3. Sayfa - Toplam 19 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Kim? Kimdir?...(sitede)

Ben Nilgün

33 yaşındayım..3 yaşındaki Melisin annesiyim..
    Finans sektöründe yönetici olarak çalışıyorum..

Ailem aslen selanik göçmeni,benim nereli olduğum meçhul..almanya doğumluyum,kendimi bildiğimden beri istanbulda yaşıyorum

Tipik bir boğa burcuyum eşimde boğa ama malesef kızım balık

İş yerimde fırsat buldukça buraya takılıyorum,evde boş zamanım olursa kitap okuyorum..en azından okumak istiyorum..hernekadar okuyamasamda başucumda duruyor

Uzun zamandır üyeyim..çok iyi dostlar edindim

Hafif kilo problemi olan,bazen sinirli,ama çoğu zaman hayatı seven ve kendi halinde biriyim

ben 36 yaşındayım 18 yıllık evliyim kendimize ait çelik kapı imalat-satış firmamızda eşimle birlikte çaışmaya çalışıyoruz (aynı yerde zor oluyodaa )
    17 ve 13 yaşlarında iki oğlum var .içimde kalan ukteydi, biliyorsunuz bu yıl ünüversite sınavına oğlumla girip kazandık yani ayıptır sölemesi çıtır olmasamda daha ünüversite öğrencisiyim istanbul kartalda oturuyoruz oğlak burcuyum .sivslıyım ,6 erkek kardeşin tek bacısıyım bekarken zor oluyodu okadar erkekle uğraşmakta şimdi el üstünde tutuyolar beni ..işimi ve eşimi seviyorum lakin bidaha dünyaya gelsem buişde bu eşide seçmezdim

böyle bir forum iyi oldu bende paylaşım yaptıgım arkadaşları tanımak istiyordum...ama profilleri bomboş olan arkadaşlarımız vardı...tşkler.

kullandıgım nik adım ve soyadım 04/04/1971 (anne babam görev yaparkene) giresunda dünyaya gelmişim..aslen samsunluyum,baba tarafım çerkez,anne tarafım gürcü dolayısıyla ben melezim ilk-orta-lise-ünv.egitimimi samsunda tamamladıktan sonra işe yine memleketimde başladım..tam samsuna yerleşeyim bari derken kocacımın peşine düşüp memleketimden ayrıldım...birkaç yer dolandıktan sonra ankaradayız şimdilik..milenyum dogumlu ogluşum var.(10/10/2000)seneye okullu olacak..eşim göçmen..balıkesir-susurluklu..sonradan meşhur oldu ilçesi
    eşim subay bende kamuda asistanım..yogun yogun çalışıyoruz..kitap okumak,tiyatro,sinema,operadan hoşlanırız.Spor spor diyorum ve boş zaman yaratabilirsem tenis kortlarına koşuyorum,eşim ise tualleriyle ve poligonuyla başbaşa kalıyor..iyi bir dalgıç olup kocacımla girdigim iddiayı kazanmak idealim)))
    ogluma herkes gibi saglam sevgi dolu yarınlar vermek için çabamız.
    Mesai günlerinde(evde çok fazla vakit ayıramıyorum) siz arkadaşlarım ilaç gibi geliyorsunuz,sizlerle bilgi alışverişinde bulunmak,gülmek,tartışmak okadar güzelki..iyiki varsınız...işte bendende bukadar.sevgiyle

Ben Emine.
    20,05,1970 doğumluyum. 10 yıllık evliyim.
    Ben Kastamonu eşim Ürgüplü. 8 yaşında bir oğlum var ve kısmetse 20 gün sonra ikinci bebeğim dünyaya gelecek.
    1988 yılından buyana aynı yerde çalışmaktayım. Ama artık çalışmaktan bıktım.
    Ankara'da oturuyorum.
    Burada çok güzel dostlar edindim.
    Fırsat buldukça ziyaret ettiğim tek site.

5. Re: Kim? Kimdir?...(sitede)

selam sıra bende sanırım harika bir siteymişki ğerçekten bagımlılık yapıyor.
    1976 ist dogumluyum yanı 29 yaşındayım aslen sivas-divrigiliyim 7 yıllık evliyim 5 yaşında oglum var ev hanımıyım bazı zamanlar eşimin yanına muhasebe bölümünde yardımcı olmaya gidiyorum ama önceden çalıştıgım için bana ev hanımı olmak cok zor geliyor bazı zamanlar evde boguluyorum işte o zamanlar eşimin yanına çalışmaya gidiyorum işte böyle sevgilerle kalın güzel paylaşımlarla muck muck

Ben Filiz, 05.12.1976 Ardahan doğumluyum. AÖF İKtisat bölümü 3. sınıfta halen okumaktayım. 2003ten beri evliyim. 2004 doğumlu beyza adında bir kızım var.
    Lise bittikten sonra hemen çalışmaya başladım 5 sene kadar muhasebecilik yaptım, sonra İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsünde 5 sene sözleşmeli memurluk yaptım. Kızıma hamileyken işten çıkarıldım. (TÜm sözleşmeliler çıkartıldı yaklaşık 1000 kişi). Üzülmedim sevinmiştim hatta. Zaten çıkmayı düşünüyordum en azından tazminat aldım
    Şimdide çalışmayı çok istiyorum ama kızıma bakacak kimse yok. Babanne Samsun'da oturuyor anneanne hem yaşı hemde Sarıyerde oturuyor. Bende her geçen gün bunalım takılıyorum işte. Ya acilen işe girmem lazım, yada bu evden çıkmam lazım.
    Eşim Bilgisayar Mühendisi, Merter'de çalışıyor. Henüz askerliğini yapmadı, bide o dert var başımızda yani.
    5 kardeşiz, ben 4. yüm. Babam emekli öğretmen, annem ev hanımı. En küçük kardeşim dışında hepimiz evliyiz.
    Ablamın biri Babaeskide, biri Hollanda'da oturuyor.

7. Re: Kim? Kimdir?...(sitede)

14.08.1978 ankara doğumluyum 1984 yılından beri izmirdeyim
    eşim 31.05.1975 doğumlu ben özel bir şirkette finans departmanında eşim de özel bir şirketin sevkiyat bölümünde çalışıyor.

23683810124

merhaba ben semra 1972 Ankara doğumluyum
    iki kızım var biri 11 yaşında
    diğeri 11 aylık
    12 yıllık evliyim ev hanımıyım bekarken çalışıyordum
    evlenince eşim istemedi şimdi evdeyim
    izmirde oturuyoruz dört kardeşiz üç kız bir erkek
    en büyükleri benim annem ev hanımı babam izmir devlet operasından emekli eişm tedaşta çalışıyor oda 1970 doğumlu çok şükür mutlu bir şekilde yaşayıp gidiyoz işte

25.07.1977 - istanbul-zeynep kamil dogumluyum ,göbek adım zeynep , 7 sene yaşadık orada ,ama aslıma-köküme girecek olursam cok karışık nereli oldugum belli değil , laz - yörük karışımı bir şey oluyor
    ilköğretim diyarbakırda - lise sinop ayancık ve izmirde - üniversite kütahya-aydın ve eskişehir de paylaştırıldı eğitim öğretim hayatımda
    meslek olarak ziraat ile başlayıp , inşaat ile ilerledim ve son olarak işletme ile noktayı koyacaktım ki bu sene tekrar sınavlara girip hukuk tutturmaya kara verdim
    çenemden dolayı eğitim hayatım boyunca avukat ol demişlerdi , beynime yerleşti galiba , kilitlendim ama kalbimin bir köşesinde nedense hep bebek - yenidoğan hemşirelik yatmıştır
    babam astsubay emeklisi , annem aslında terzi ama hiç yapmamış, bize yaradı zamanında yani ev hanımı
    2 kardeşiz 1980 doğumlu bir erkek kardeşim var yeni evlendi , henüz 6 ay ( eskimişler bile) . ünv.mezunu ama bir işe yaramıyor , kendi işinde yer bulamadı , bulmuştu ama şirket işçi cıkarttı .
    eşimle 25/11/2000 tarihinde nişanlandım , ama çok koştu peşimden zavallı 02/08/2001 tarihinde evlendik .ara sıra boşamaya kalksamda cok tatlı bir insanla evliyim ( artık sorumluluk alıyor )karşıma daha iyisi çıkamazdı , en azından çevremdekiler öyle diyor , öyle koca bırakılır mı diye.
    namı-değer dominant oluyorum , yakın cevremin tellerinde öyle kayıtlıyım işte bu yüzden corap çıkarmam - ayak yıkamam diyorum
    eşim belediyede çalışıyor .16.03.2001 tarihinde aşkımın temelleri atıldı , hemde doktorların çocuğun olmaz raporlarına inat mucize olarak
    10/12/2002 de zorlu uğraşlardan sonra doğdu bebeğim ikimizde ölümün eşiğinden dönmüş olarak dünyaya tekrar merhaba dedik.
    şu anda 3 yaşında olan aşkıma kardeş hazırlığı için babasının lafları ile meşgulüm ama yemezler
    eskişehirde yaşıyorum ama ailem izmirde .yanlızım bu memlekette , üniversite de müh.mim .fak.muhasebede çalışıyorum(okudugum mesleklerle kel alaka ama )
    hayatı dolu dolu yaşadım , aklıma ne dedilik geldiyse yaptım zamanında , halada fırsat cıkarsa yaparım
    hayatı seviyorum , cocukça olmayı seviyorum , sabırlıyım ama cabuk kızabildiğim bir kaç şahıs var ,
    kızdıgım zaman gözüm görmez ama çabuk afederim

bu siteyi bebek bakımı ile ilgili bir şey ararken buldum ve müthiş keyif alıyorum buradaki insanlarla muhabbet esnasında sırf bu site yüzünden evimede bilg.aldım ama fırsat olmuyor :-x

ha biraz önce ssk da çalışan bir gerize..............lı bir manyakla kavga edip geldim dümbelek ne olcek :-x