Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

KITAPLARIN SESINIZE IHTIYACI VAR....sesi güzel olanlar buraya..

KITAPLARIN SESINIZE IHTIYACI VAR

GURUBUMUZUN TEK AMACI GORME OZURLULERE KITAP SESLENDIRMEKTIR.

BU GRUBUN OKUDUGU SESLI KITAPLAR BEYAZIT DEVLET KUTUPHANESI GORME OZURLULER BOLUMUNE DEVREDILECEKTIR.
    Belki bilenler vardır ama hatırlatayım dedim..
    ...
    BU PROJE TELIF HAKLARI KANUNUNUN EK 11.MADDESINE UYGUN OLARAK VE HIC BIR ASAMASINDA TICARI AMAC GUDULMEDEN YURUTULMEKTEDIR.

"Engelli olmayı reddediyorum; Çünkü körlükten kurtulmamın çaresi yoktur ama karşılaştığım engelleri aşmanın çaresi olduğuna inanan ve bu yönde çaba göstererek normal yaşama kavuşmuş bir insanım;.çünkü engelli sözcüğü ile elimi kolumu bağlamak, umutlarımı söndürmek istemiyorum; çünkü mutluluğumuzun dışımızda engelleri aşmaya veya yok etmeye bağlı olduğuna inanıyorum. Gelin canlar bir olalım, çalışıp çabalayıp engellerden kurtulalım.
    Gültekin Yazgan"

http://www.seslikitapgonulluleri.com/

Re: KITAPLARIN SESINIZE IHTIYACI VAR....sesi güzel olanlar buraya..

bu organizasyonu çok uzun zamandır arıyordum..
    katılmaya niyetliydim ama bir türlü ulaşamamıştım..

buraya taşıdığınız için teşekkür ederim..

eğer programı bilgisayarıma yükleyebilirsem benim de küçük bir katkım olacak.

Şu Çılgın Türkler’in sesi çıkacak

NTV-MSNBC VE AJANSLAR
    Güncelleme: 12:59 TSİ 15 Mart 2006 ÇarşambaİSTANBUL

Milli mücadeleyi konu alan ve satış rekorları kıran ‘Şu Çılgın Türkler’ kitabı, görme engelliler ve yaşlılar için sesli kitap haline getiriliyorum.

Yazar Turgut Özakman’ın, 2005 yılının Nisan ayında piyasaya çıkan ve aylarca en çok satan kitaplar listesinin zirvesinden inmeyen eseri, CD’lere aktarılarak, satışa sunulacak.

Turgut Özakman, yaptığı açıklamada, ‘Şu Çılgın Türkler’in sesli kitap olarak piyasaya sürülmesi projesinin, zamansızlık nedeniyle geciktiğini söyledi.

Kitabı, görme engelliler ve yaşlılar için seslendireceklerini kaydeden Özakman, projenin en kısa sürede hayata geçmesi için çalışmaların sürdüğünü anlattı.

Özakman, kitap sayfalarının deneyimli tiyatro sanatçısı Rüştü Asyalı’nın sesinde canlanacağını, müzik ve efektlerle de süsleneceğini kaydetti.

Sesli kitap projesinin uzun zamandır gündemde olduğunu belirten Özakman, “Vakitsizlikten bir türlü tamamlayamadığımız bir çalışma. Artık bir an evvel yapmak istiyoruz” dedi.

SIRA ÇANAKKALE ZAFERİNE GELDİ
    Özakman, Çanakkale Zaferi’ni konu alan yeni bir kitabın hazırlıkları içinde olduğunu da kaydetti. Roman türündeki kitaba ilişkin malzemeleri topladığını belirten Özakman, en kısa sürede yazım sürecine başlayacağını ifade etti.

‘ŞU ÇILGIN TÜRKLER’ 50 YILLIK EMEĞİN ÜRÜNÜ
    Turgut Özakman’ın milli mücadele yıllarını anlattığı ve “50 yıllık emeğimin ürünü” olarak nitelendirdiği ‘Şu Çılgın Türkler’ eseri, 284. baskıya ulaşarak 568 bin adet satıldı.

“Dünyadaki en meşru, en ahlaklı, en haklı, en kutsal savaşlardan birinin, emperyalizme karşı verilmiş ve kazanılmış ilk kurtuluş savaşının, bir millileşme ihtilalinin romanı, şaşırtıcı bir yakın zaman destanı” sözleriyle tanıtılan kitap, Ulusal Kurtuluş Savaşı meşalesinin tutuşturulduğu günlerden başlayarak, zaferin kazanılarak genç Cumhuriyet’in temellerinin atılmasına kadar geçen dönemi roman kurgusuyla işliyor.

güzel bir çalışma.

ev hanımları için zamanı değerlendirmek amacıyla projeye katkıda bulunabilirler.

emre sen ev hanımlarının zamanı var sanıyorsun galiba..

6. Re: KITAPLARIN SESINIZE IHTIYACI VAR....sesi güzel olanlar buraya..

Ben de yeni haberdar oldum bu siteden.Uye olup, bir kitap seslendirmeyi dusunuyorum.Umarim ise yarar sonuclar alinir.

minedafne yazdı:
    emre sen ev hanımlarının zamanı var sanıyorsun galiba..
    yok mu?

genelleme yapmak değil amacım, bu şekilde olmayanları tenzih ederim, ama dedikodu yaparken vakit bulunuyorda okumak için neden bulunmasın?

neeeeeee!!!

şimdi de evhanımları boş vakitlerinde dedikodu mu yapar diyorsun?

9. Re: KITAPLARIN SESINIZE IHTIYACI VAR....sesi güzel olanlar buraya..

Paylaştığın için teşekkürler.

Sesi iyi olan birkaç arkadaşıma da yollayacağım bunu...