1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 61 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Hadi Bakiim En Yaramaz ,Huysuz Cocuk Kimin???(Cocuk Cekistirme Forumu)

Su seviyesine inin forumunda minecigimin yazdiklarini okuyunca dedimki ac kizim fusun bir ic dokme forumu.
    basliyom bizim tigerin maceralarina;

-altini degismek dogdugundan beri sorundur,nefret eder,kakasiyla birakirsam 2 saat gezer,taki poposu aciyana kadar.
    O kakalar bazen disari tasar ve her yere bulasir ama yinede degismek istemez,neredeyse ustune oturup temizlemek durumunda birakir beni ama istisnasiz her seferde bu boyledir.

-Her 10 dk da bir cd degistirilir,boyu yetismeddiginden tirmanmaya calsir,olmazsa beni cagirir ve butun cdler dokulur ama begenilmez.

-Banyo yapmayi severdi simdi onadanda kacar oldu ama amac sadece inat.Once evet diyor,ben hazirliyorum herseyi kapida hadi emrecim gel deyince "no,gelmez,banyo yok" deyip cani ne istiyorsa onu yapar.

-Makyaj masasina tirmanir ve kendine krem falan surer,sprey kremleri heryere sikar.
    Ayni sekilde deodorantlari oda spreyi yapar.

-Camsir mak ve bulasik mak hep hizmetinde,yeni takintisi bulasik mak kapaginda ziplamak.unutmustu yne hatirladi.

-Buzdolabini acar bosaltir ,tekrar yerlestirir,arada recelleri yere doker,kacar yine gelir devam eder.

-Alisveris merkezlerinde beni kaybetmekten hic korkmaz,alir basini gider ve hic paniklemez ona gorunmesemde rahat rahat gezer.

-Ilaclarini asla icmez beni deli eder.

-araba koltuguna oturttugumda kan ter icinde kalana dek aglar.
    -banyoda suyu her yere fiskirtir ve banyoyu kucuk bir golete cevirir.

_yemek yemesi sevdigi birsey bile olsa 45 dk civari surer.

daha coook aklima geldikce yazacam.
    rahatliyo insan biraz

Re: Hadi Bakiim En Yaramaz ,Huysuz Cocuk Kimin???(Cocuk Cekistirme Forumu)

Benim oglus cok uyumlu bir cocuk,tabii yaramazlik yapmiyor degil,ama huysuz degil genelde,yani en yaramaz cocuk benimki degildir herhalde

altını değiştirmek çok kolay olur.sadece elinde oyuncak olsun ister...

cdlerle henüz bi alakası yok ama reklamları izlemeye bayılır.reklam izlerken hiçbişeyi gözü görmez

banyo yapmaya bayılır,hiç sesini çıkarmaz

nerde kağıt bulsa yemeye çalışır

çamaşır makinasının düğmeleriyle oynamayı çok sever(ama artık yürüteçe binmiyo ve dolayısıyla oynayamıyo)

ilaçlarını severek içer(hasata olmadığı zamanlarda)

arabaya bindiğinde sevinçten deliye döner,çok mutlu olur,gezmeye bayılır.

sevdiği birşeyi hemen yer.ama sevmediği bişeyse ağzını kilitler

yabancıların kucağında ağlar

FUSUNCUM

AKLIMA BUNLAR GELDİ BİTANEM.HİÇ YARAMAZLIK GELMİYO ÇÜNKÜ FAZLA YOK

BENİM KIZIM ÇOK USLU DEMEKKİ(STANDARTLARA GÖRE)

Sezen gecesinde yaşagülün evinde evi yadırgadı. saat 12,30 dan 2,00 a kadar uyutmak için uğraştık.. Hicranla salla babam salla...

Her gördüğünü isteme döneminde.. Ne görse istiyor. dün Havadaki "bulut" u istedi.. Anne bulut istiyom diye tutturdu...

Hiç yabancılık çekmiyor.. Kim elini tutsa gider... (Zeynepşenocakın kocası şahit..)

Banyo sorunumuz hala çözülmedi...

yine yazarım

Aaaa Füsun bayıldım okurken terminatör senin ki valla..
    Benim kızım bir melekmiş yahu
    Şaka bir yana Sude zor bir çocuk değil ikna etmesi kolay anlatarak, düşün konuşarak ikna etmem sonucu bakkalda eline aldığı çikolatayı yerine bıraktı, hem de ağlamadan ,o zaman 2 yaşındaydı..
    Ama dün her ne hikmetse sanırım uykusunu alamamış, ilk defa çıldındı..
    Ağlamak, direnmek, kızım beni üzüyorsun, kırıldım sana diyorum tepki olarak hatuna, bu seferde "kırılma diyerek" bağıra bağıra ağlıyor, "bak kızacağım sana diyorum" "İZİN ALDIN MI" diye cevap veriyor, dün zordu yani..
    Onun dışında dikkatini başka yöne çekerek hep üstesinden geliyoruz allaha şükür..

1- Laf dinlemediği bir kaç konu var, ben bulaşık yıkarken bir sandalye kapıp geliyor yanıma ve benimle yıkıyor nasıl yıkamaksa üstü başı ıslanıyor, sonra " banyo yaparım dimi anne" diyor , onu musluğun başından koparmak çok zor oluyor, ama kararlı bir şekilde ağlasa da ben galip geliyorum, sakinleyince "özür dilerim anne" diyor..

2- İkinci konu da yatarken altını bezletmiyor, beni deli ediyor, daha gece çişini halletmedik halbuki, dil dökerek, masal anlatarak kavga dövüş takıyoruz bezi

Birde illa soyunup pijamalarını kendi giyecek ama soyunmak demek külodunu falan çıkartmak demek, gidip çekmecesinden yenisi alıp giyiyor, kızım yeni giydin temiz desem de kar etmiyor, değiştiriyor

Yine dün alt kattaki kayınvalidemden alıp Sude yi evimize çıktık, ben üzerimi değiştiriyorum, bu esnada Sude den ses çıkmıyor, banyoya gittiğini gördüm, şimdi deterjanları falan eller diye acele ile gittim ne göreyim, hatun çırılçıplak , soyunmuş banyo yapacakmış, hemde kendi, yıkanma günü olmamasına rağmen hazır soyunmuşken yıkayayım dedim , ama çıkarmak mümkün olmadı, sabunlanıp durdu kendi kendine, dün beni bitirdi yani..

Yukarıda ki 2 konu haricinde pek şikayetim yok memur bey , pardon bayan

Aaah Füsuncugum aaahhh...

Benimki su anda 5,5 yasinda ve eylülde ilkokula baslayacak ama inan seninkinden de pek farkli degil yani yaramazlik konusunda..

Dogdugundan beri acayip hareketli bir çocuk.. Saniye yerinde duramiyor, civa gibi.. Hatta büyük bir ihtimalle hiperaktif..

Küçükken evde çizilmemis, boyanmamis duvar kalmamisti, evin dekorasyonunu da s1k s1k degistirmeye bayilirdi bizimki.. Koca koca sandalyeleri, sehpalari oradan oraya tasir dururdu..

Yüksekte olan herseye asiri bir meraki oldugu için tirmanmadigi yer kalmamisti evin içinde..

Banyo yaparken de en azindan 10-15 degisik oyuncakla filan girerdik küvete.. Alltogether banyo yapmak zorunda kalirdik onu yikayabilmek için.. Tabii sonrasinda banyonun halini gözünün önüne getir.. Bir saat çikamazdim banyodan ortaligi temizliycem, kuruliycam diye..

Dagitip da öylecene birakmak konusunda acayip babasina çekmis bizimki.. Bana düsen de onlarin arkasini toplamak oluyor tabii ki..

Aman aman, iki senedir okula gidiyor da biraz olsun rahatladim valla.. Kendime de zaman ayirabiliyorum yani..

AYŞEGÜL VE SUDE.....

Ayşegül-Sude yazdı:
    hatun çırılçıplak , soyunmuş banyo yapacakmış, hemde kendi, yıkanma günü olmamasına rağmen hazır soyunmuşken yıkayayım dedim , ama çıkarmak mümkün olmadı, sabunlanıp durdu kendi kendine, dün beni bitirdi yani..
    Ayşegül bana nispet mi yapıyorsun banyo olayı falan, çıkmamalar... Ayşimayı sana yollasam, yıkamayı sevdirsen de geri yollasan

KINIYORUM!

Çocuklarımız için 'yaramaz' sıfatını kullananları şiddetle kınıyorum :-x WM'e söyleyeyim de, bu forumu silsin hemen

Şaka bir yana, dünya tatlılarına söz yok, tamam mı! Yaptıkları bazı muzipliklere katlanacağız, hem de seve seve Sessiz sessiz dursalar, hasta mı, nesi var, zihinsel gelişiminde bir bozukluk mu var, diye kaygılanır, birbirimize dert yanarız.

Emre'yi benim için öp annesi. 'Yaramaz' değil, 'hareketli' ve de 'akıllı' çocuk o

AYNUR

Aynur seve seve beni bırak Sude zaten gönüllü olur, kızını bir güzel yıkar
    Sabırlı ol biraz bak yakında değişir, dün bizimki duşu almış eline sallayıp duruyor, kavga ediyormuş duşla hatun
    Havalar ısınsın sıcakta atsın kendini havuzuna sen de bir şampuan yapıp çıkarırsın, sabırlı ol.
    Aslında birkaç kere saçını yıkamadan çıkarsan belki zamanla alışır
    Öptüm tatlı cadıyı

Fusun
    Hepsinin alıtına imzamı atıyorum.

_Herşeye benim diyor.(araba reklamına bile benim arabam diyor)

-Ayakkabılıktan ayakkıbıları(bizimkileri giyip)giyip oturma odasının ortasına geliyor.

-Bütün gece saçlarımla oynamak istiyor.(şıkıldım bu işten)

-Agbisini çok hırpalıyor oda çok sıkıldıgı için ısırıyor.

-Doktor muaynesinide artık sevmiyor.

Daha aklıma gelirse yazacagım