11. Sayfa - Toplam 18 Sayfa var BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 178 sonuçtan 101 ile 110 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

çocukla gitmek için ideal yerlerden biri de datça aktur.web sayfasına bakabilirseniz.ormanın içinde 2tane koyu var.rüzgarın yönüne göre rüzgar almayan koya çocuğu götürebilirsiniz.içinde çocuk parkları var.siteiçi ulaşım bisikletlerle.çocuğunuz da isterse bisiklete binebilir.kumsalda şezlong,şemsiye,cafe mevcut.isterseniz kamping kısmında çadır,karavan yapabilirsiniz,isterseniz motel kısmında çok basit tek katlı ve balkonlu tek katlı odalarda kalabilirsiniz.lüks arayanlara göre kesinlikle değildir daha çok doğa araynalara göre.denizi mavi bayraklı.tek beğenmediğimiz motel kısmının yemekleri iş görecek kadar.yani biraz lezzet derseniz burada yemek almayın derim.İsterseniz akşam yemeklerini datçada veya diğer koylarda alabilirsiniz

2. Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

KEMER MARCO POLO 5YILDIZLI TATİL KÖYÜ...Bu yıl gittik fakat arkadaşlar benim tavsiyem çok eski tesis yada tatil köylerine gitmeyin...Her şey eski,insanın içine sinmiyor...

3. Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

bizde bu sene kemer meder resort hotelden rezarvasyon yaptirdik umarim iyi bir yerdir tatilimiz guzel gecer

www.mederresort.com/tr

Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

Arkadaşlarım, 23 Nisan Tatili dolayısı ile 3 günlük bir tatil yaptık.

Kemer -Tekirova'da Önceden gittiğimiz bir oteldi. O zaman adı İfa Tekirova Beach 'di.

Beğenerek ve keyifle kalmıştık.

Fakat şimdi Ruslar satın almış. Rixos Adı altında hizmet veriyor.

Acayip değişiklikler yapılmış.

Tesis,düzen,peyzaj,yemekler,temizlik,çocuklar için faliyetler,dalış klubü,açık-kapalı havuzlar steril,Spa center süper, saunası ,masajları ,hamamı, tek kelimeyle harikaydı... Çok beğendik. Tatildeki fotolarımızı yükleyemedim ama size otelin linkini vereyim.

Kesinlikle öneririm.Fiyatlarda makul...

http://www.rixos.com/tekirova/genel.php

23 nisanda kapadokyadaydım gezdim gördüm büyülendim geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. Çok güzeldi.Kaldığımız yer Ürgüp de ASSIANA HOUSE kaya ev idi.http://www.assianahouse.com/tr_index.html
    Sahibi Mevlüt Bey ve Suna Hanım çok kibar,konuksever ve iyi bir şekilde ağırladılar bizi.Mevlüt bey bizi karşıladığında evinize hoş geldiiz demişti.Gerçekten evimizde gibi hissettik kendimizi.
    Özellikle kaya oyma evler, eski Rum evleri ve ortam büyüleyici idi.Kiliseler çoğunlukta idi.Ama nerdeyse hepsindeki resimlemeler insan eli ile yok edilmiş.Yani kendi tarihimizi yok etmişiz.Muhtemelen daha gezmediğim yerleri de vardır.Mesela soğanlı ve ıhlara çıkışından sonra Aksaraya giderken gördüğüm Yaprakhisar, Nar ve Hacıbektaş,Gülşehir.
    Bir daha kısmet olr gidersem buraları da gezmek istiyorum.
    Ayrıca Avanos ta çömlek üzerini çok ince işçilikle,tarihi figürlerle boyuyorlar.El emeği göz nuru gerçekten.Suna hn'ın bir arkadaşı yapıyordu bu işi onunlada tanıştık ve tabiki sipariş testi ve çanağımızı da verdik. Bizim için güzel birşey yapacağını söyledi.Resimleri var yüklemeyi öğrenince o resimleri de sizlerle paylaşacağım.

ravide yazdı:
    23 nisanda kapadokyadaydım gezdim gördüm büyülendim geldim ve sizlerle paylaşmak istedim. Çok güzeldi.Kaldığımız yer Ürgüp de ASSIANA HOUSE kaya ev idi.http://www.assianahouse.com/tr_index.html
    Sahibi Mevlüt Bey ve Suna Hanım çok kibar,konuksever ve iyi bir şekilde ağırladılar bizi.Mevlüt bey bizi karşıladığında evinize hoş geldiiz demişti.Gerçekten evimizde gibi hissettik kendimizi.
    Özellikle kaya oyma evler, eski Rum evleri ve ortam büyüleyici idi.Kiliseler çoğunlukta idi.Ama nerdeyse hepsindeki resimlemeler insan eli ile yok edilmiş.Yani kendi tarihimizi yok etmişiz.Muhtemelen daha gezmediğim yerleri de vardır.Mesela soğanlı ve ıhlara çıkışından sonra Aksaraya giderken gördüğüm Yaprakhisar, Nar ve Hacıbektaş,Gülşehir.
    Bir daha kısmet olr gidersem buraları da gezmek istiyorum.
    Ayrıca Avanos ta çömlek üzerini çok ince işçilikle,tarihi figürlerle boyuyorlar.El emeği göz nuru gerçekten.Suna hn'ın bir arkadaşı yapıyordu bu işi onunlada tanıştık ve tabiki sipariş testi ve çanağımızı da verdik. Bizim için güzel birşey yapacağını söyledi.Resimleri var yüklemeyi öğrenince o resimleri de sizlerle paylaşacağım.
    düzeltme yaptım

SUNGATE PORT ROYAL

Tatil icin rezv. yaptirdik .
    otelimizi secerken ,daha once gitmediğimiz bir yer olsun ,özellikle cocuklar icin eglence -aktiviteni bol olduğu br yer olsun-konfor ve kalite olsun istedik .

Sungate de çocuklar icin " çocuk köyü" var

tatil icin kararsiz olanlar vardir belki diye bu forumu yaziyorum .

bana kalsa ben ayvalikta bir butik otelde daha keyif aliyorum ama kocam ve mert icin katlanicam buraya ..

özellikle Mert eglensin ,kaydiraklardan kaysin ,keyif alsin diye sungate i tercih ettik .

oradanda fetiyeye gecicez ..

sungate port royalin web sitesi ,

http://www.sungatehotels.com/sungate_tr.htm

diger resimler ,
    http://www.tatilofisi.com/otelguide/Sungate%20Port%20Royal/hotel_images/slides/sungate%20(1).html

sorması ayıp ücret ne kadar arkadaşım

9. Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

Merhabalar tabiki gidersiniz sizin paranız çok galiba

10. Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

Merhabalar tatil için düşünenler olursa egenin incisi

Aydın didim altın kuma gidebilirler fiyatlarda çok uygun...