smith, Samuel L. Jackson, Melanie Griffith ve Daisy Fuentes.
    Yediğine içtiğine de büyük özen gösteren ünlüler, diyetisyenlerin kapısını aşındırıyor. Christina Aguilera, Mandy Moore, Owen Wilson, Brendan Fraser ve Gillian Anderson'ın diyetisyeni her ünlüye göre farklı bir diyet reçetesi sunuyor. Diyetisyen ücretleri ise her ziyaret için 65 dolar olmak üzere 1000 dolara kadar ulaşıyor.

DETOKS CEP YAKIYOR...
    Son günlerin moda tabiri olan ''detoks'', vücuttaki toksinleri atmak için yapılan diyet.
    Bütün Hollywood'un müdavimi olduğu detoks merkezleri ise kelimenin tam anlamıyla cep yakıyor. Yaklaşık üç hafta süreyle kalınan merkezlerin ziyaretçi trafiği ise oldukça yoğun. Matt Damon, Ben Affleck, Casey Affleck, Summer Phoenix, Gisele Bundchen, Christy Turlington, Gwen Stefani, Liv Tyler ve Cindy Crawford'ın gittiği merkez, kapıyı 900 dolardan açıyor ve rakam 2 bin 500 dolara kadar çıkıyor.

HaberTürk

--------------------------------------------------------------------------

[size=medium]Kozmetik ürünlere ve kişisel bakımınıza para saçıyormusunuz? En son ne aldınız ya da ne yaptırdınız ? Bu işlemler sonucu kaç yeni Türk lirası ya da euro,dolar,paund vb harcadınız ?[/size]

En son dün;fön çektirdim ve saç bakım ürünleri aldım

Fön;yıkama dahil=15 YTL + bahşiş

Saç bakım ürünleri=75 YTL

imported Guest

Re: Kozmetik ürünlere ve kişisel bakımınıza para saçıyormusunuz? En son ne aldınız yada yaptırdınız ?

son iki senedir hic bir sey almiyorum sadece nemlendirici kullaniyorum..
    Daha önce cok aliyordum gencken 20 li yaslarda seviyordum makyaj yapmayi simdi 33 yasindayim (2sene öncede babami kaybettim ve o günden beri makyaj yapmiyorum)ve dogallik daha cok hosuma gidiyor..

Hanimlar 25 den sonra belli kremleri kulanmasi gerekiyor sanirim nemlendirici ve cilt temizlik ürünleri ve ve de kirisiklar icin bazi kremler..

Her yasin güzelligi ve anlami mutlaka vardir(ayy yine alinti yapcam vildan hanim )

Okan Bayülgen söylemisti

Yüzümdeki kirisikliklar benim hayatim, gözlerimdekiler güldügüm yillar, alnimdakiler üzüntülü yillarim diye konusmustu bu benim cok hosuma giti..

Bence dogal olmak abartmamak gerekiyor.

Re: Kozmetik ürünlere ve kişisel bakımınıza para saçıyormusunuz? En son ne aldınız yada yaptırdınız

Ben ne sac bakimina, ne kuafore, ne cilt bakimina para sacmiyorum
    O kadar parayi kim kaybetmisde ben bulmusumda bir de saciyim yok yok bana gore degil, tamam biraz elim para tutmaz ama o kdar fuziliye de harcamam
    Bir yere gidecegim zaman, fon ceme makinem, guzel duzlestiriyor sacimi hemen 10 dk. da onunla hallediyorum, sonra makyaj bir make up suruyorum, aslinda hic gerek yok ama yine de biraz zengin dursun diye sonrada bir rimel bir far, atiyorum kendimi evden..
    Hele bir yere gitmiceksem makyaj da yapmam, o yuzden onlara para harcamiyorum..

Ooooo ben en son ne zaman kuafore gittim 2 sene once kaslarimi aldirmaya gitmistim daha da gitmedim, bir daha bu yaz gidicem

En son kozmetik urunu ne aldim, he dun bir make up aldim o kadar, oyle pahali birsey de degil 10euro
    Öööleee yani canim..
    cok mu uzun oldu ya

Re: Kozmetik ürünlere ve kişisel bakımınıza para saçıyormusunuz? En son ne aldınız yada yaptırdınız ?

bana kozmetik demeyin kontrolden cikiyorum.
    sadece kosmetik degil ayrica kisisel bakim aletlerim neredeyse bir guzellik salonu acacak kadar bol.yuz saunasi,vakum,seluloit masaj aleti,kas kesme makinasi vs seklinde uzayip gidiyor.
    En son vichy liftactive aldim galiba 118 dhs idi.

bende öyle para saçmıyorum kendim için. memuruz sonuçta tutumlu olmam gerekiyor. saçlarımı severim ayda bir kuaföre giderim. bakım ve fön için. diğer zamanlarda fönümü kendim çekerim evde.
    bakım ürünlerini çok severim ben. yaş 30 u geçti sonuçta. göz ve dudaklarımı öne çıkaran doğal görünen makyajı tercih ederim (esmer olduğum için kahverengi ton makyaj doğal gösteriyor beni). en son kendime el kremi, ve far aldım.

bu aralar kozmetik ürünlerine aşırı derecede ilgi duyuyorum....farlar,parfümler,kremler vs...en son geçen salı charmenin rimelini,diplinerını ve farını aldım...çokta hoşuma gitti...helede diplıner...tavsiye ederim...yeni çıkan kırmızı renklileri...

daha önce ben de bu sektörün kuklasıydım artık değilim,akıllandım
    pahalı güzellik ürünlerinin hepsinin özü, aktarlarda var zaten...kimyasal madde de içermiyor...
    artık bi sürü para kaptırmıyorum yani güzellik sektörüne...biraz doğal bakım,biraz renk yetiyor...
    ben yemek masasında ekmek bulamayan,eğitim alamayan çocukları düşünüyorum...bu yüzden makul olmaya çalışıyorum...

sade ol ki herkes var olabilsin...(dalay lama idi galiba)

Iki hafta once clinique den kremler aldim.Kampanya vardi bir krem daha siparis verdim.Bu ayin sonunda makyaj cantasi ve bir takim urunler yollayacaklar.

EN SON 1 HAFTA ÖNCE RÖFLE TEKRAR YAPTIRDIM.TABİİ PARA VERMEDİM.ÇÜNKÜ KAYINVALİDEM KUAFÖR O SAĞOLSUN.GÜZELDE OLDU KOZMETİK İÇİN EN SON DİPLİNER TOP ALLIK VE RUJ ALDIMBİRDE GÖZ ALTI AYDINLATICISI.MAKYAJSIZ ÇIKMAM ABİİİİİ

En son saçıma dip boyası yaptırdım. 35 YTL

Dün eşim parfüm almış. Chanel. Fiyatını sordum söylemedi