1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Arslan burcu...varmı aramızda?

sitemizin burcunu çıkarmıştık aylaaaar önce...Arslan burcu çıkmıştı

Aslan
    Grubu: Ateş
    Uğurlu günü : Pazar
    Uğurlu Sayısı : 1ve 4
    Uğurlu Taşı : Sarı Zafir, Sarı Pırlanta
    Uğurlu Renkleri : Koyu Sarı, Turuncu
    Uğurlu Çiçekleri : Kırmızı Gül, Orkide
    Uğurlu Kokuları : Misk, Portakal Çiçeği
    En Belirgin Özelliği : Cömertlik
    En Büyük İdeali : Zirveye Çıkmak
    En Büyük Hatası : Övünmek
    En Büyük Arzusu : Sahip Olmak

Edindiği bilgilerden ve bilgili insanlardan çok iyi faydalanmasını bilir. Kendi bilgi hazinesi ise genelde yeterlidir ama olağanüstü değildir. Güçlü bir isteğe sahiptir. Kendinden emin ve kararlı bir biçimde eyleme geçer. Ancak karar vermekte ve seçim yapmakta çok aceleci davranır. Onu mantığından çok duyguları yönlendirir. Çok parlak bir kişiliğe sahiptir. Kendi değirmenini döndürmek için kuyudan su taşır gibi konuşur ve sustuğu zaman ise bu daha çok mistik, esrarlı bir hava yaratmak yani karşısındakini etkilemek içindir. Bazen riske girmemek için susar.

ASLAN BURCU ERKEĞİ
    Aslan burcunda doğan erkekler gururuna düşkündürler Onu övmeniz, methetmeniz, yaptıklarının ne kadar isabetli olduğunu tekrarlamanız onun çok hoşuna gidecektir. Kendisini çok üstün gören bu erkek, bunu çevresinden de duymak ister. Aslan burcu erkeği kolay öfkelenir. Bu burcun erkeğinin öfkesi yakıcıdır. Fakat pek uzun süreli değildir. Aslan burcunda doğan erkekte pek çok üstün vasıf vardır. Aynı zamanda ateşli bir aşık olan bu burcun erkekleri kadınları kolay kolay bırakmazlar. Ancak doğum anında parlayan sert etkili bir yıldız onda bazı kusurların ortaya çıkmasına neden olabilir. Kumarbazlık bunlardan biridir.

Doğum anındaki Venüs’ün etkisi yüzünden çapkındır da. Geçimsiz ve huzursuzdur. Evde bir diktatör gibi davranması eşini bezdirebilir. Aslan burcunda doğan erkek çok kıskançtır.Belki kendisini kıskandırarak kendinize bağlayacağınızı düşünebilirsiniz. Evet o severse kıskanır ama çok da gururludur. Bu hareketinizi bir hakaret olarak kabul edecek, size aynı şekilde karşılık vermeye kalkacaktır. Ancak peşinizde Aslan burcu erkeğinin üstün bulduğu ve için için kıskandığı ve çekemediği birisi varsa o vakit bu çok etkili olabilir. Siz başarılı bir iş kadını olabilirsiniz. Ama Aslan burcu erkeği size evlenme teklif ettiğinde işinizi bırakmanızı şart koşabilir. Onun çalışan kadınlara tahammülü yoktur. Ona göre kadının yeri evidir.
    Aslan burcu erkeği çok para kazanabilir. Bekarlığında paraya her ne kadar önem vermesede, evlendikten sonra durum değişebilir.
    Aslan burcu erkeği gezip eğlenmeye çok düşkündür. Etrafındaki insanlara tatlı konuşacak, istediği gibi rol yapacak ve hayranlık uyandıracaktır. Onun ömrü boyunca sevilmeye ve övülmeye ihtiyacı vardır. Her gittiği yere sizi de götürecektir. Kendisi Aslan burcunda doğan sadık tipse sizden başka kimseye bakmayacaktır.

ASLAN BURCU KADINI
    Aslan burcu kadını yalandan nefret eder. Kendisi çok mert olduğu için karşısındakinden de aynı şeyi bekler. Aslan burcu kadını çoğu zaman rol yapar. Sakın yalancı bir tip olduğunu zannetmeyin. O hayatı bir tiyatro gibi kabul eder ve kendiside iyi bir sanatçıdır. Özellikle neşeli olduğu zaman en küçük olayı bile bambaşka şekilde anlatır, sizi adeta büyüler. Böyle bir kadınla arkadaş olmak çok keyiflidir. Çünkü günleriniz, zevkli, neşeli ve renkli geçer. Ancak bu kadın kolay kolay dost seçmez. İnsanlara çabuk güvenmez. Sahip olduğu dostlarına karşı ise son derece sadıktır ve onlar için her türlü fedakarlığa katlanır.
    Aslan burcu kadını çalışmaktan hoşlanır. İş hayatında çok başarılıdır. Doğum anında yumuşak etkili bir yıldız yükselmemişse, ev kadını olmayıda arzu etmez. Aslan burcunda doğan kadın için, erkek her bakımdan güçlü olmalıdır. Kadın kendinden emindir ve değerini bilir. Ama yine de birine bağlanmayı ve erkeğin idaresine de girmeyi arzu eder. Fakat bu erkek kişilikli biri olmalıdır.
    Bu erkek herşeyden önce kendisinden emin olmalıdır. Kadına nasıl davranacağını bilmelidir. Her bakımdan kadını koruyabilmeli ve ona istediklerini vermelidir. Aslan burcu kadınını kendinize bağlayabilmeniz için ona sık sık güzel hediyeler vermelisiniz. Bu tip hediyeden büyük zevk duyar. Sadece hediye almak değil, vermekte onu çok mutlu eder.

Aslan burcu kadını çok masraflıdır. Şık giyinmeyi sever, aldığı şey, hem iyi hem de pahalı olmalıdır. Hislerine kapılamadığı sürece kafasını çok iyi kullanan ve her istediğini elde eden kadın, sevgi ve çocukları konusunda fedakardır. Çocuklarını çok sever. İdareye, emretmeye alışık bir aslan olduğu içinde zaman zaman belki sertleşecektir. Ama çocukları onun bu derin sevgisini hemen sezecektir.

ASLAN BURCU ÇOÇUĞU
    Aslan burcu çocuğu cesaretli, başkalarını idareye kalkan, çok hareketli, gözü pek, cana yakın, konuşkan zeki bir tiptir. O açık havayı sporu, gezip eğlenmeyi çok sever. Daha küçük yaşta arkadaşlarının başına geip onları idareye kalkar.

Onda bulunan büyük enerjiyi harcaması için büyük gayret göstermelisiniz. Onunla arkadaş olun. Dertlerini dinleyip, hayallerini paylaşın ve onu teşvik edin. Böylece vakit gelince hayatta ilerleyecek, başarıya erişecek ve ideal bir insan olacaktır.

Kapı gibi "Oğlak"ım ben :)))

Aslan burcu iyidir,benim kadar süper olmasa bile

Re: Arslan burcu...varmı aramızda?

En yakin arkadasim aslan burcu ve eside..arkadasimi cok sevmeme ragmen esine gicigim. butun cumleler dogrudur tarafimdan tasdik edilmistir,

Benim iki numarali prensesim Aslan burcu,kizim diye soylemiyorum inanilmaz gulen yuzlu bir cocuk.Bu arada ben de kapi gibi olan burctanim

5. Re: Arslan burcu...varmı aramızda?

Aslan burcu insaniyla cok iyi anlasiyorum ben.Cok iyi arkadaslarim olmustrur bu burctan.Severim aslanlari..

ben aslan burcuyum ..

Benim kızım Aslan burcu.ve bildiğim bütün özelliklerini taşıyor.

Ben Oğlak burcuyum. Oğlum 30 Temmuz doğumlu o bir Aslan

Kızım Beyza 14 ağs. doğumlu.. o bir aslan..

arslanlar iyidir , iyi anlasirim.
    ama hep övülmek isterler, iltifatsiz duramazlar mesela ablam aslandir oradan biliyorum, azicik kralice takilir kendisi.
    bu da bana ters