1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    imported Guest

Arkadaşlar Neden?

Son kez forma katılıp konuyu kapatıyorum. Böyle ısrarla olumsuz tavrımdan bahsediyorsunuz. İki kelime söyledim. Herkes mükemmel anne baba herhalde ki (bende dahil) bu mümkün değil, dikkat çekici, olsun diye yazdım ki herkes okudu. İkincisi de herkesi gaza getirip tanışalım diye cesaret işinden bahsettim. Olan oldu. Bence ben olumsuz tavır almadım. Olumsuz bakıldı tavrıma. Lütfen biraz daha iyimser olun.
    Başka söyleyecek bir şey yok
    Herkesi çok seviyorum.
    Hoşçakalın.

Re: Arkadaşlar Neden?

cemileye sitem forumuna yazarken şimdi arkadaşımız buraya cevap yazmaz yeni forum açar gene serzenişte bulunur dedim ve baktım ki işlem tamam.

Başkalarını suçlamak yerine önce kendinize bakarak işe başlasanız belki bu 3 foruma da gerek kalmazdı.

Nüfus: Arapgir Fiziken:Konya Ruhen: MALATYA (0 RH +)

? ? ?

hayırdır....bu kadar agresif üstüste açılmış forumlara ne gerek vardıki

Arkadaşım tanışmak buluşmak kaynaşmak için gaza ne gerek...Ankara ekibiyle bi tanış sen onlara gaz hakketire ..

yine bekleriz

Blog Girişleri
    1

Öyle bi cee yapıp hoşçakal demek var mı?

Anne babalar yani bizler herşeyi doğru yaptığımızı düşünüp, dışardan gelen eleştirilerde hemen ışın kılıcımızı çekeriz. Sen bu konuyu kapat ve yazılara kendi fikirlerinle katılıp bizleri tanımaya çalış.

Ben unuttum bile,
    Sevgiler.
    Sibel

yolun açık olsun
    yine bekleriz biz burdayız

Bence bu tur, bize ters veya agresif gelen forumlara bizim yaklasimimiz da onemli degil mi arkadaslar? Yani atese korukle gitmek gibi. Gulsun arkadasimiz siteye yeni uye olmus, yeni uyelerin actigi forumlari biraz daha dikkat cekici kilmak icin carpici kelimeler kullanmasi da alisildik bir durum. Sonucta kimsede kotu niyet yok. Bizim de hemen boyle bir tavir almamiz, onu belki de cok sevecegi ve faydalanacagi bir siteye henuz giremeden kovalamak gibi birsey. Ben sahsen onun ilk yazisindan rahatsiz oldugum kadar, bizim karsilayis bicimimizden de rahatsiz oldum. O nedenle bu konuyu simdilik kapatmamizi, Gulsun'un de bir sure siteyi izleyip begendigi takdirde aramiza katilmasini teklif ediyorum.

Sevgilerimle

8. Re: Arkadaşlar Neden?

İNCİ'cim sana katılıyorum.3 forumu da okudum.yazmak ve olaya karışmak istemedim.sitedeki çok değer verdiğim düşüncelerinden ve forumlarından faydalandığım bazı arkadaşlarımızın, bu yeni arkadaşımıza olan tepkilerini biraz daha ılımlı beklerdim.kişileri kaybetmeye değil kazanmaya çalışalım derim ben yeni bir üye olarak.sevgilerimle

sevgili İnci,

yeni üye olan arkadaşlar bir süre önce ziyaretçi olarak siteyi inceliyor ve bir süre sonra forumlara katılıyorlar hepimiz biliyoruz,hepimiz yaşadık.en son örnekler için:bkz-yurt dışındaki dostların gözüyle forumu

ama kimisi merakli anne gibi bi danışayım diyor,soruyor,nasıl giriş yapayım siteye,forumlara nasıl yazsam diye..

kimisi direk kendini tanıtıyor hoşgeldin mesajlarıyla siteye giriş yapıyor,

kimisi ufak ufak mesajlarla adım atıyor.

ama arkadaşın 13.mesajında açtığı forum her cevabına cevap vermem gereken bir forum oldu .önyargılı mesajlarına rağmen gayet ılımlı yaklaşarak kendisine zaman vermesi gerektiğini belirten yumuşak bir mesaj vermeye çalıştım.ama tavır kendisi farkında olmasada her cevabında sürdü malesef.

şurada bildiğim ve doğru edindiğim bir şey var.

hiç kimsenin buradaki anne ve babalara didaktik konuşmaya,ben bilirim siz bilmiyrosunuz tavrı içinde bir şey öğretmeye,
    "bakın işte yapmamışsınız,siz hala internetten iletişim kuruyorsunuz,bunun doğru yolu budur,hadi yapalım" demeye HADDİ yoktur.

fikir danışırız,dalga geçeriz,kavga ederiz,özür dileriz..gırgır şamata yaparız ama 38 yaşında bir anne olarak sitede öğretmen istemiyorum doğrusu.eğer bir şey öğretilecekse de bana,bunun çeşitli yaklaşım yolları vardır.

önyargılı ve bizi sadece sitede gevezelik eden bir grup işi gücü olmayan kadın olarak gören her zihniyete de karşıyım.(lafım sezgine değildir)

burası oldukça yüksek genel itibarıyla son derece eğitimli kültürlü bilgili anne babaların hayatlarını sadece çocuklarının üstüne kurmayarak dünyayla,evrenle hayatla ilgili herşeyi paylaşabildikleri ama bunun yanında en kıymetli şeyi yine çocukları sayarak her konuda uzmanlarla işbirliği içinde çocuk yetiştirdikleri bir site ve bir grup.

bu site halkının küçük görülmesine dayanmam mümkün değil.ya da ancak bu kadar mümkün diyeyim)

10. Re: Arkadaşlar Neden?

Mine'nin yazısının altına imzamı atarım. Arkadaşın mesajlarının bana hissettirdikleri de aynen buydu