1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Piliç

Piliç

OLAY: Bir piliç bir yolda karşıdan karşıya geçer.

SORU: Piliç niçin karşıdan karşıya geçer?

YANITLAR:

Rene DESCARTES: Yolun öbür tarafına geçmek için.

EFLATUN: İyiliği için. Gerçek, öteki taraftadır.

ARISTOTELES: karşıdan karşıya geçmek pilicin doğasıdır.

Karl MARX: Tarihsel olarak kaçınılmazdı.

HIPOKRATES: Pankreasının aşırı salgısı yüzünden.

Martin Luther KING JR.: Tüm piliçlerin nedenini açıklamak zorunda kalmadan özgürce karşıdan karşıya geçtikleri bir dünya düşlüyorum.

Hz. MUSA: Ve Tanrı cennetten inip pilice dedi ki: "karşıdan karşıya geçeceksin! " Ve piliç karşıdan karşıya geçti ve Tanrı bunun iyi olduğunu gördü.

Richard M. NIXON: Piliç karşıdan karşıya geçmedi, tekrar ediyorum, piliç asla yolun karşısına geçmedi.

Sigmund FREUD: Pilicin karşıdan karşıya geçmesiyle ilgilenmeniz, sizde güçlü ve latant bir cinsel güvensizlik duygusunu ele vermektedir.

BUDA: Bu soruyu sormak, sizin kendi piliç doğanızı inkâr etmektir.

GALILEI: Oysa piliç karşıdan karşıya geçiyor...

Charles DE GAULLE: Piliç belki yolun karşısına geçti, ama otoyolun karşısına henüz geçmedi.

EINSTEIN: Pilicin yolun karşısına geçmesi ya da yolun pilicin ayakları altında yer değiştirmesi, tümüyle sizin gösterdiğiniz referansa bağlıdır.

Bill CLINTON: Anayasa üzerine yemin ederim ki bu piliçle aramda hiç bir şey geçmemiştir.

Süleyman DEMIREL: Piliç geçmişse geçmiş, geçmemişse geçmemiştir.

Tansu ÇILLER: Bu memleket için karşıdan karşıya geçen piliç de bizimdir, üstünden geçen traktör de bizimdir.

R.Tayyip ERDOGAN: Ben tavuklu sandviç de satmıştım.

Abdullah GÜL: Hayır, bana böyle bir bilgi verilmedi ama karşıdan karşıya geçtiyse hükümet gereğini yapar.

George W. BUSH: Pilicin bu yolda BM kararlarına rağmen cezalandırılmadan karşıdan karşıya geçmesi, demokrasiye, özgürlüğe ! ve adalete kafa tutmaktır. Bu durum, o yolu bizim çoktan bombalamış olmamız gerektiğini göstermektedir. Bölgede barışı sağlamak amacıyla ve savunduğumuz değerlerin tavuk türü teröristler tarafından bir kez daha ayaklar altına alınmaması için Amerika Birleşik Devletleri oraya karadan 243 bin GI, havadan 846 bombardıman uçağıyla desteklenen 17 uçak gemisi, 46 firkateyn ve 154 kruvazör göndermeye karar ve bu güçlerine özgürlük ve demokrasi adına 5 bin kilometre çapındaki bir alanda bulunan tüm kümesleri yerle bir etmek görevi vermiştir. Bu kutsal görev, ülkede uzaktan yakından kümese benzeyen her şeyi bir avuç kül haline getirinceye kadar sürecek ve küstah kümes etrafının milletimize kafa tutması önlenecektir. Hükümetimiz, ondan sonra ülkedeki kümeslerin standartlara uygun biçimde yeniden inşasına ve! ; baslarına ABD Büyükelçisi tarafından demokratik olarak seçilecek bir horoz geçirmeye kara vermiştir. Kümeslerin yeniden inşası finansmana karşılık olarak, bölgedeki tüm yem üretimine 30 yıl süreyle el koymakla yetineceğiz. Yerel canlıların, bizimle işbirliği yaptıkları takdirde yem üretiminin bir miktarından özel fiyatlarla istifade ettirilmesi öngörülmüştür. Bu yeni adalet, özgürlük ve barış kümesleri ülkesinde, size temin ederiz ki bir daha asla bir piliç bir yoldan karşıdan karşıya geçmeye kalkmayacak, çünkü yol kalmayacak ve piliçlerin de yürüyecekleri bacakları olmayacaktır. Tanrı Amerika'yı takdis etsin!

Re: Piliç

peki max sen de sitemizin ekip üyesi olarak bu piliç hakkında sen ne dersin????

3. Max

OLAY: Bir piliç bir yolda karşıdan karşıya geçer.

SORU: Piliç niçin karşıdan karşıya geçer?

e.aytekin:Sen sor diye.

sevilsan yazdı:
    ben değil de

webmaster: pilici kitliyorum derdi...neden kitlendini de merak edenlerin özeline yazarım derdi..

yeşim:şuanda Murat dışarıda geldiğinde ben ona sölerim, o halleder.

Vildan:ben piliç bilmem..o olsa olsa hindidir...çünkü ben yurtdışı ziyaretlerimde hep hindiler karşıdan karşıya geçiyordu..yani ben öle biliyom..öle gördüm...

Nurcan: Arkadaşlar 3 günlük dünyada bi pilicin kalbini kırmya değmez...bırakın karşıya geçsin..

Mine bal:geçen piliç fenerli ise geçsin en azından tesellimiz olur...galatasaray hersene avrupaya gidiyo...bari bizim pilicimiz de karşıya geçsin...

Minedafne: şu piliç ne kadar güzel karşıya geçiyor...ahhh ressam olsamda resmini yapsam...

türkangenç: tutun şu pilici okeye 4. arıyoz sabahtan bei tutunda bari bi işe yarasın..

hamdi özgün: AB ye hayır...Pilicede hayır...herşeye hayır..

filiz: piliç karşıdan karşıya geçerken ezilebilir ve borsa düşebilir...aman tanrımmmmmmmmmmmmmmmmm

aklıma geldikçe daa yazcam

başkan

6. Re: Piliç

7. Re: Piliç

Senin yazdiklerin digerlerinden daha guzel max.

maximum_moment yazdı:
    sevilsan yazdı:
    ben değil de

webmaster: pilici kitliyorum derdi...neden kitlendini de merak edenlerin özeline yazarım derdi..

yeşim:şuanda Murat dışarıda geldiğinde ben ona sölerim, o halleder.

Vildan:ben piliç bilmem..o olsa olsa hindidir...çünkü ben yurtdışı ziyaretlerimde hep hindiler karşıdan karşıya geçiyordu..yani ben öle biliyom..öle gördüm...

Nurcan: Arkadaşlar 3 günlük dünyada bi pilicin kalbini kırmya değmez...bırakın karşıya geçsin..

Mine bal:geçen piliç fenerli ise geçsin en azından tesellimiz olur...galatasaray hersene avrupaya gidiyo...bari bizim pilicimiz de karşıya geçsin...

Minedafne: şu piliç ne kadar güzel karşıya geçiyor...ahhh ressam olsamda resmini yapsam...

türkangenç: tutun şu pilici okeye 4. arıyoz sabahtan bei tutunda bari bi işe yarasın..

hamdi özgün: AB ye hayır...Pilicede hayır...herşeye hayır..

filiz: piliç karşıdan karşıya geçerken ezilebilir ve borsa düşebilir...aman tanrımmmmmmmmmmmmmmmmm

aklıma geldikçe daa yazcam

kübra alev: bu piliç nasıl tek başına karşıdan karşıya gecebilir...ben tüm gerekli yerlere email attım..yurt içi ve yurtdışındaki arkadaşlar sizide duyarlı olmaya çağırıyorum

gene kübra alev: karşıdan karşıya geçen pilicin doğum günü bugün...daha nice senlerde karşıan karşıya geçmek nasip etsin...

deniz mavi: pesss yani size şaşıyorum bırakın geçsin pilic..avrupada her pilic karşıdan karşıya gecebilir

figen kongar: arkadaşlar yazılanların çoğuna bakma fırsatım olmadı ama benim cevabım piliçsel olarak sorunun cevabını yazmak lazım...lütfen piliçsel olarak...

BEB: piliç rüyama girdi ayy inanmıyorum pilcin karşıdan karşıya geçmesi beni çok etkiledi..(lütfen yazdıklarım geyiğe çevrilmesin sizden ricam bu

aynur anneoldum ve efsa: şu pliçle bi gün murat muhallebicisinde muhallebi yesek...

aklıma geldikçe devam etcem

Piliç'ler genelde yaya olmazlar onların spor arabaları vardır

Hem ben Piliç ne biliyorum Max,yurtdışı seyahatlerimde birkaç piliç görmüşlüğüm vardır yine de iddia ediyorum en güzel piliçler sarışın,uzun boylu ve 36 bedendir

Çok hoş