1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. doğa koleji hakkında bilgi

merhaba arkadaşlar

uzun zamandır aranızda yokum. hepinizi özledim.. ama 2 çocuklu olduktan sonra hayatım daha yoğun geçmeye balkadı. iş hayatı da şu sıralar çok yoğun..siteye girip okuyacak zamanım hiç olmadı.. kaçırdığım dogumgünlerini kutluyorum..hastalara acil şifalar...

iki çocuklu hayat fena gitmiyor..bazen zorlansamda.. yinede kolay değil tabii. 2. çocuğu yapmadan önce iyice düşünüp öyle karar verin derim..

şu sıralar büyük oğluma okul arayışları içindeyim.. en son doğa koleji ile bilfen arasında kararsız kaldım.hangisini seçmeliyim bilmiyorum..

benim için doğanın en büyük dezavantajı bize çok uzak oluşu. diğer yönlerden iyi duruyor, ama bu okul hakkında bilgisi olan kimseye rastlamadım.. sizlerin bilgisi var mı acaba...

büyüklerin okulnuna gitmeyi heyecanla bekleyen çöp adamım adına şimdiden hepinmize teşekkür ediyorum..
    sevgiler

2. Re: doğa koleji hakkında bilgi

Merhaba Bengi. Hosgeldin demek istedim sadece.

Sevgiler

Nüfus: Arapgir Fiziken:Konya Ruhen: MALATYA (0 RH +)

HEMŞERİM

seni görmek çok güzel tekrar hoşgeldin aramıza..

Forumların en başında yapışık konular arasına ÇOCUKLARIMIZLA İLGİLİ KREŞ,OKUL ARAŞTIRMALARI,TECRÜBELERİ,ARTILARI EKSİLERİ BURAYA YAZALIM LÜTFEN !

başlıklı forumda vardır belki aradığın bilgiler..

Birde NİLGÜN_MELİS den bilgide alabilirsin doğa koleji hk. kızını verecekti diye hatırlıyorum..

Re: doğa koleji hakkında bilgi

Bengi'cim merhaba,
    Benim çocuklarım da Ortadoğu Kolejin'ne gidiyorlar,sınıflarında ki arkadaşlarından biliyorum,Erenköy'den ,Gebze'den gelen çocuklar var.
    Bana sorarsan size hangisi yakınsa oraya göndermen,çünki çocuklar yolda çok yoruluyor.
    Sevgiler...

Doğa koleji

Hoşgeldin
    Benim Doğa koleji hakkında söyleyeceğim tek şey,sermayesinin yeşil olduğu..bilmem anlatabildimmi..
    Sizin için önemini bilemem ama,ben çocuğumu göndermezdim..

Doğa koleji benim evime çok yakın,10 dk falan sürüyor..ben çok istedim Melisi oraya vermeyi ama araştırmalarımın sonucunda böyle birşeyle karşılaştım

6. Re: Doğa koleji

nilgüncüm benim içinde bu konu önemli.. demek sahipleri öyleymiş ha.. bir türlü sahipleri kim bulamamıştım.. ehglish time v.b. bayağı bir kuruluşları var, onları bulmuştum ama...

bu arada okullarına gittim ama çalışanlar öyle bir izlenim vermemişti doğrusu..

orayı düşünmemim sebebi sanki daha öğrenci odaklı gibi olduklarını düşünmemdi..bir de öğretmen seçebilecektik.
    teşekkür ederim tekrar...

Re: Doğa koleji

Bengi Merhaba,

Çoktandır görüşemiyoruz. Ben de bu sıralar sadece okumakla yetiniyorum maalesef, işim başından aşkın.

Devrim 1 yıldır Bostancı'daki eski Gökdil yeni Doğa Koleji'nin ana okuluna gidiyor. Başta biz de yeşillikle ilgili birşeyler duyup çok rahatsız olmuştuk, bir yıldır da bu konuda tetikteyim ancak kesinlikle böyle birşeye rastlamadım. Devrim'in bir yıllık gelişimi çok iyi. Gerek öğretmenleri, gerek se okul yöneticilerinin yaklaşımları da iyi ve herhangi bir yeşillik göremedim ben. Şimdi de Beykoz'da yaz okuluna gidiyor, evet biraz uzak ama Devrim çok mutlu. Bu sene de anaokuluna Bostancı'da gidecek seneye İlkokul için Beykoz'u düşünüyorum, tek sorun uzaklığı benim açımdan. Ana okul eğitimi her iki yerde de sınıf düzenlerine kadar aynı, haftada bir gün Beykoz'a gidiyorlar zaten.
    Okul seçimi çok zor dimi? İyi şanslar...

Sevgiler,

Özlem

Özlem_Ölmez yazdı:
    Bengi Merhaba,

Çoktandır görüşemiyoruz. Ben de bu sıralar sadece okumakla yetiniyorum maalesef, işim başından aşkın.

Devrim 1 yıldır Bostancı'daki eski Gökdil yeni Doğa Koleji'nin ana okuluna gidiyor. Başta biz de yeşillikle ilgili birşeyler duyup çok rahatsız olmuştuk, bir yıldır da bu konuda tetikteyim ancak kesinlikle böyle birşeye rastlamadım. Devrim'in bir yıllık gelişimi çok iyi. Gerek öğretmenleri, gerek se okul yöneticilerinin yaklaşımları da iyi ve herhangi bir yeşillik göremedim ben. Şimdi de Beykoz'da yaz okuluna gidiyor, evet biraz uzak ama Devrim çok mutlu. Bu sene de anaokuluna Bostancı'da gidecek seneye İlkokul için Beykoz'u düşünüyorum, tek sorun uzaklığı benim açımdan. Ana okul eğitimi her iki yerde de sınıf düzenlerine kadar aynı, haftada bir gün Beykoz'a gidiyorlar zaten.
    Okul seçimi çok zor dimi? İyi şanslar...

Sevgiler,

Özlem

Herhangibirşeye rastlamaman gayet normal.Zaten amaçları bu..kimselere hissettirmeden yollarına devam etmek..
    Bu konuyu aleni olarak yaşasalar/yaşatsalar bukadar başarılı olabileceklerini zannetmiyorum.
    Dedimya,sadece fikir..ben çocuğumu göndermezdim,göndermedim..

sevgilerimle

Uyarın için teşekkürler ama ben başarılı olmuş bir şey de görmedim.

Re: doğa koleji hakkında bilgi

merhaba
    ben esine kres arastırırken doga kolejini gidip gorustum okul olarka begendim. yeşil sermaye olayını bende duydum. ama okulu cok begendim sistemleride guzel. ama çok okul gibi. zaten senelerce oyle katlı buyuk okullarda okuycaklar. ben daha sıcak bir yer hani soyel bahceli ufal bir yuva dusundugum için cazip gelmedi. ayrıca oto sanayisinin içinde ne bileyim o da itti acıkcası beni.beykozdaki kampus harika ama