3. Sayfa - Toplam 18 Sayfa var BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 178 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.

Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

Türkan-Dilara yazdı:
    En çok sevdiğimiz tesislerden birisi ; Alanya / Jasmin Garden Hotel

Biz bu otele iki kez gittik tatilimizi geçirmeye.. İki büyük havuz, iki tane de çocuk havuzu var.. Gün boyu hem büyükler için hem de çocuklar için animasyonlar var, çocuklar için akşam yemeğinden sonra çocuk diskosu var, sabah öğle arası, öğlenden sonra akşama kadar çocuğunuzu klübe bırakabiliyorsunuz ilgilenen animatörler var.. Menüsü çok çeşitli..

Eğer aile olarak gittiyseniz üç katlı bahçe içinde evlerde kalıyorsunuz.. Eğer evleri istemiyorsanız otel odalarında kalıyorsunuz.. Evlerin hepsinin balkonları var ve hepsi de deniz manzaralı.. Bahçesi müthiş güzel, her taraf yaseminlerle kaplı mis gibi kokuyorlar..

Denize sıfır, aradan yol filan geçmiyor yani.. Ve fiyatları da çok uygundu biz gittiğimizde.. Kişi başı 35 milyon ödemiştik hiç unutmuyorum.. Herşey dahil sistemle çalışıyorlar..

Fotoğrafları netten indirdim ama isterseniz kendi çektiğimiz içinde bizim de olduğumuz bir sürü fotomuz var Jasmin Garden'dan.. Yalnız onları yüklersem bikinili beni de yüklemiş olurum kiiii, abovvvv diyenler çıkabilir aranızdan..
    Türkan bu otelin lobisinde kocaman bir kafeste beyaz bir papağan var mıydı? Biz sanki buraya 93 yılında gitmiştik. O zaman bu arka taraftaki bungolovlar inşaatını yeni bitmiş ama çevre düzenlemesi yapılmamış haldeydi. Bayram tatiliydi ve aşırı kalabalıktı. Bizin gibi gariban yerli turistlere bu inşaat alanını laik görmüşler ve bizi orada ağırlamışlardı. Öndeki büyük binada da yabancı turistleri ağırlıyorlardı. Bu durumdan dolayı kötü bir anım var o otelde.

Ama tabi sizin memnun kalmış olmanız güzel

Sibel yazdı:

Türkan bu otelin lobisinde kocaman bir kafeste beyaz bir papağan var mıydı? Biz sanki buraya 93 yılında gitmiştik. O zaman bu arka taraftaki bungolovlar inşaatını yeni bitmiş ama çevre düzenlemesi yapılmamış haldeydi. Bayram tatiliydi ve aşırı kalabalıktı. Bizin gibi gariban yerli turistlere bu inşaat alanını laik görmüşler ve bizi orada ağırlamışlardı. Öndeki büyük binada da yabancı turistleri ağırlıyorlardı. Bu durumdan dolayı kötü bir anım var o otelde.

Canım lobisinde beyaz bir papağan hatırlamıyorum yoktu sanırım.. Biz en son geçen yazdan önceki yaz gitmiştik oraya, yani sizinki kadar eski değil.. Böyle garip bir uygulamayla da karşılaşmadık doğrusu..

Bu sene Avşa'ya gitmek istiyorum. Geçen sene hariç son 5-6 senedir mutlaka 1-2 defa gider kalırız Beyaz Saray otelde. Ama duydum ki oteli satmış sahipleri.Adayı çok seviyorum.Denizi tam bana göre. Merkezini değil öbür tarafını seviyorum.

Bir de Temmuz gibi Bursa Trilye'deki minik yazlığımıza gidip kafa dinlemek istiyorum.Hoş 2 çocukla nasıl kafa dinlenir onu da bilmiyorum.

Küçük yer istiyorum .

TAvsiye edebileceğim yerler olabilir .Aklima gelince yazarım.

Türkan-Dilara yazdı:
    Sibel yazdı:

Canım lobisinde beyaz bir papağan hatırlamıyorum yoktu sanırım.. Biz en son geçen yazdan önceki yaz gitmiştik oraya, yani sizinki kadar eski değil.. Böyle garip bir uygulamayla da karşılaşmadık doğrusu..
    Türkancım zaten bahsettiğim tarih 13 sene öncesine dayanıyor neredeyse. Benim yadıklarım ekstra aksiliklerdi işte. Hem uzun bir bayram tatili, hem yaza gelmiş, hem Alanya zaten her zaman kalabalık olan bir tatil yöresi vs. Ama şimdi resimlerini gördüğümde o zamandan bu zamana oldukca değişmiş, o yeşil alanlar bile daha doğru düzgün yapılmamıştı biz gittiğimizde. Benim sadece hotel konusunda kötü bir anımdı ama yine biz çok eğlenmiştik.

5. Re: TATİLDE HANGİ YÖRELERE,HANGİ TESİSLERE GİTMELİ?

Uçuk kaçıksanız, mutlaka gidin, olağanüstü bir macera bence.

Aman aman eksik olsun ....Biz gittik ,ucuk kaçık olmadıgımız için belki bir tuhaftı tipler...Gecenin bir yarısı polis baskın yaptı ve bazı gençlerden uyuşturucu buldu...Aileyle gidilecek bir yer değil,kalınacak bir yer değil daha dogrusu...

Bir başka güzel tesis.. Bodrum / Club Flipper.. Hasan'la ön balayımızı yaptığımız yer, tadı damağımızda kalmıştı..

Tilkicik mevkii'nde Bodrum merkezine 20 km, havalimanına 45 km, denize sıfır, 56 dönüm üzerine kuruludur.

Oda

50 standart otel odası. 150 apart odası, 192 suit daireden oluşur, 12 oda kara/dağ manzaralı, 38 oda ise deniz manzaralıdır. Otel odalarında, Tv, minibar (dolu ücretli), split klima, banyolarda, küvet, fön ücretsiz kasa direk telefon ve zemin halı kaplıdır.

Tesis

Tesiste 1 açık restourant, 1 a'la carte restaurant, 4 bar, 1 açık disco, 1 kapalı disco 1 alttan ısıtmalı kapalı havuz, 1 deniz suyu havuz, 2 çocuk havuzu, 1 konferans salonu bulunmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Basketbol, beachvoleybol, açık otopark ücretsiz aktivitelerdir.

Ücretli Aktiviteler

Sauna,Türk hamamı, masaj, odaservisi, internet cafe lundry, kuaför, doktor, tenis, sukayağı, banana, jet-ski, kano, sörf, denizbisikleti ücretli, jakuzi, bilarda, langırt, dart, squash, masatenisi, fotorafçı, kapalı otopark ücretli aktivitelerdir.Çocuk: Mini club 4-12 yaş arasıdır, 2 çocuk havuzu ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Plaj

Plajda 2 özel plajı bulunan tesisde şezlong ve şemsiye ücretsizdir.

Yarım Pansiyon

Tesis Yarım pansiyon hizmet vermektedir ve sabah kahvaltısı akşam yemekleri açık büfedir.

sevincnaz yazdı:

Uçuk kaçıksanız, mutlaka gidin, olağanüstü bir macera bence.

Aman aman eksik olsun ....Biz gittik ,ucuk kaçık olmadıgımız için belki bir tuhaftı tipler...Gecenin bir yarısı polis baskın yaptı ve bazı gençlerden uyuşturucu buldu...Aileyle gidilecek bir yer değil,kalınacak bir yer değil daha dogrusu...

Bu bahsettiğin yer herhalde Jasmin Garden değil Elvan'cığım ? Çünkü orası tam da aile ile gidilecek bir yer..

Yine tadına doyamadığımız bir başka tesis.. Kalkan / Patara Prince Hotel&Resort.. Özel mimarisi ile ödül almış bir tesis burası..

Patara Prince Hotel&Resort / Kalkan'ın özellikleri

Adres Bilgisi

P.K.10
    Kalkan / Antalya
    Tel: +90 (0242) 844 39 20 (8 hat)
    Fax: +90 (0242) 844 39 30
    www.pataraprince.com
    info@pataraprince.com

Kapasite

101 toplam oda, 317 toplam yatak, 1 Akdeniz suit, 1 kral dairesi, 14 delux oda, 23 executive suit, 1 delux suit, 40 Prens suit, 3 executive oda, 18 standart oda. Deniz, bahçe manzarası var.

Genel Özellikler

Merkezi klima, merkezi ısıtma, tv odası, oyun odası, klüp odası, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, ücretsiz otopark.

Oda Özellikleri

Direk telefon, müzik yayını, balkon veya teras, minibar, kasa, uydu tv, merkezi klima, split klima, duş, küvet-banyo, saç kurutma makinası, jakuzi.

Spor ve Aktiviteler

Açık havuz, kapalı havuz, çocuk bölümü, Türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, fitness center, masa tenisi, bilardo, disko, tenis, voleybol, basketbol, jogging, amfitiyatro, çocuk oyun alanı, dalış okulu, mini club, su sporları.

Toplantı ve Kongre kapasitesi

3 toplantı odası (250 max. kapasite). Tepegöz, perde, beyaz tahta, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon. En büyük salon kapasitesi 100 pax.

Kaş 27 km, Fethiye 80 km. Dalaman Hava Alanı 120 km., , Antalya Hava Alanı 220 km. Deniz kıyısında, havaalanına ücretli servis, tesise düzenli minibüs, Kalkan'a sürekli tekne servisi.

Yemek Servisi

Oda kahvaltı, yarım pansiyon, pastane, snack bar, havuz bar, restaurant bar. 2 alakart restoran, 1 açık büfe restoran. Türk Mutfağı, İtalyan Mutfağı, Meksika Mutfağı.

-----------------------------------------------------------
    Yazık ki burada sadece 3 gece kalabilmiştik, Dilara yoktu o zamanlar ve biz 2 gün orada, 3 gün burada gezip duruyorduk..

benim cadalozlugum sayesinde aileleri birakip pek tatile gitmiyoruz ama yinede 1 2 tavsiyem var.
    ilki club salima antalya kemerde,ailecek rahat edecegizniz 1. sinif bir tatil koyu.
    ben acikcasi oyle herkesin dolup tastigi populer tatil yerlerini sevmem ama konforlu oldugu,bilhassa kucuk cocuklarla mantikli secimler oldunu kabiulediyorum oturmus otellerin ve tatil koylerinin.
    ben fazla bisi demiyim siz buyrun kendiniz bakin
    http://www.clubsalima.com.tr/index22.htm
    cocuklu tatil icin uygun secim olabilir,birde kalacaginiz odalar oldukca sakin.aile odasi secerseniz rahat edersiniz.

ama benim tatil anlayisima hitap eden sey su,kafami sokacak temiz bir ev,istedigimde cayimi kahvemi,kahvaltimi yapabilecegim apart otel tarzi yerler.
    oyle yat kalk acik bufe sirasina gir bozuyor beni.gittigim yorenin nesi meshursa onu yemeyi seviyorum,bazen 1 gozleme ,bazen citir citir balik
    o yuzden uzaklara gideceksem bodrum yalikavak guzeldi(epeydir gitmedim bozulmustur muhtemelen) ama yakinlardaki tercihim karadeniz kiyilari.
    gecen yil bartin inkumdaydik 1 haftada arindim diyebilirim.
    lebi derya ydi kaldigimiz yerin adi,hakkatende oyleydi.
    orman bakanligina ait sirtini karadenizin cam ormanlarina dayamis,agac evlerdi bunlar.evlerin onu cinar agaclari ve hemen altinda kayaliklar ve deniz.butun gun ve gece dalga sesiyle transa geciyorsunuz resmen.
    sonra asiri sicak olmuyor bu benim icin cok mohim
    tek problem karadenizin bazen cosmasi ve her an yuzme imkani vermemesi.hos iyi yuzen yuzerde ben yuzemem
    neyse butceniz kisitli,zamaniniz kisaysa burasini tavsiye edebilrim

inkum icin tik tik