1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

TATİL DÖNÜŞÜmmmm

Vallahi arkadaşlar bir haftalık tatilimi biraz Kilyos'ta biraz da kendi evime gidip geçireyim dedim sen misin diyen.
    Önce kardeşim geldi ve Kızı Dilara ateşliymiş.. Boğazları tutmuş doğru acile... Antibiotikler falan filan.
    Derken abimin arkadaşları...
    Derken misafirler...
    Ve sonunda son 3 günümü evimde sesiz sedasız dinlenerek geçiririm derken..
    AAaaaa Eşim ateşlendi...
    Ve ardından öğlenleyin ALP ateşlendi...
    Hemen doktora o da nesi?
    Yeğenim Dilara'dan boğaz enfeksiyonu kapmış... Boğazlar iltihaflanmış... Ve bir sürü ilaç... Canım Bebekuşum günlerdir ateş içinde yanıyor...
    Ve işte buradayım... İşe başladım.. Allah'tan Bebekuşuma annem bakıyorda rahatım.. ÖYLE DE ALIŞMIŞTI Kİ BANA..
    Ve BÜYÜK HATAM:
    Bebeklerin başı denize sokulmazmış...
    SİZ BİLİYOR MUYDUNUZ
    Ve doktorundan laf işittik...
    İşte böyle...
    Umarım sizin tatilleriniz iyi geçer arkadaşlar.
    ALLAH'a emanet olun..

Re: TATİL DÖNÜŞÜmmmm

Geçmiş olsun. Tatil geçireceğim derken başınıza gelmeyen kalmamış. Yinede daha kötüleri olabilirdi bunad şükür. Umarım Ufaklık bir an önce iyileşir. Bu arada 2 yaşından önce bebeklerin kafalarını suya sokmak sakıncalı biz geçen sene tatile çıkmadan önce doktorumuz uyarmıştı. Ama olsun bazen herşeyi bilemiyoruz deneme yanılma yolu ile öğreniyoruz olur böyle şeyler kendini üzme....

Tekrar geçmiş olsun.

Sevgiler

Mine ve kardeşinin hasta olmasına üzülen Kokoşka Miray

Geçmiş olsun canım...

Ama bu ateş salgını her çocukta var, umarım çabuk atlatırsınız...

Bebeklerin kafaları suyu sokulması ile ilgili bilgilendirdiğin içinde teşekkürler, bilmiyordum öğrenmiş oldum....

SEVGİLERLE:::::::::::

bahsettiğin türden olaylar zaten hep üstüste ve ve en umulmadık zamanda gelirler.

en iyi tatil ev halkının sağlıklı olduğu zamanlarda evde bile olsa birlikte huzurlu bir şekilde geçirilen zamanlar oluyor.

geçmiş olsun..

sevgilerimle
    yasemin...

Hepinize geçmiş olsun.Bebişinde daha iyicedir umarım.Bizde ilk tatile çıkarken (Eylül 7 aylıktı)doktoruyla yaptığım konuşmada,uyarmıştı bizi.Neyse artık olmuş,sıkma canını.Herşeyi bilemiyoruz değilmi.Bir dahaki sefere daha iyi bir tatil geçirmen dileğimle
    öpüyorum bebişini.

6. Re: TATİL DÖNÜŞÜmmmm

geçmiş olsun canım.
    İnşallah çabuk atlatır Alp.
    Benim de haberim yoktu bebişin başıın denize sokulmaması gerektiğinden.
    Sağol iyiki yazdın.
    acil şifalar.
    sevgiler;

7. Re: TATİL DÖNÜŞÜmmmm

gecmis olsun...

biz 9 aylikken bebegimizi tumuyle suya soktuk, birsey olmadi...

birsey diyecegim sadece, bebeklerin basi denize sokulur ama Kilyos'ta buyuklerin basi bile denize sokulmaz, diye biliyorum...

orada deniz kirli degil mi?

Merhabalar...

Cümleten geçmiş olsun diyim bari....tatiliniz ziyan olmuş ama buna da şükür..

Bebklerin kafasının denize sokulmadığını bilmiyordum...bir an kendimi düşündüm...biz bebekken zeynebin kafasını denize sokmuşmuyduk acaba...

Bilgilendirdiğin için sağol...

Aslı

9. Re: TATİL DÖNÜŞÜmmmm

Çok geçmiş olsun.Bende tatil dönüşü hastalıkla uğraştığım ve mecburen iznimi 1 hafta daha uzatıp hastanelerde geçirdiğim için seni çok iyi anlıyorum. Bizde mikrobu gripli bir çocuktan kapmıştık. Şimdi bebişimi herhangi bir çocukla temas ettirmeden önce mutlaka ebeveynlerinden yakın zamanda hastalık geçirip geçirmediğine dair bilgi alıyorum. Bu hafta sonu yakın bir arkadaşımın oğlunun doğum gününe bile sırf bir sürü hasta olup olmadığı belli olmayan çocuk olacak diye gitmedim. Doktorumda öyle tavsiye etti. Çocuklar çocuklardan çabuk mikrop kaparlarmış.
    Bebeklerin denize kafalarını sokmak herhalde kulağına su kaçması olasılığı nedeniyle sakıncalıdır. Deniz suyu bir yana banyo yaparken kaçan su bile enfeksiyona sebep olabildiğine göre...

Sevgiler...

NE TATİL BE! NEYSE BUNA ŞÜKÜR. GEÇMİŞ OLSUN EŞİNE, OĞLUNA, YEĞENİNE VE SANA TABİİ. BİR DAHA Kİ TATİLİNİN GÜZEL VE HASTALIKSIZ GEÇMESİ DİLEĞİ İLE HOŞÇAKAL.