Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

idrarla beraber rahimde kan gelmsesi

slm ben 2,5 aylık evliyim eim geçen gün rahatsılandı rahimden idrarla beraber kan geliyordu birde müde bulantısı ve baş dönmsi başladı geçen günlerde akşamleyi pazara gitik eşim bayıldı klinige götürdüm saat 23 de ilaç yazdı iltahap kut,rutucu ateş düşürücü ve vitamin eşim karnesi yoktu karnesi geldi kadın dğum hastahasine gitik doktor idrar testi yaptı ve eşimi bevliye bölümüne gönderdi hamileleğinden şüphelendi ama adet günü 30 ogustosta adet olsumu olmadı bilemiyoruz çünkü kanama adet gününden 1 hafta önce başladı bevliye bölümüne gittik doktar bey iltahap kurutucu yazdı ve 1 hafta sonra kontrolu var hala başı dönüyor ve midesi bulanıyor başka hamgi sebebten olablirmi yoksa hamie dokra bey korkuyorum ya eişm hamile ise bir doktor bey bende sık sık idrara çıkma sorunu var geçen günlrde idrarımda kan gelmey başladı bugünlerde yok bu eşimin hamile olamsına engel teşkil edermi birde bu sorun için ssk hastahansinede hangi bölüme gideyim
    mehemet_arslan23@mynet.com

Re: idrarla beraber rahimde kan gelmsesi

Merhaba ;

Eşinize mutlaka kanda beta-hCG testi ve ultrason ile muayene yaptırmalısınız. Mailinize bilgi gönderdim.
    Saygılarımla.

Benzer Konular

1. rahimde kist
    Konuyu Açan: eftelya009, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 1
    Son Mesaj: 22 Ağustos 2007, 22:39
  2. Rahimde yara
    Konuyu Açan: ensara, Forum: Kadın Sağlığı, Gebelik ve Doğum.
    Son Mesaj: 26 Haziran 2007, 15:06
  3. Rahimde yara
    Konuyu Açan: sgulozdemir, Forum: Kadın Sağlığı, Gebelik ve Doğum.
    Son Mesaj: 23 Kasım 2005, 00:25
  4. Rahimde Yara
    Konuyu Açan: gdemirbas, Forum: Kadın Sağlığı, Gebelik ve Doğum.
    Son Mesaj: 15 Temmuz 2004, 19:08
  5. Rahimde Yara
    Konuyu Açan: gdemirbas, Forum: Genel Forum.
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 05 Temmuz 2004, 11:58