3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Toplam 25 sonuçtan 21 ile 25 arasındakiler gösteriliyor.

Sitemize hosgeldin...

Merhaba Fadam,

Aramıza hosgeldin Ama once bir seni tanısaydık?

Benim 6 yasında oglum var, Deniz. Deniz sitemizin küçük sahibi . İstanbuldayım, Çalışıyorum.

Bu arada sormadan edemiyeceğim, Ozel yuvaların tamamı,ticari amacla kurulmuyormu? Bunda ters olan ne? Ben ozel sektorde hizmet kalitesinin (rekabetten dolayı ) daha yuksek olduğunu dusunenlerdenim.

Sevgiler
    Yeşim

Re: Sitenize hosbulduk...

Sn. Yeşim Hanım Merhaba,

Sitenize hoşbulduk diyemiyorum, bazı demişbaş arkadaşlar hemen üzerine alınıp biraz rahatsız olmuşlar ve tarafıma mesaj göndermişler “Nickname’i Fadam olan biri “diyebilecek cesareti göstermişler. .Neyse bu onların kendi seviyelerini gösteriyor.

Öncelikle annecocuk.com sitesinin başarılarının devamı dilerim. Özellikle de bu güzel siteyi bazı kişilerin kendi çıkarları için kullanabileceği bir mekan olarak değil de sizin de 21.07.2003 tarihinde uyardığınız gibi “Bu site herhangi bir siyasi, dini görüş veya inancın propagandasını yapmak amacı ile kurulmadı. Ortak paydası çocuklarımız olan, bununla ilintili olarak insan ve aile ile ilgili sorunların paylaşılacağı, çözüm bulmaya çalışılacağı bir ortam olarak kuruldu. Hiçbir şekilde bir ayrım yapmaksızın, her renkten, her görüşten, her dinden, her ırktan, hr cinsiyetten insanların, bu çerçevede bir araya gelebilmesi ancak bu konuların konuşulmaması, gündeme getirilmemesi ile olabilir. 21.07.2003 webmaster” kullanıldığı için kutlarım.
    Bu nedenle yeni üye olduğum bu sitede görüşlerimi dile getirmek istemiştim. Ben çalışan bir anneyim. 4 yaşında kızım var. Artık evde ona yetemiyoruz. Yavrumun sosyolojik, psikolojik, zihinsel gelişimi için 6 aydır kreş arayışlarım sürüyor. Çok farklı manzaralarla karşılaştım. Tabiki ben de özel sektöre karşı değilim. Benim üzerine basa basa söylediğim şey her işi uzmanın yapması. Biz büyükler nasıl gözümüzde problem olsa bir göz doktoruna gitmek istememiz en doğal hakkımız ise çocuklarımızda aynı hakka sahipler. Onlar konuşamıyor olabilir, onlar yüreyemiyor olabilir….. ama her şeyi anlıyorlar ve çok akıllılar.

İşlerimin yoğunluğundan dolayı net’de girmeye pek vaktim olmuyor. Çocuğumu vereceğim kreş çalışanlarınında çocuklarla birlikte olmasını tercih ederim, tüm gün net’de olmasını değil.

Sevgili ekip üyesi Demet Eşrefoğlu Vardar, annecocuk.com’da pencere köşesinde yazıyormuşsunuz. Sizin tüm gün net’de olmanız kadar doğal bir şey olamaz. Hemen çocuk doğurun ve istediğiniz kreşe verin.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim,

Saygı ve Sevgilerimle,
    Fadam

....

profilinde tek bir bilgi bile olmayan...üye olduğu gün agresif davranıp kırıcı olan bir arkadaşa cevap verilmesinin hala fuzuli olduğunu düşünüyorum....

bir kere daha yazdığı yazıları sakin kafa ile okumasını ve düşünmesini teklif edeceğim ama....

seviyemiz konusunda yapmış olduğu tesbitten dolayı da ayrıca tebrik etmek isterim onu....nerede olduğumuzu sayesinde öğrendik....

kimse eli boş değil bu sitede..herkesin işi var....herkesin para kazanma kaygısı var....ama hepimizin masasında pc var ve açık....online kalabiliyoruz ve bu demek değilki devamlı okuyoruz....

Tanıştığımıza Memnun oldum...

Merhaba,

Tanıştığımıza memnun oldum

Biz bu siteyi kuralı 6 sene oldu Bu sure içersinde Webmaster'ın (eşim Murat) zaman zaman, yukarıya seninde yazdığın uyarıyı tekrar hatırlatmak zorunda kaldığı durumlar olduysa da sitemiz cizgisinden ve tarzından ödün vermedi.

Arkadasların sana karsı tavır almış gibi gözükmelerinin nedeni (ki seni buraya yazdığın 2-3 mesaj dısında tanımıyorlar ) selamsız sabahsız, kendini tanıtmadan , eleştirir,sert bir tarzla ve Çiğdem arkadasımızı hedef alır bir yazıyla baslangıc yapman olabilir.

Bu sitedeki arkadaslarımız, yeni uye olan arkadaslarımızın once kendilerini tanıtmalarına alışıklar...

Buradaki bircok arkadasımız senin gectiğin yollardan gecti (cocuğu bir yuvaya gidiyor, yada gidecek) ve yine ben de dahil bircok arkadasımız calısıyor. Bu onların işlerinden arda kalan zamanlarında internete girmesinde bir sakınca olmadığını dusunuyorum.

"İşlerimin yoğunluğundan dolayı net’de girmeye pek vaktim olmuyor. Çocuğumu vereceğim kreş çalışanlarınında çocuklarla birlikte olmasını tercih ederim, tüm gün net’de olmasını değil. " cumlenle ne anlatmak istediğini ise inan anlamadım
    Konumuzla bu cumlenin ilgisi ne? Eğer Ciğdem arkadasımızı kastediyorsan, Ciğdem'in bu konudaki butun yazılarını okursan, Çiğdem'in yuvada değil bir sirkette calıştığını okursun... Yok yazdığının Ciğdemle bir ilgisi yoksa, o zaman sana sunu soyliyeyim, Yuvalarda eğitim kadrosu ,idari kadro gibi cesitli gorevler ve bu gorevlerde calışan cesitli kişiler vardır. Egitim kadrosunun egitim saatleri dısında, internet kullanıp bilgisini arttırmasında ben ce sakınca olmadığı gibi yarar var. İdari kadro için ise bu durum işini aksatmadığı surece istediği zaman olabilir...

Son olarak, Demet arkadasımızın dunya tatlısı bir kızı var ve zaten yuvaya gidiyor, bu sene ilk okula baslayacak. Ve buradaki (ben de dahil ) bir cok arkadasımız gibi işten arta kalan zamanlarında internete giriyor. Bunda da bir sakınca goremiyorum
    Sence varmı???

Burada online gozuken arkadasların butun gün burada olduğu yanılgısına düşme, Çunku bir cogumuz ekranı acık bırakıyoruz, işlerimizi yapıyoruz, işlerimizden fırsat buldukcada internete bakıyoruz....

Sevgiler
    Yeşim

Re: Çocuğumu kreşe verirken nelere dikkat etmeliyim

Belki konu fazla uzadı, ama birkaç söz etmeden duramayacağım. Webmaster beni affet.

1. Çiğdem, kreşin açılma sürecinde, konuyu sitede gündeme getirmekten neden kaçındığını şimdi daha iyi anlıyorum. Ama ben hala aynı düşüncedeyim. Orası senin onca emekle, umutla, hayallerle kurduğun bir yuva. Sitede de bahsetmenden daha doğal bir şey olamaz. Tabbii ki oranın ayakta kalabilmesi için gerekirse reklamını da yaparsın, bizler de olabildiğince destekleriz.
    İlgili olan anne, gelir görüşür, içine sinmezse çocuğunu göndermeme hakkına sahiptir.

2. Ben sevilen, büyük motivasyonlarla yapılan işlerin, bazen eğitiminin alınarak yapılandan çok daha verimli olabileceğini düşünenlerdenim. Kaldı ki ülkemizde kaç kişi eğitimini aldığı işi yapabiliyor ki?

3. Arkadaşlar,
    Anneleri çok yüceltiyoruz gibi geliyor bana. Bir insan iyi olduğu için iyi annedir, yoksa anne olduğu için iyi insan değildir.
    Koşullardı, psikolojik sorunlardı, ne derseniz deyin ama, şöyle çevrenize bir bakın, annesinden sürekli dayak yiyen, kötü muamele gören çocuk yok mu?. O nedenle "hiçbir anne şunu yapamaz-diyemez " lafı bana çok doğru bir tespit olarak gelmiyor. Sonuçta biz anneler de insanız ,zaaflarımızla, komplekslerimizle...vs. Yani çok da yüce yaratıklar değiliz.

Sevgilerimle,

Sunay