1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Neler yapıyorsunuz bakalım???

Ben bugün oganı babannesine gönderdim, boşlukta gibiyim
    evde yapacak hiç bir şey bulamadım, kitapları açıp açıp kapattım...
    tv desen herzamanki şeylerle dolu, bakmadım bile...

aldım çantamı ,taktım şapkamı kadıköye indim....
    herzamanki gibi nasıl kalabalık, bilardo topu gibi sağa sola , çarpa çarpa gidiyorum...

karnım aç değildi fakat canım nasıl tatlı istiyor illa ağdalı, şöyle ballı tatlı çekti canım.
    seyidoğlu baklavacısına kadar yürüdüm ,iskelede haldun taner tiyatrosunun soluna düşüyor,
    büyük bir çınar ağacının önüne üç beş masa sandalye atmışlar....

acele etmedim malum 1 porsiyon 1700 kalori, dur dedim kendime önce bir limonata içeyim,
    sonra ne yiyeceğime karar veririm....

zaten her zaman tatlımı yiyorum,bu olayı tören havasına sokmalıyım....
    neyse oturdum limonatamı yudumladım camdan tatlıları kesiyorum,tatlılar tatlılarr....
    hepsine tek tek baktım, saray burması, sütlü nuriyesi,cevizli baklavası, fıstıklı şöbiyeti,
    kaymaklı ekmek kadayıfı, daha neler, nelerrr....
    hımmm nasıl nefistir tadı kimbilir diye düşünerek beynimde tatlılarımı yedim,
    limonatamı bitirip,tatlılara selam verip, arabaya doğru yola çıktım....

evet arkadaşlar, canım hala tatlı istiyor tatlı krizindeyim yememem gerekiyor ama dayanamıyorum..Bolulu hasanın telefonunu buldum şimdi
    kazandibi söyliycem....

Siz neler yapıyorsunuz bakalım ?

Re: Neler yapıyorsunuz bakalım???

ohhhhhh ye ablacım yeeee

sen o tatlıları yerken bu garip kardeşin hesapla kitapla uğraşıyodu... bizim çalışanların primlerini hesapladım bugün öldüm öldüm....

gek okey oynayalımda seni yeniyim keyfimde yerine gelsin

Filiz'cigim ben bu gun bir sanatoryum'daydim,

Cook erken, saat 5 te uyandim, ceren uyandi hep beraber, Odessaya 1 saat uzaklikta bir yerlesim yeri
    cok guzel yemyesil, bol oksijen,cok guzel bir golu var,bakim merkezi, golun tam kiyisina kurulmus,ve orada dogal hamam,masaj,akupunktur,yuzme havuzu,cimnastik salonu,birde dogal ve sicak camur terapisi varmis cok faydali imis......
    neyse biz randevu almistik,
    bugun doktor kontrolunden gectim, sali basliyorum,
    Bana uygun olan, yuzme akupunktur,suda cimnastik,ve camur seansim olacak bu boyle 2 hafta devam edecek,bakalim nasil olacak baslayinca size sonuclari yazarim.
    Bolca temiz oksijen alip eve geldik, cereni bakiciya birakip, dogru alisverise gittik,cok aciktik, mc yedik, eve geldik. cerene yemek yapiyor, esim, bende ceren'e oyun oynattim pc de, su an biraz dinlenmeye gecebildim.
    benim gunum boyle, yogun yorucu gecti.

Sevgilerimle

Ohhh ne güzel yapmışsın Filizcim bazen çocuklar olmadan gezmek güzel oluyor.Afiyet olsun bazen bende öyle tatlı krizine giriyorum aslında sevmem fazla.Ne güzel imrendim sana gezmişsin istediğin gibi bende bugün tüm gün yattım çünkü hastayım hala grip peşimi bırakmadı bir türlü.Bende sabah kalktım gezmeyi düşünüyordum Selinle ama olmadı kısmet değilmiş.

geçmiş olsun............

ben siteye daha şimdi üye oldum ve ilk senin msj okudum çünkü bende gribim canım bu havalarda daha ağır geçiyor birde üstüne hamilelik olunca şansıma o da ağır geçiyor

Re: geçmiş olsun............

İlk önce sana hoşgeldin diyeyim arkadaşım sana da geçmiş olsun salgın var herkes hasta doğru hamile olunca ilaç kullanma şansında yok inşallah çabuk iyileşirsin.Siteye tekrar hoşgeldin.

7. Re: Neler yapıyorsunuz bakalım???

Biz bugun butun gun disardaydik.

Bebek odasina fikir edinmek icin bir kac magaza gezdik, ozellikle dizayn olayi.
    Bebek takimi var ama hani odaya nasil guzel ve sirin bir hava veririm diye biraz bakindim. Cok abartili olsun istemiyorum sade ve sik olsun.

Sonra Aysima hanimi sevindirik yaptik bir hediye ile. Kendisi simdi yatti uyumaya calisiyor ben ve esim cekirdek citlatiyoruz.

sevgiler

öyle ballı ballı anlattığın tatlı çeşitlerini forumundan okuyor ve kabaran iştahımı ne yapacağımı düşünüyorum :-x

napcaz şimdi?

ben evde oturdum.
    ohhhh canım cekti valla.

eee olsun canim her zaman yiyormussun nasil olsa bende bugun kendime izin verdim 2.5 aydan sonra iyi gider dimi 5 kilo vermisim onun serefine kutlicam