1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Bahçe İçin Kum Havuzu

Şimde Lara için yazlık bahçesine bir kum havuzu istiyorum ..Şööle bişi..Şööle bişi diyorum ama ilk kez resim ekliycem olacak mı bilemiyorum
    Ama bunun kapaklısı olsun istiyorum..Gece içine börtü böcek saklanmasın kızımı cızz yapmasınlar diye
    Böyle bişi gördünüz ? duydunuz ? aldınız mı ?

2. Re: Bahçe İçin Kum Havuzu

havuz duydum da çiğdemcim kum havuzunu ilk senden duyuyorum..ya neden çocuğu küçücük havuza sıkıştırıcan..kumsal yok mu...bırak orda rahat rahat oynasın..üzeri kumlansın denize koşsun..denizden çıksın kumlara bulansın rahat bırak laroşumu

Re: Bahçe İçin Kum Havuzu

[size=small]oooohoooo cok var cok cesit cesit renk renk kapaklisi da kapaksizi da... ama Turkiye'de var mi hatirlamiyorum , varsa varsa Toys 'R' Us da vardi derim
    bulamazsaniz kendiniz yapin deniz kiyilarindan plaj kenarlarindan torba torba kum getirin bahcenize, birazcik pratik olun
    [/size]

bu tur bir şeye hic rastlamadim ,ama "kum" demişken cok yakin arkadaşimin kizinin başina gelenden bahsetmek istiyorum .( gerci senin aradigin minik birşey ama )

arkadasimin cocugunu surekli götürdüğü park "kum zemin"di.

cocuk devamlı o parka giderek buyudu .6 yaşina geldiginde bir gece şiddetli bir agri yuzunden aglamaya baslamiş,hastaneye götürdülerki ,"böbreklerinde kum var"

kumla oynamak ne derece saglikli bilemiyorum ama bildigim birsey varki ,kulaklarindan ,burunlarindan,agizlarindan,heryerlerinden kum ic organlarina kadar gidiyor malesef o yuzden kum parklari hic sevmiyorum

5. Re: Bahçe İçin Kum Havuzu

Cadir kumasi gibi kumaslar var, uzerine gerip kapatiyorsun Cigdem. Bu adrese bir bak Turkiye'de var mi bilmiyorum.

http://www.frameitall.com/sandboxes/shop.html

Toy's R Us'a bak Çiğdemcim sanki gördüm gibi geliyor bana

7. Re: Bahçe İçin Kum Havuzu

Yaww Nagişim ,Albatrosum Rahat bırakıcam sorun yok da annem 60 yasında yüksek tansiyonu olan bi kadın her daim onu kumsala götüremez ki .. Bir de kumsala gitmenin kesin belirlenmiş saatleri var ööle hadi geldik biraz , kalalım bi yaz olmuyo kumsala 9 da gidilir 11 de dönülür.. akşam da 17 den sonra gidilir... ben kuralcı ,gıcık bi anneyim ama bununla bahçede üzerine şemsiye de koyarız diğer saatlerde de oynar ... nasıl fikir ama beğendin di mi şimdi

8. Re: Bahçe İçin Kum Havuzu

begonvil yazdı:
    bu tur bir şeye hic rastlamadim ,ama "kum" demişken cok yakin arkadaşimin kizinin başina gelenden bahsetmek istiyorum .( gerci senin aradigin minik birşey ama )

arkadasimin cocugunu surekli götürdüğü park "kum zemin"di.

cocuk devamlı o parka giderek buyudu .6 yaşina geldiginde bir gece şiddetli bir agri yuzunden aglamaya baslamiş,hastaneye götürdülerki ,"böbreklerinde kum var"

kumla oynamak ne derece saglikli bilemiyorum ama bildigim birsey varki ,kulaklarindan ,burunlarindan,agizlarindan,heryerlerinden kum ic organlarina kadar gidiyor malesef o yuzden kum parklari hic sevmiyorum
    ben de parklardaki kumlar ile oynatmam kesinlikle .. geçende arkadaşlar abartma demişlerdi hatta bir forumda.. ben kediler tuvaletlerini yapıyor mikrop diye oynatmıyorum ...

9. Re: Bahçe İçin Kum Havuzu

idilara yazdı:
    Yaww Nagişim ,Albatrosum Rahat bırakıcam sorun yok da annem 60 yasında yüksek tansiyonu olan bi kadın her daim onu kumsala götüremez ki .. Bir de kumsala gitmenin kesin belirlenmiş saatleri var ööle hadi geldik biraz , kalalım bi yaz olmuyo kumsala 9 da gidilir 11 de dönülür.. akşam da 17 den sonra gidilir... ben kuralcı ,gıcık bi anneyim ama bununla bahçede üzerine şemsiye de koyarız diğer saatlerde de oynar ... nasıl fikir ama beğendin di mi şimdi
    yok hala beğenmedim hem bence lara bahçede küçücük yerde oynayınca kumsaldaki zevki almaz..bence tabi

valla ne güzel bi havuzmuş bu al çido