Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

PB AYICIK SETI- Indirime girmis bilgilerinize

İnternette http://www.ideefixe.com/ adresindeki PİBİ ayıcık seti vcd'leri %50 indirimli ve indirim 1 hafta devam edecekmiş .

Etiket fiyatı : 9.250.000.-TL , ideefixe satış fiyatı : 4.625.000.-TL

Her seri de 5 ayrı hikaye var ve ingilizce , Türkçe dil seçeneği mevcut
    Pibi Ayicik ve sevimli oyuncak arkadaslari, heyecanli serüvenler ve nefis yiyeceklerin bulundugu sihirli bir dünyada yasiyorlar. Haydi siz de katilin!

Pibi ayıcık haydi okula
    1- Komikler Okulu
    Pibi Ayicik ve arkadaslari okulculuk oynamaya karar verirler. Maymun Mili de ögretmen olur. Mili, her zamanki gibi komiklik yapma konusunda bütün hünerini gösterir.

2- Gazozcu Uzaylilar
    Marsli dostlar Pibi Ayicik ve arkadaslarini ziyarete gelirler ve Tavsan Rosko'nun gazozuna el koyarlar. Onlar için gazoz sadece bir içecek degil, uzay araçlarinin yakitidir!

3- Hapsirik
    Pibi Aycigin kurabiye yaparken hamura ne koyacagi konusunda kafasi karisir ve karabiber yüzünden hapsiriga bogulur. Fakat Doktor Penguen onu iyilestirmenin yolunu bilmektedir.

4- Patenci Ayi
    Pibi Ayicik ve Tavsan Rosko patenlerini disarda birakirlar ve yaramaz biri onlara hiç sormadan patenleri ödünç alir. Ördek Bob dedektiflik görevini çok iyi yapar.

5- Kutudaki Aslan
    Pibi Ayiciga esrarengiz bir paket gelir, salladigin zaman içerden kükreme sesi duyulur. Pibi Ayicik ve arkadaslari kutunun içerisinde ne oldugunu bir türlü anlayamazlar.

Pibi ayıcık karlı bir gün

1- Karda Eglence
    Eyvah! Tavsan Rosko, kizagiyla kayarken düser ve basi karin içinde sikisir. Haydi arkadaslar, Rosko'yu kurtarmak için is basina!

2- Kar Canavari
    Maymun Mili yine numaralarindan birini yapiyor ve kar canavari kiligiyla arkadaslarini korkutmaya çalisiyor. Ama küçük ayicik, hemen bir kartopu atarak onun planlarini altüst etmeye kararli.

3- Gol!..
    Pibi Ayicik ve arkadaslari futbol oynuyorlar. O da ne? Köpek Diksi topu patlatti galiba. Ama sevimli kahramanlarimiz topu tamir ederek oyuna devam ederler ve Pibi Ayicik golleriyle takimini sevindirir.

4- Abrakadabra
    Pibi Ayicik, Büyücü Penguen'den aldigi sihirli degnekle, eglenceli bir sihirbazlik gösterisi düzenliyor. Peki ama Pibi, sihirle dondurmaya dönüsen Bob'u, durumu bilmeyen arkadaslari tarafindan yenilmekten nasil kurtaracak?

5- Müzikli Sekerler
    P.B. Ayicik ve arkadaslari seker dükkaninin sahibi Büyücü Pengueni sarkilarla ve marslarla uyandirmaya çalisiyorlar. Peki ama, Ördek Duck gitar çalmasa olmaz mi sanki?

Pibi ayıcık kamp yapıyor

1- Kampta
    Pibi Ayicik ve arkadaslari, kamp kurma konusunda çok heveslidirler ama serüven umduklari gibi gelismez. Yagmur ve rüzgar onlara beklemedikleri bir sürpriz yapar.

2- Ördek Ayakkabilari
    O gün spor günüdür. Karsilasmalarda herkes hünerini gösterir. Ördek Bob ise bir konuda iyi olmak için çok çalismak gerektigini bir türlü ögrenemez.

3- Gizli Dedektif
    Sekerci dükkaninndan sürekli seker çalinmaktadir. Pibi Ayicik bu isin sirrini çözmek üzere yola koyulur. Rosko yanlislikla zanli durumuna düser.

4- Sihirli Lamba
    Balik tutma serüveninde sihirli lambayla karsilasirlar ve hayatlari degisir.

5- Gizemli Mili
    Panayirdaki eglence, Maymun Mili'nin hileli oyunlariyla renklenir. Bu isten en karli çikan yine Mili'dir.

Pibi ayıcık korsan adası

1- Korsan Adasi
    Pibi Ayicik ve arkadaslari, ellerindeki hazine haritasiyla macera dolu bir yolculuga çikiyorlar. Yolculugun sonunda deniz canavarlari, patlamak üzere olan bir magara ve içi hazine dolu bir sandik onlari bekliyor. Sandigin içinde neler var dersiniz?

2- Dogumgünü Ayisi
    Bugün Pibi Ayicigin dogumgünü. Partiye dünyanin her yerinden armaganlar yagiyor. Peki ama dogumgünü pastasi nerede?

3- Kraliçenin Muzlari
    Iste kendini kraliçe zanneden Maymun Mili! Kendini kraliçe sandigi yetmiyormus gibi, arkadaslarina da askerleriymis gibi davraniyor. Üstelik bütün bunlari daha fazla muz alabilmek için yapiyor!

4- Uçurtma Avcilari
    Sonbaharda birlikte uçurtma zamani da geldi. Fakat o da ne? Rosko'nun uçurtmasi bir agaca takilmis. Tavsan Rosko ve Ördek, Bob, uçurtmayi indirebilmek için is basindalar.

5- Araba Yarisçilari
    Pibi Ayicik ve Tavsan Rosko bir araba yarisi düzenliyorlar. Ördek Bob da yarisa çagiriliyor. Fakat Rosko'nun ögrenmesi gereken bir sey var: Hile yaparak hiçbir yaris kazanilmaz.

Pibi ayıcık plaj partisi

1- Plaj Partisi
    Plajda yanyana iki ayri grup vardir. Ördek Bob ve Maymun Mili harika vakit geçirmektedir. Pibi Ayicik ve Tavsan Rosko için ise bazi seyler ters gitmektedir. Bir dalga herseyi degistirir!

2- Muhtesem Gösteri
    Büyük bir gösteri hazirlanmaktadir ve Mili'nin bir grup dansçiya ihtiyaci vardir. Ördek Bob'un bu konudaki becerisi maalesef yetersizdir.

3- Rosko'nun Robotu
    Rosko güzel bir oyuncak alabilmek için parasini biriktirmektedir. Bu arada Bob'un uzaktan kumandali yeni robotunu kirar ve bütün parasini bu isi düzeltmek için kullanir.

4- Garip Agaç
    Marslilar geri gelirler. Bu kez Pibi Ayicik'in kafasini fena halde karistirirlar. Meyvelerini sürekli degistiren, havuç, muz, balik ve sonra seker yapan garip bir agaç söz konusudur.

5- Çifte Bela
    Pibi'nin kendisine tipatip benzeyen kuzeni Ayi Rudi onu ziyarete gelir. Önceleri kaba davranislariyla bütün grubu kizdirir. Fakat sonra arkadaslariyla iyi geçinmenin sirrini ögrenir.

Pibi ayıcık süper ayı

1- Süper Ayi
    Pibi Ayicik baskalarina yardim etmek için süper kahraman olmaya karar verir. Ama isler biraz karisir ve seytanlasan penguenle ugrasmak zorunda kalir.

2- Çöp Toplayicilari
    Pibi Ayicik ve Tavsan Rosko, isinin hiç bitmediginden yakinan park bakicisi penguene yardim etmeye kalkisirlar. Oldukça yaraticidirlar ama maalesef baslarina is açarlar.

3- Maymun Görüsü
    Maymun Mili oldukça tuhaf davranir. Onun aslinda gözlüge ihtiyaci vardir. Ama Mili gözlügü sadece ona ihtiyaci olanlarin takmasi gerektigini bilmez.

4- Asçilar Takimi
    Pibi Ayicik, Köpek Dermot'un yasgünü için özel bir pasta yapmaya kara verir. Isin içine digerleri de karisir ve hepsinin pasta tarifi farklidir

5- Ayilar Noeli
    Pibi Ayicik ve Tavsan Rosko Noel Baba'nin gelmesini beklemeyip kendi hediyelerini kendileri almaya kalkisinca olanlar olur.

Re: MİNECİMMMMMMMMMM

Özledim seni.......

Artık eskisi kadar çok giremiyorum foruma. Hem işlerim çok yoğunlaştı, hem de eski foruma hemen tıklayıp, kim var kim yok görüyordum...Buraya alışamadım ne yazık ki...Canımcım bir de bilgisayarım formatlandığı için mail adreslerim gitti ne yazık ki, onun için sana mail de gönderemiyorum. Sen bir mesaj atabilirsen adres defterime tekrar kaydedeceğim seni...

Miray'cım nasıl, umarım sağlığı iyidir...Ece yine 1 haftadır bayağı hasta, sürekli ateşi yükseliyor...Geceleri kabusa dönüştü...

İşte böyle canımcım.....
    Bu arada 3 yıldızı da takmışsın ya, tebrik ederim seni :))

Miray'ı ve seni çok çok öpüyorum
    AYLİN

Re: PB AYICIK SETI- Indirime girmis bilgilerinize

Mine Merhaba,

ideefixe'in yabancısıyım,girdim PB ayıcık setini bulamadım.
    Madem bu kadar avantajlı bizde edinelim dedim ama birde bulabilsem.
    kategorisini söyler misin?
    Teşekkürler

Nilüfer

http://www.ideefixe.com/video/tanim.asp?sid=B0JS7LGBDA0AT21PU9K8

linkini tiklayabilirsin.

Bende almayi dusunuyorum galiba tek tek de alinabiliyormus. Once hemen birer tane alalim 2-3 gunde elimize gecermis begenirlerse sonra hemen hepsini siparis ederiz diye dusundun.

Hoscakal.

Mine

Buradayımmmmmmmmmm

Merhaba,

Bende seni çok özledim. Yıldızları taktığıma bakma bende çok sık giremiyorum işler çok yoğun malum yıl sonu kapanış raporlar falan.

Miray nasıl olsun açlık grevine devam ediyor. Bu sıralar birz burun akıntısı öksürük falan var bir gün iyi bir gün kötü.

Ece'ye çok üzüldüm umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

Yıldızları sorma sen söyleyince farkına vardım. Birde aktif katılabilsem ne olacaktı bilemiyorum

Bu arada PB Ayıcık setinden almayı düşünüyormusun. Tek olarakta alınabiliyormuş galiba . Ben alacağım.

Canım özeline mail adresimi göndereceğim.

seni ve Ecem'i çok öpüyorum.

Hoşçakal.

Mine ,
    Fiyat ne çabuk değişmiş 7.862.500.-TL diyor
    Hani % 50 indirim.
    Fark etmez her durumda alalım, bakalım küçük hanımların küçük beylerin ilgisini çekecek mi?
    Dediğin gibi eğer beğenirlerse devamını alırız.