2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Re: " AKUPUNKTUR" ile zayıflayan varmı ?

Merhaba ben de akupunktura gittim ama sadece 2 kilo verdim 2 ayda o kadarcık

Akupunkturun bir faydası var yedirmiyor. ama yedirmeyeince de kilo verilmiyor. diyetini de yapamadım canım birşey istemiyordu çünkü.

yaklaşık 15 gündür gitmiyorum akup. ve şuan tatil sonrası da olmasına rağmen 2 kilo vermişim bu arada yiyorum da yani ve akşamları en erken 8 de yiyoruz.

eşimin askere gitmesini bekliyorum gidince sıkı bir diyet ve spora başlayacağım .

Ben dört sene önce akapunkturla 10 kg vermiştim. Akapunktur mide asit salgısını dengelediği için çok fazla açıkmadan diyetini daha rahat uygulamanı sağlıyor. Ben doğum sonrası kalan 6-7 kg'u vermek için gitmiştim ama ekstradan 3-4 kg daha verdim. Metabolizma çalışmaya başlayınca diyeti bıraktıktan sonra da kg vermeye devam etmiştim.

Sonra 2 sene içinde 4 kg geri alarak tekrar hamile kaldım tabi bütün emekler boşa gitti. İkinci doğumdan sonra yine gittim ama artık yaşım gereği metabolizmam daha yavaş çalıştığı için artık gr'larla kg veriyorum. (bkz. imzam) Yine diyete başladım. Artık nasıl beslenmem gerektiğini de öğrendiğim için yardım almadan kilo vermeye çalışacağım. İnşallah başarılı olurum diye düşünüyorum. Bana şans dileyin.

3. Re: Akupunkturu denemedim ama Sauna Belt kullanıyorum

Ben hiç denemedim akupunkturu.. birde zayıflamak istiyorsanız tek yapacağınız şey beslenme şeklini değiştirmek... Benim metabolizmamda sorun var son iki yıldır... Spor yapmama ve akşamları sadece salata ve meyve yememe rağmen çok zor kilo veriyorum..30'undan önce 1 hafta diyet yaparak rahat 2kg verebiliyordum ama şimdi mümkün değil...

Son günlerde televizyon reklamlarını dikkatimi çeken bir aleti aldım.. Sauna Belt diye birşey, doğum sonrası 10 kg vermeme rağmen karın bölgem bir türlü gitmedi, resmen bir çıkıntı gibi kaldı, geniş şeyler giyinmeyi sevmiyorum, dar giyince de mide ve karın bölgesi fırlayıp çıkıyor...

Bu aleti sadece karın bölgesi için son 4 gündür günde 50 dk uyguluyorum.. Terleterek, ve vücuttaki toksinleri atarak istediğimiz bölgeyi zayıflatıyor..İçinden de bir diyet listesi çıktı ama ben tatil arefesinde olduğum için henüz başlamadım, diyete başlamaktan çok bitirmek benim için önemli olan... Her akşam uyguluyorum artık taaa karın bölgesini eritene kadar da uyguluycam...

Eğer almayı düşünürseniz tv reklamlarındaki numaraları aramayın, 2 katı fiyat çünkü... Ben Ankara'dan yarı fiyatına aldım..

Sevgiler

Evet bir arkadaşım ve eşimin halası akupunktur ile zayıfladı. Ama arkadaşım daha sonra çok kilo aldı. Halam tam 20 kilo verdi, hala dikkat ediyor...

Doğumdan 6 ay sonra akup. gittim.
    6 ayda,26 kg verdim.
    Akupunkturun rahatlığı, rejimi rahat yapmanı sağlıyor.Yani aç olunca ,baş ağrısı, halsizlik, stres yapmıyor.Ve ben spor bile yapmamıştım.Oldukça sıkı bir diyetim vardı.Ama dr.'un verdiği diyet değil, tamamen kendi oluşturduğum bir diyet.Ve bu diyetin püf noktası,günün son öğünü 17:00'de idi.Saat 17:00'de 4-5 tane bisküvi yiyordum,sabaha kadar ağzıma tek lokma (ne meyve, ne salata) koymuyordum.Çünkü canım istemiyordu.
    Sonra ne mi oldu?
    Şimdi üstüne 6 kg aldım,onu vermeye uğraşıyorum.
    Bence,zayıflarken uygulanacak yöntem, ömür boyu uygulanabilecek bir tarz olmalı.Ömür boyu akşamları hiçbirşey yememek pek mümkün olmadığı için kilo aldım.
    Ama şunu farkettim ki,yürüyüş yapmak en güzeli.Yani hem çok katı olmayan bir diyet+her gün 1 saat yürüyüş.
    Sen Mert'le nasıl yapabilirsin bilmiyorum ama ben hem çalıştığım için, hem de Efe olduğu için yapamıyorum.

6. Re:

Olursun Sibelcigim olursun.

Onemli olan yeme aliskanliklarimizi degistirmek bence de. Benim tek sorunum tatli. Onun disinda abur cubur yemem mesela. Spor da yapinca daha kolay veriliyor kilo. Sporuda yasamimizin bir parcasi haline getirmeliyiz aslinda. Bunun da egitim sistemimizden kaynaklana bir eksiklik oldugunu dusunuyorum. Okul caglarinda cocuklar spora tesvik edimeli. Herkes en az 1 sporu duznli olarak yapmali bence.

Ben de denemedim akapunkturu.

7. Re: " AKUPUNKTUR" ile zayıflayan varmı ?

benimde arkadaşlarım var akapunkturla zayıflayan fakat rejimle birlikte devam etmeyenlerin hepside kilolarını kat be kat geri aldılar bence bunların hepsi hikaye önce boğazı tutmnak gerekiyor ve spor ondan sonrası kendiliğinden geliyor zaten bende çok güzel bir diyet programı var isteyen olursa verebilirim 2 ayda 8 kilo ve geri aldırmıyor çok abartmamak şartıyla tabiki

akupunktur denemedim ama . şu sıralararkadaşlar arasında bir kabak furyası esiyo ciddi kilo verdiriyormuş onu deniycem 10 kg fazlam var

Bende akupunktur ile zayıflayanlardanım tam 11 kilo verdim koruma yaptım ama korumayı çıkartınca hızla kilo almaya başladım 1 haftada 3 buçuk kilo aldım sonra 6 kiloya çıktı hemen spor salonuna başladım ama hiç kilo veremedim sonra muhteşem bir ürünle tanıştım valla bana göre öyle arkadaşlar isterseniz bana kızın ben çok faydasını gördüm mezoterapiye bile gitmeme gerek kalmadı şimdi akupunkturla zayıfladığım halimden çok zayıfım allahıma şükür Akupunktur tam bir eziyet bir şey diyeyimmi sizi o iğneler tok tutmuyor verdiğiniz para psikolojik olarak tok tutuyor vallahi ben tavsiye etmiyorum.

arkadaşım bulduğun muhteşem çözüm nedir benimle paylaşırmısın acaba