2. Sayfa - Toplam 19 Sayfa var BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: Kim? Kimdir?...(sitede)

Merhabalar ben Hülya Tambaş 12/01/1979 İstanbul Doğimluyum.Aslen Sivaslıyım.İstanbul Çapa'da ikamet ediyorum.Lise mezunuyum.Özel bir Şirkette çalıyorum.
    2 aylık nişanlıyım.Düğünüm 4 Buçuk ay sonra.Nişanlımın ismi Necip 31 yaşında.Mesleği Avukat .Hoşçakalın Sevgilerrrr

Re: Kim? Kimdir?...(sitede)

aynur ben. anneyim.

oğlak burcuyum

en hayırlı yaşıma girmiş bulunmaktayım. (31)

çalışıyorum.

arta kalan zamanlarda çocuğuma bakıyorum.

eşimi seviyorum. ama aşık değilim (evlilik aşkı öldürüyor güzelim.)

yüzerim.

spor severim. senenin 2-3 ayı havaya girer yaparım. sonra boşlarım.

9 senedir aynı firmada çalışıyorum.

şirkette elemandım. zamanında çok kullandılar beni
    şimdi müdür olmuşum. (fabrika müdürü gibi değil.)az elaman çok müdür,çok ünvan. para vermedikçe ünvan ne işe yarar. (kendimi bu konuda pek bi dertli gördüm)

en sevdiğim renk: mor (feministlikle alakası yok. bana yakışıyo)

en sevdiğim hayvan: kızarmış tavuk

yaşamayı seven içi içine sığmayan bir çocuğum ben

İsmim Didem, 28 yaşında çalışan bir bayanım.
    4 yaşında Zeynep isminde bir kızım var. Kesinlikle beni kullanıyor, buna emin oldum artık. Ama ona aşıkım.

İktisat mezunuyum(AÖF)
    Kamu sektöründe ortalama 9 yıldır çile çekiyorum.Burda çalışmaktan mutsuzum, ama epmek parası napalım.

Eşim Bankacı, Annem ve babam emekliler, 15 yaşında bir erkek kardeşim var. Kendisinden hiç memnun değilim.

3 teyzem, 1 amcam var. Babannemi çok severim.

NOTKeşke tiyatro sanatçısı olsaydım demişliğim vardır)

Zor..
    Nilgün Erdoğan
    1900 küsur doğumlu, Terazi burcu..
    Evli, 1 kız çocuğu annesi..
    Genel Cerrahi Uzmanı
    Bursa'da özel bir hastanede çalışıyor..
    Modern Dans yapar..
    Çocukluğundan beri okur..
    Hep çalışır..
    Yemek tarifi ve mizahi içerikli denemeler yazar, arada tıpla ilgili de yazar..
    Senaryo ve kitap yazmayı hayal eder..
    Huysuzdur, şu an depresiftir ama her an değişebilir..
    Anneçocuk sitesinde çok eğlenir.

Selamlar benim de tuzum bulunsun
    Ben Nazan, Ankarada yasiyorum, bir elcilikte Diplomat Yardimcisi olarak gorev yapiyorum. 6 yillik evliyim, yakisikli prensimin askindan dogup buyudugum Belcikadan rahatlikla vazgecebildim ...(ara ara gitmek kosulu ile)
    askimizin meyvesi Berke de 4 yasina girmek uzere. biz ona meyve desekte o kendini Aslan Kral zannediyor..(Cizgi filmelerin karakterleri ezberimdir haberiniz ola )
    okumaktan muthis haz aliyorum, agirlikli olarak Turkce okumayi seviyorum (dilim gelisiyor ne guzel)gun icinde yabanci dil konusmaktan Turkce aksamlari iyi geliyor)

sevgiler,
    Nazan

İsmim Türkan Genç.. 07/07/1964 İstanbul doğumluyum, anlayacağınız üzre 41 yaşımı bitirmiş durumdayım.. Yengeç burcuyum..

Babam Rize doğumlu, annem İstanbul doğumlu.. Babaannem rus, anneannem boşnak, iki dedem de Türk..

Benden küçük iki erkek kardeşim, bol miktarda da yeğenim mevcut..

Okuduğum okullar ; Kirazlıtepe İlkokulu, Orhan Seyfi Orhon Ortaokulu, Mithatpaşa Kız Teknik Lisesi (resim bölümü), Boğaziçi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Mütercim - Tercümanlık Bölümü..

7 senelik bir iş hayatım oldu.. Sadece iki ayrı iş yerinde çalıştım.. Birincisi ithalat-ihracat yapan yabancı bir firmaydı (Libexim S.A.'ya bağlı Rota Denizcilik ve Ticaret A.Ş.) burada 5 sene çalıştım, ikincisi çok büyük bir reklam ajansıydı (Young & Rubicam/Reklamevi) burada da 2 sene çalıştım.. Eşim Hasan'la da bu firmada çalışıyorken tanıştım ve evlendik..

Bu arada 5 sene kadar da özel ingilizce ders verdim, bir sürü öğrencim oldu..

Evlendiğimizde ben 33 yaşındaydım, eşim 34.. Bir sene sonra kızımız Dilara geldi dünyaya, kendisi şu anda 6,5 yaşında ve bu sene ilkokul 1. sınıfa başladı..

Hamile kaldığımda işimden ayrılmayı tercih ettim ve evhanımı oldum..

Eşim aynı iş yerinde 18 senedir çalışıyor (demirbaşlardan kendisi) muhasebe departmanında mali işlere bakıyor.. 4 sene sonra da emekli olacak inşaallah..

Bu kadarı yeterli herhalde..

Ben VİLDAN 1974 doğumluyum 11 senedir aynı şirkette Pendik'te muhasebede çalışıyorum...

Eşim Matematik öğretmeni ..

Berkay 1997 doğumlu 3.sınıfa gidiyor,artık büyüdü , sevgilisi bilem var ...

Kartal'da oturuyoruz..

Annecocuksuz olamıyorum,burada olmayı seviyorum..

Ben Hülya CERİT, 16.01.1971 Kars doğumluyum. 15 yıl Kars Kağızman\' da yaşadıktan sonra İstanbul\' a göç eden bir ailenin 3. çocuğuyum. Bir abim, bir ablam ve bir kız kardeşim var. Erenköy Kız Lisesi mezunuyum. Üniversite okumadım en büyük pişmanlığım diyebilirim, para tatlı geldi herhalde. Lise biter bitmez hemen iyi bir şirkette çalışmaya başladım. 18 senedir çalıştığım, 4. şirket şimdi ki işyerim ve altı yıldır buradayım, Yönetici Asistanlığı yapıyorum.
    9 senedir evliyim. Eşim kimya sektöründe bir firmanın Genel Müdür \' ü. 3,5 yaşında Elif isminde bir kızım var ve 9 haftalık yeni misafirimiz, eylül ayında aramıza katılacak.
    Mutfakla ilgili şeylerle uğraşmaktan özel zevk alırım, kitap okurum, insanları severim, hayata pozitif bakmaya çalışırım her zaman, iyi bir dinleyici olduğumu söylerler, dert dinler çözüm bulurum.
    Ömür\' cüm benden şimdilik bu kadar,
    Sevgiyle kal,

Bendeniz Cemile Çam 11.03.1977 Bursa doğumluyum, Balık burcuyum, eşimde 14.11.1972 Bursa doğumlu, başka hiçbir şehirle ilgimiz yoktur

01.04.2002 doğumlu Mert isminde yakışıklı bir oğluşum var, 8 yıldır özel bir şirkette Satınalma Memuru olarak çalışıyorum...

Bu siteyi oğluşuma hamileyken tanıdım, burayı ve sitedieki arkadaşlarımı seviyorum.....

MERHABALAR
    BEN HANİFE 30 YAŞINDAYIM 6 YAŞINDA BİR KIZIM 15 AYLIK BİR OĞLUM VAR.İSTANBULDA OTURUYORUM.ÖZEL BİR ŞİRKETTE 13 YILDIR MUHASSEBE DEPARTMANINDA ÇALIŞIYORUM.İŞYERİMİ VE İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM.KARSLIYIM.