1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. BEBEKLERİNİZ KAÇTA UYANIYOR

Herkese iyi günler,
    Benim kızım hersabah en geç 07.00 de ayakta, akşamlarıda saat: 09.30 veya 10.00 da yatıyor. Bazı arkadaşların çocukları saat: 09.00 10.00 gibi kalkıyorlarmış, acaba benmi yanlış yapıyorum,uyku saatlerimizmi bozuk. Bu sabah mesela saat:05.30 da ayaktaydı.Çok sinirlendim.Sinirlendiğim için hala başım ağrıyor.Tabi ben geç yattığım için benim uykum var. Zaten 07.00 de ben kalkıyorum. İşe gitmek için hazırlanıyorum. Sizin çocuklarınız kaçta kalkıyor arkadaşlar.Yatış ve kalkış saatlerinizi söylermisiniz.yanlış yapıyorsam onu düzelteyim bari.
    Sevgiyle kalın, teşekkür ederim.

Re: BEBEKLERİNİZ KAÇTA UYANIYOR

CANIM SAKIN ÜZÜLME BENİM OĞLUM DAHA 1 AY ÖNCESİNE KADAR AKŞAM 20;30 DE UYUR SABAH 8;30-9;00 GİBİ KALKARDI.
    KALKARDI DİYORUM ÇÜNKÜ İZİNDEYKEN DÜZENİ BOZULDU SEBEBİ DEDESİ , ANNEANNESİ, DAYISI BİR OLDULAR EGENİN UYKU DÜZENİNİ BOZDULAR FARKINDA OLMADAN.UYARDIM AMA KIRILIRLAR DİYE FAZLA BİRŞEY DİYEMEDİM.
    ARTIK OĞLUM GECE 1;00 GİBİ YATIP BAZEN SABAH 8;00 DE BAZEN 5;00 VEYA 6;00 DA KALKIYOR SABAH İŞE GİDİNCE UYUKLUYORUM RESMEN.KIZAMIYORUM ÇÜNKÜ O DAHA MİNİCİK BİZİ ANLAYAMAZ Kİ BİZİM UYKUSUZ KALMAMIZIN NE OLDUĞUNU ANLAMAZ.
    MESELA DÜN GECE 1;30 DA UYUDUK SABAH 6;30 DA KALKTIK.İNİN SABAH KAHVALTI BİLE YAPAMIYORUM.BAKICISI GELİYOR BEN ÇIKIYORUM,
    ESKİ DÜZENİNE ALIŞTIRAMIYORUM OLMUYOR BEBEKKEN MOLAY OLDU AMA ARTIK OYUN İSTİYOR.
    KISACA YANLIZ DEĞİLSİN.

3. Re: BEBEKLERİNİZ KAÇTA UYANIYOR

Selam,
    Benim kızım 9,5 aylık ve aksamları saat 9,30 -10,00 gibi yatıp sabahları saat 7 de kalkıyor . En fazla uyuduğu 7,15
    Kızlarımızın arasında ay farkı cok ama uyku saatleri aynı . Aslında biz onlar uyuduktan sonra bir sürü iş yapıp ondan sonra yattığımız için uykusuz ve yorgun oluyoruz .
    Yoksa onlar bence normal uyuyorlar .Yaklaşık 9 saat değil mi ?

merhaba
    benım kızımda saat 9:30 ,10:00 gıbı yatıyor sonra sırasıyla saat 1:00 de 3:00 de ve en sonda 6:30 uyanıyor
    yanı benım durumum cok fena
    ama kucuklukten berı boyle ve bır turlu gece uykularını duzene sokamadık doktoruna sordum bazı cocuklar uykusuz olur dıyor
    sonuc olarak sen benden daha ıyı durumdasın
    sevgılerımle
    elıfnur

5. Re: BEBEKLERİNİZ KAÇTA UYANIYOR

Bizimki 11 den önce yatmaz sabahlarıda benimle birilikte saat 7-8 arası kalkıyor arada gece uanmaz istisnalar hariç ayrıca bunun yanında öğlen gene 11,00 de yatar 14,00 de kalkar 17,00 de yatar 18,30 kalkar yani çok düzenli aslında doğduğundna beri böyle anca bende gece çok geç yattığı için işlerimi yapamıyorum diye şikayet ediyordum ama tabi diğer arkadaşlara göre düzenimiz çok iyiymiş. SEVGİLER

Merhaba
    Benim işe gitme saatiyle ilgili problemim olmadığı için ben kaçta yataktan kalkarsam o da benimle kalkıyor.Ama uyanma saati sabah 6.30.Gece 2 de bile yatsa sabah uyanıyor.Ama yataktan kalkmıyor.Ama erken kalkıp erken yatması iyi değilmi?
    sevgilerimle

Merhaba,

Benim oğlum 1 yaşında. Akşamları genelde 21.30-22.00 gibi uyuyor, sabahları da 07.00-08.00 gibi uyanıyor. Haftasonları ben yanında olursam 09.00 a kadar uyuyor.

Asuman

Merhaba; yazini okudum ve bu arada gelen cevaplara da bir baktim herkesin sorunu ayni!
    Benim oglusumda gece 9.00-9.30 arasi uyuyor 11.30 - 3.00 - 5.00 de emmek icin uyaniyor saat 6.00 dan sonra yatakta durduruna ask olsun!! bende saat 12 gibi yatmaya calisiyorum ama yine orasi burasi derken yoruluyorum her 3 saatte bir uyaniyorum ve sabahin ne cabuk oldugunu anliyamiyorum bende butun yollari denedim ama bu gece uyanmalarina care bulamadim anlayacaginiz benim durumumda vahim...
    Ama eldende bir sey gelmiyor gozumun icine bir bakisi anlatamam size omur boyu uykusuz kalsam o bakisa deger!!!
    Sanirim sevmeden insan hicbirseye katlanamiyor.....

BENIM KIZIM DA AKSAM SAAT 20:00-21:30 ARASI UYUYOR. BEN ISTEN GELINCE DUSA GIRDIGIMDE ONUDA ALIP YIKIYORUM PIJAMALARINI GIYDIRIP 1-2 SAAT OYNAYIP KARNINI DOYURDUKTAN SONRA UYUTUYORUM. SABAH SAAT 07:00 YE KADAR UYUYOR. TABI ARADA BIR GECE UYANIP ANNESİNİ EMMEK ISTIYOR. GUN ICINDEDE TOPLASAN YAKLASIK 3 SAAT UYUYORDUR. BENIM KIZIM 6 AYLIK SEN YASINI BILDIRMEMISSIN AMA BENCE NORMAL ZATEN ONLARI ZORLA UYUTMAK MUMKUN DEGIL BENDE SABAH 07:00 DE KALKMAK ZORUNDA OLDUGUM ICIN ZORLUK YASAMIYORUM.

ESIN VE BILMIS KIZI SELIN

10. Re: BEBEKLERİNİZ KAÇTA UYANIYOR

Bence yatış kalkış saatleri normal. Bebekler 18 aylık olduktan sonra günde 12-13 saat uykuya ihtiyaç duyuyorlar(ortalama) Gülce sabahları 8 de uyanıyor. Öğleden sonra 1-2 saat uyuyor. Akşam da 10-1030 arası yatıyor. Bazı akşamlar dengesi şaşabiliyor ve 11.00 e kadar uyumuyor.Böyle akşamlarda da mutlaka gece uyanıp su istiyor. Sabaha da 6.00-6.30 da uyanıp yanımıza gelmek istiyor. Yani anlayacağın günleri günlerine uymuyor. Uyku alışkanlıkları normal gelişmişse kısa süreli aksaklıklar için canını sıkma..
    Tavsiye: Gündüz geç uyansın diye öğlen uykusunu atlamayın. Çünkü atalarımızın dediği gibi uyusun da büyüsün... Öğlen uykusu onlar için gıda...
    Sevgiler