konu cok mühim öyle böyle degil....!

son 10 gündür Maxim in kaka sorunu var, bende sürekli arastirip düsünüyorum bu bebeye nasil yardim ederimde; rahatlar diye.
ancak ne dr un nede ebenin yanitlari beni tatmin etti.
sizlere sormak istedim. sizin bebeklerinizde böyle bir durum varmiydi, varsa en gec kac günde yaparlardi.

simdi durum su: annesütünün bebek vücudunda neredeyse son damlasina dek kullanildigini ve bu yüzden artik kalmadigi icinde 9-10 güne kadar süren bir ara ile kaka yapabilecekleri söyleniyor.

yani günde 5-6 defadan 9 güne kadar hepsi normal.
ancak ben bugün ebe ile konusurken, o bana beklememi söyledi ancak onu böyle kivranirken görünce onunla birlikte bende aci cekiyorum.

denedigim yöntemler ise söyle; karnina saat yönünde masaj... isitilmis bebek yastigini karnina koyup rahatlamasini sagliyorum. makatina parmakla distan masaj... daha baska su an aklima gelmiyor.
kucagimda tasiyorum, ikindigi zamanlarda bacaklarini karnina yaklastiriyorum; ancak henüz bütün bunlarin hic biri sonuc vermedi.

eger bunlara ekleyebileceginiz, bildiginiz , duydugunuz baska yöntemler varsa lütfen yazin, cok sevinirim.

iste böyle Maxim bey in kaka sorunu ile birde sizler ilgilenin teyzeleri... yok oyle kolay teyze olmak