2. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 36 sonuçtan 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: Kız çocuk doğurmak için ne yapmak lazım????

Geçen gün televizyonda bir doktorun konuşmasını dinledim.

ovülasyon günlerinde ilişki olunca erkek diğer zamanlarda kız olması muhtemelmiş.

Bide kalsiyumla ilgili bişey söyledi .kalsiyum ağırlıklı beslenince kız mı erkek mi oluyodu onu karıştırdım işteee

Re: Kız çocuk doğurmak için ne yapmak lazım????

Kız ya da erkek olmasını erkek sağlıyor (tabi ki bilmeden ), kadınlarla hiç bir alakası yok..

Kadında sadece XX kromozomları var biliyorsunuz ki bu da sadece kız çocuğu getirir.. Erkekte hem X hem de Y kromozomları var.. X kromozomlarını taşıyan spermler Y'ler kadar hızlı değiller ama çok daha uzun süre yaşıyabiliyorlar.. Y'lerdeki durum da tam tersi, çok hızlılar ama çabucak ölüyorlar..

Eğer yumurta çatlar çatlamaz ilişki olursa erkek çocuk olma ihtimali daha yüksek.. Ama bir iki gün öncesinden içeride X kromozomlarını taşıyan spermler kalmışsa pek de şansları yok gibi..

En iyisi benim de tercih ettiğim gibi yumurta takibiyle hamile kalmak..

Ben de Beyhandan öğrendim.Çin takvimini uygulayabilirsin.Kime baktıysam sonuçlar doğru çıktı.
    Ben de erkek istiyorum.Çin takvimine göre deneyeceğim.Hem çin takvimine uy,hem de ovulasyonunu hesaplarsan şansın daha yüksek mesela.www.gebelik.org buradan hem ovulasyonuna bak hem çin takvimine.kolay gelsin.

4. Re: Kız çocuk doğurmak için ne yapmak lazım????

duygu yazdı:
    Merhabalar,
    Bilen bilir, bendeniz bir kız çocuk sahibi olamamış, bir oğlan anası bir türlü 2. cesaret edemeyen biriyim. Hani garanti verseler kız olacağını( nasıl olacaksa ) hemen doğuracağım ...
    Malesef bunu sağlayacak hiç bir bilimsel yöntem yok...
    Ben de koca karı yöntemlerini merak ettim...
    Var mı bilen, deneyen???
    ben denemedim ama 2. çocuğa karar verirsem kız olmasını isterimbende çok araştırdım ve hiçbiri aklıma yatmada sperm seçme falanda hiç etik değil ama bir sitede okuduklarım aklıma yattı ve kesinlikle deneyeceğim kara verirsem isteyenler için linki aşağıda:burada

çin takvimini biliyorum ben.oğlum plansız doğdu.ama cinsiyetinden önce bakmıitık.oğlan olarak görünüyordu.ayrıca bu yöntemle hamile kalan çevremde çok insan var.genelde de istedikleri cinsiyet oluyor.ama gene de allahın işi.

6. Re: Kız çocuk doğurmak için ne yapmak lazım????

plansız programsız olunca kız oluyor

OĞLUN OLMASINI ÇOK İSTEYECEKSİN SONRA BENIM GIBI KIZIN OLACAK (ALLAHIM IYIKI KIZ OLMUŞ DEMEDEN DE DURAMIYACAĞIM)

bir şeyi 40 kere soylersen olurmuş

Duygunun kızı olsun
    duygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsun

Re: bir şeyi 40 kere soylersen olurmuş

aynur-anneoldum yazdı:
    Duygunun kızı olsun
    duygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsunduygunun kızı olsun

zeynep

canom yazdı:

plansız programsız olunca kız oluyor

fıstık kızın olunca böyle gülersin dimi?
    gördün beni canavarlar bir bardak çayı rahat içirmediler annelerine.