1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Eski tattan eser yok?

Merhaba arkadaşlar öncelikle yazacaklarıma kırılanlar olursa özür dilerim.İçimden gelenleri dile getirmek istedim.
    Bu siteye ilk üye olduğumda sanalda da olsa birbirimizi hiç tanımasakta sevinçlerimizi kederlerimizi özel günlerimizi paylaşmak çok çok keyif veriyordu.Oğlumdan fırsat buldukça siteye girmeye çelışıyor ne paylaşırsam kardır diyordum.
    Ama son günlerde herkeste bir afra bir tafra birbirimizi gerçekten tanımadığımız halde hakkımızda yorum yapmalar,atıp tutmalar falan ve daha da ötesine giderek bazı arkadaşların düşüncelerinin küçümsenmesi ve alay konusu olması gruplaşmalar ve asla aranıza başkalarını almamanız beni bu siteden soğuttu ve farkediyorum ki birçok arkadaşta artık eskisi gibi forumlara katılmıyor
    Neyse arkadaşlar ben rahatsızlık duyduğum konuları paylaşmak istedim eleştiriye herzaman açığım.Eğer düşüncelerim nedeniyle siteden ilişiğim kesilmesi gerekiyorsa bunuda anlayışla karşılarım.
    şimdiye kadarki güzel paylaşımlarınız için çok çok teşekkür ederim.Tüm güzellikler sizinle olsun.

Sevgiler
    Aslı

Re: Eski tattan eser yok?

Bende giden arkadaşlarımı özlüyorum, her ne kadar yüzyüze görüşmesekte güzel şeyler paylaşıyorduk forumlar sayesinde, ben kısaca herkesin 2 düşünüp 1 yazması taraftarıyım, şahsım adına bu güne kadar hiç kimseyi inciltecek birşey yazmadım bu demek değil ki kimseyi eleştirmiyorum bu da tatlı dille uslübu ile bence çok güzel yapılabilir..
    Güzel paylaşımlar dilerim..

kusura bakmayın ama dediklerinize katılmıyorum ben.
    hepimizin tek yaşamı annecocuk değil. hepimiz iyi ya da kötü şeyler yaşıyoruz günlük yaşamımızda. ve uzun zamandır sitede de tatsızlık yok.
    ricam lütfen bu konular artık özellerde halledilsin. ben kendi adıma sıkıldım her dakika forum alanında böyle yazılar okumaktan. hiç kimseninde dışlandığını düşünmüyorum. site üyesi rakamsal olarak çok fazla ama forumlarda katulımcı olanlar belli başlı kişiler. ayrıca ben dikkat ediyorum herkez herkezin yazdığı forumlara cevap yazarak katılımcı olmaya çalışyor. kabul ettiğim tek konu bir dönem ciddi boyutta tatsızlıklar yaşandı ve sonu gelmedi. kırılan arkadaşlarım var. ama ben artık ciddi anlamda bu olaylardan sıkıldım. yeter kim ne yapmış kim ne yazmış. o ne demiş bu bunumu demiş diye boşuna vakit harcıyor bu düşüncede olan insanlar. o yüzden boşverin bunları sadece katılımcı olun...

sevgiler

sitenin en eski üyelerinden biriyim..bu dönemler arada bir olur geçer..kimi zaman kavgalar daha sıkı dostluklar oluşturur,kimi zaman siteden ayrılmalara yol açar..ama bu doğal bir seleksiyon..önüne geçilemiyor.

farkediyorum ki yaklaşık 6 ayda bir site bir yüz değiştiriyor,
    eski üyeler biraz kenara çekiliyor,yeniler faal ve aktif son gaz siteye yeni bir enerji getiriyorlar.
    bu dönemde yanlış anlaşılmalar,kırmalar,kırılmalar oluyor ama ne zaman kişilerin mesaj sayıları 500-600 ve üstü oluyor o zaman bir kabullenme başlıyor,hoş görmeler artıyor.çünkü yazdıkça okudukça kişiler birbirini daha fazla tanıyor,anlıyor.

sizin bu yazınız gibi her dönemde yazılar yazılıyor..sonra gül gibi bazen gül ve diken gibi geçinip gidiyoruz.
    burayı iş belliyoruz,her gün giriyoruz.bizde bir anormallik mi var,ne bu böyle,görev gibi allahın hergünü buradayız diyoruz.

o yüzden kendinize dert etmeyin..

bu yazınız yüzünden üyeliğiniz de silinmez,bunun gibi çok tepki yazısı var burada üzülmeyin..

ama bir gün üyeliğim fikrimden daha kıymetli diye düşünmeye başlayabilirsiniz)işte o gün yandınız demektir)

Öncelikle Aslıcığım düşüncelerin nedeniyle siteden neden ilişiğin kesilsin ki. Bildiğim kadarıyla bütün arkadaşlar iyi kötü düşüncelerimizi açıkça dile getiriyoruz.
    Düşündüklerinde haklısın. Bende eski tadı alamıyorum desem yalan olmaz ama yinede sohbetinden zevk aldığım arkadaşlarım var bu sitede. Bu nedenle bu durumu fazla kafaya takmamaya çalışıyorum. Herkes kendisinden mesuldür ve kötü söz sahibine aittir. Birde ben yine eskisi gibi olabileceğimizi düşünüyorum. Lütfen sende aynı şekilde düşünmeye çalış. ZAnnetmiyorum burada art niyetli bir arkadaşımız yok. Sadece forumlarda biraz sert mizaçlarla karşılaşabiliyoruz.
    Gülü seviyoruz, dikenine katlanıyoruz.

6. Re: Eski tattan eser yok?

Seker katalim biraz senin icin

Merhaba;

Öncelikle, bu yazdığınızdan dolayı üyeliğinizin silineceğini nerden çıkardınız.?
    Son güünlerde yazdığınız türden seylere ben rastlamadım, siz nerede rastladınız? Herhangi bir sekilde sizi rahatsız eden kişi veya olaylar varsa bunu çözmenizin yolu bunu su anda yaptığınız gibi forumlara tasımak değil. Webmastere bildirmek ya da cok daha özel ve kişisel bir sorunsa, özel mesaj yoluyla o kişiyle halletmek.

Bir not daha düşümek istiyorum; 4 aylık bir üyemiz olarak, sitemizde (sitemiz 8 senelik bir site) eski tattan eser yok tesbitiniz bana cok aceleci bir tesbit gibi geldi

Sevgiler
    Yeşim

walla sitecek obez olduk(ben hariç) diyom da kimse inanmıyooo

ben Yesime katiliyom.cok erken bir tesbit,zaman tani biraz bence.
    burasida sanalda olsa canli bir ortam tabii iyi gunumuzde olacak kotu gunuuzde,arada iyilerde olacak(mesela ben) kotulerde...

Eski tattan eser yok demeyelim de, zaman zaman insan uzaktan takip etmek istiyor diyelim.

Dönem dönem benim öyle oluyor. Bazen her foruma yazmaya özen gösteririyorum bazende yazmak içimden gelmiyor.

Geçici bir durum yani.