1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

Arkadaşlar,

sabahtan beri çok ciddileştik, kadın erkek ilişkilerimizi irdeledik. Bendeniz de haddim olmayarak biraz havadan sudan sohbet edelim diyerek yazıyorum şimdi. Hep olgun muhabbet mi yapacağız yani.....?

Benim bir huyum var, belki de burcumdandır (İKİZLER) bu emin olamıyorum, evdeki / ofisteki eşyaların yeri uzun müddet aynı kalınca çok sıkılıyorum.

Salondaki koltukları, çocukların odasındaki yatakları, şifonyeri, ofisteki bilgisayarın ekranın yerini belirli periyotlarla değiştirmem gerekiyor.... Hatta öyleki mutfakta ki dolaplarım musluklu olan ve duvardakiler hariç portable dolayısıyla ite kaka oynatıyorum yerlerinden.

Bizim eve bir gelen diğer gelişinde tuhaf oluyor, bu böylemiydi diye ben de hatırlamıyorum diyorum....

Sizde de var mı bu huy arkadaşlar....
    Aynı huy parfümde de geçerli, uzun süre aynı parfümü sıkamıyorum, sabit kullandığım bir kokum da yok....

Ha, sakın korkmayın kocamı değiştirmedim (maazallah). Çocuklar da aynı... Allah Korusun yani, eşyalarla idare ediyorum ben ) diğerleri pek kıymetli.....

Sevgilerimle,

Re: Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

ah esracım bende ikizlerim benimde takıntım mutfak her hafta mutlaka bir yerine birşeyler yapıyorum ya tabakların yerlerini değiştiriyorum ya masanın ne bileyim işte mutfakla uğraşmak hoşuma gidiyor bana kalsa heryeri değiştiririmde eşim fazla titiz o konuda evin dekorasyonu ona ait o yüzden karışamıyorum yoksa affetmemde neyseeee

3. Re: Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

esra ben de aynen senin gibi hemen eşyaların yerlerinden sıkılırım ben de ikizler burcuyum galiba burcumuzun bir özelliği bu ama ben değişikliği çok severim dinçleşirim canım sıkılırsa hemen bi değişiklik moralim düzelir

AYNEN CANIM KARNIM BURNUMDAYKEN BILE BUNU YAPTIM.HALA DEVAM EDIYORUM VE NE YAZIKKI CEREMESINI SIMDI CEKIYORUM BEBİŞİME HAMILEYKEN BIR SEY OLMADI AMA SIMDI SEZERYAN DIKISLERIM ACILDI)AMA DEVAMMMMMMM SONUNA KADAR....
    SEVGILER

5. Re: Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

ben değiştirmek isteyenlerdenim. halis mulis oğlak burcuyum ama ben de değişiklik severim. ama taşıyacak biri olursea tabi ki

O kadar sık olmasa da ben de değiştirenlerdenim...Tedbili mekanda ferah vardır derler ya...Ben aslında daha çok ev değiştiriyorum...3 sene üstüste bir evde oturduğum pek nadirdir...

7. Re: Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

Bende dün gece saat 01,30 civarı yatakta kalkıp salona geçtim hımmm artık bu masayı cam kenarına gümüşlüğde onun karşısına getirmeliyim diye düşündüm dur bakalım haftasonu bulacam güçlü kuvvetli birilerini

8. Re: Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

Esracığım bende aynen senin gibiyim.uzun süre bir eşya aynı yerde durdu mu sıkılırım.evi her temizlediğimde mutlaka ya bi koltuk değişir ya televizyon değişir..ufak da olsa mutlaka bişeyler yer değiştrimeli..İş yerimde de öyle masam odanın bi sağına bi soluna geçer durur Tabi şimdi hamileleiğimden dolayı yapamıyorum kimse ye de yapalım diyemiyorum.Bu değişiklik kendimde de vardır mesela..Saçımın rengi çok sık değişmeli..rengi değişmiyorsa modeli değişmeli...Eşim hep takılır zaten bakalım beni ne zaman değiştireceksin diye :))
    Gerçi şimdi hamileyim diye saçımı da boyatamıyorum ...Bi doğursam herşeyi değiştircem kimse tanıyamaıycak beni.....

arkadaşlar bende mi gariplik var...ben hiç bir şeyin yerini değiştirmem...evdeki yardımcı hanım değiştirirse eve ilk gördüğümde hemen görürüm...alışkanlıklarımı, aradığımı hemen bulmayı, baktığımı hemen görmeyi severim ben...burçla alakalandırmışsınız...ben Koç um....yani bütün bunun sorumlusu burcum mu...yoksa alışkanlıklarımdan vazgeçememek mi....herşeyim yerinde durur...koltuk yeri bile değiştirmem...evlendiğimden beri değiştirdiğim tek şey...geçen sene yenilediğim salon eşyalarım...anlayın işte ne kadar sabit bir kadınım....ay biri bana normalsin desin...

10. Re: Siz de eşyaların yerini sürekli değiştirenlerden misiniz.....

demet ciğim ..şimdi sana normalsin desem bu durumda ben anormal olucam ) ay ne desem bilmem ki...