1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

BAKICIMDAN ENDİŞELERİM VAR !!!!

ARKADAŞLAR BENİM İKİZ BEBEKLERİM VAR
    YAKLAŞIK BİR YILDIR BAKICIMIZ AYNI BAKICI AMA HALA BEBEKLERİMLE BAKICI ARASINDA İLİŞKİ HALA İYİ DEĞİL SABAHLARI BİR IZDIRAP NASIL AĞLIYORLAR GİT GİT DİYE AĞLAYARAK BANA KAÇIYORLAR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM ÇOCOKLARA SORUYORUM ...SİZE NE YAPTI GİBİ SORULAR SORUYORUM HEP VURDU GİBİ HAREKETLER YAPIYORLAR GİBİ TARİFLER YAPIYORLAR BU GÜNLERDE UYKULARDAN TİTREYEREK UYANIYORLAR AĞLAYARAK VE KORKARAK SIÇRIYORLAR ÇOK ENDİŞE EDİYORUM BİRDE ŞU VAR ÇOK YALAN SÖYLÜYOR DÜN AKŞAM EVE GELDİM KIZIM BANA SİNİRLİ SİNİRLİ BAKIYOR 1 2 DAKİKA SONRA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAMAYA BAŞLADI YANİ HEP ENDİŞE HEP ENDİŞ NE YAPACAĞIM BİLMİYORUM NE YAPMALIYIM ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN SİZCE BU BAKICI NASIL BEN HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM BİR SENEDİR BENCE BİRBİRLERİNE ALIŞMALARI LAZIM DEĞİLMİ ANNELERİ SABAH GİDİYOR DİYE AĞLIYOR NORMAL DİYORLAR AMA YENGELERİNE GİDİYOR SABAH BEN GİDERKEN FAKAT BAKICIYA GİTMİYORLAR NEDEN ?

Re: BAKICIMDAN ENDİŞELERİM VAR !!!!

benim anlayamadigim 1 yildir nasil sabrettiniz veya bu durum yeni mi ortaya cikti..Yeni bir bakici bulmanizda fayda var..kadinin bir sucu olmasa bile artik sizin endiseleriniz var..hem yalan cok kotu bir seydir ..yalanini yakalamissiniz..o kisinin guvensizlik gibi karakter sorunlari oldugunu gosterir. Cocuklarimiz her seyden daha degerli..bir muddet yenge vb baskasi bakabilir onlara..Bizim de bakicimiz 1 yil oldu bizimle olali..Oglum aksamlari onun arkasindan agliyor ...bizi uyarmislardi..bizim yanimizda eger bakiciya gitmek istemezse kotu davraniyordur diye..ben aksamlari gelince oglum bakicimizin pesinden gitmek istiyordu..biz de memnun oluyorduk tabi ki..

MERHABA

BİZİMKİLERDE AKŞAM GİDERKEN ARKASINDAN AĞLIYOR AMA SABAH KESİNLİKLE ONU İSTEMİYORLAR

4. BAKICIMDAN ENDİŞELERİM VAR !!!!

Sevgili Hicran,

Acilen bakıcıyı değiştirmen gerkiyor, zannederim bebişlerin hoşuna gitmeyen şeyler var ayrıca yalancıymış..

Benim en yakın arkadaşımın 2 yaşında bir kızı var. Bakıcıyı denemek için evin içine teyp yerleştirdi. Şimdi herşeyden emin. Allahtan çok ta iyi bir kız çıktı bakıcısı. Gül gibi geçiniyorlar. Bebek bakıcısı gitmesin diye arkasından ağlıyor, bacaklarına sarılıyor, tepiniyor !!

Senin bebişler hayatlarından memnun olsalar inan böyle davranmazlar Bence çocuklar hiçbirşeyi saklayamazlar. Ters giden birşeyler var. Acilen müdahale etmen gerekiyordur.

Sevgiler
    Gökçe

5. Re: BAKICIMDAN ENDİŞELERİM VAR !!!!

bir şeylerin ters gittiği kesin...çevremde bakıcı problemi yaşayan o kadar çok arkadaşım var ki...bir tanesi hiç unutmam benimle aynı okulda öğretmendi ve evde 3 aylık bebeğini bıraktığı bakıcısı vardı..bebeği zatürre olmuştu da bakıcıdan hiç şüphelenmemişti yine de..ama bir gün..okulda fakirlere belediyeden yemek verildiği söylendi.arkadaşımda bizim bakıcının da ismini yazdıralım o da akşam yemeğini alsın oradan yazık fakir kadın dedi bakıcının ismini yazdırmaya gittiğinde bir de ne görsün bakıcı kadın orada..bebek evde..oradaki görevli bakıcının her gün sürekli o yardım dağıtılan yerde olduğunu ve çoğu kez bebeği de kucağında karda kışta içeri kıyafeti ile oraya getirdiğini söyledi.bu şekilde arkadaşım şoka girdi..bebeğinin de neden zatürre olduğu ortaya çıkmıştı...arkadaşım nolur değiştirin bu bakıcıyı....ben olumlu sinyaller almadım yazdıklarından..

BENCE DEĞݪTİR

MERHABA
    BENCE BAKICINI DEĞݪTİR. İKİZLERİN MUTLU DEĞİLSE BAªKA BAKICI BULABİLİRSİN. İKİZLER DAHA ÖNEMLİ BENCE. YALANCI OLDUĞUNU ANLAMIªSIN EN KISA ZAMANDA ݪİNE SON VERİRSEN KARLI ÇIKAN SEN OLURSUN.

SEVGİLERİMLE

...SİZE NE YAPTI GİBİ SORULAR SORUYORUM HEP VURDU GİBİ HAREKETLER YAPIYORLAR GİBİ TARİFLER YAPIYORLAR BU GÜNLERDE UYKULARDAN TİTREYEREK UYANIYORLAR AĞLAYARAK VE KORKARAK SIÇRIYORLAR

Bütün bunlari anlamadinizmi anlamak mi istemediniz caresizlikten bilemiyorum ama..
    aslinda anlamissiniz gibime geliyor..
    Cocuklarinizi sokakta bulmadiniz ve öyle bile olsa böyle bir bakiciya teslim etmek büyük cesaret bence.
    calisiyor olabilirsiniz ama mademki cocuklarinizin gelecegi icin calisiyorsunuz bu günü de görmezlikten gelmeyin!!

Eğer bebişler bakıcıyı sevmiyorlarsa bence değiştirmen lazım sonuçta hedef onların sağlıklı olarak büyümesi...
    Yalanınıda yakalamışsın...
    Sevgiler ve bebişlere kocaman öpücükler...

9. Re: BAKICIMDAN ENDİŞELERİM VAR !!!!

Bu kadar zaman dır çoktan alışmaları gerekirdi bence bir problem var.
    Dikkatli olmalısın

10. Re: BAKICIMDAN ENDİŞELERİM VAR !!!!

Bunun düşünülecek bir tarafı yok, hem değiştirmen gerekir bence....