1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

GEÇEN HAFTA HASTANEDE YATTIĞIMIZDAN BAHSETMİŞTİM. BİLİMUM ALLERJİ TESTLERİ (İNEK SÜTÜ, YUMURTA AKI, EV TOZU VB) YAPILDI. ASTIM RİSKİ, PPD ÖLÇÜMÜ VB YAPILDI. HİÇBİRŞEY ÇIKMADI. HATIRLARSANIZ EN SON MİDE REFLÜSÜ (MİDE'DEN CİĞERLERE KAÇAK) ARAŞTIRILMASI İÇİN GÖR SİNTİGRAFİSİ 2 EKİMDE ÇEKİLECEK DEMİŞTİM. 1 HAFTADIR UYKULARIMI KAÇIRAN ÇEKİMİ DÜN YAPTIRDIK. SONUÇ PZT. ÖĞLEDEN SONRA AÇIKLANACAK.
    UYKULARIM KAÇTI, ÇÜNKÜ İNT. DE ARAŞTIRDIM. HASTAYA SÜTLE BİRLİKTE RADYOAKTİF ELEMENT İÇİRİLDİĞİNİ VE ÖZEL BİR KAMERAYLA YARIM-1 SAAT ARASI İZLENDİĞİNİ OKUDUM. RD. ELEMENT SÖZÜ TÜYLERİMİ DİKEN DİKEN ETTİ. ÜSTELİK BU TESTTEN SONRA HAMİLELERE VE 1 YAŞIN ALTINDAKİ ÇOCUKLARA BİR SÜRE YAKLAŞILMAMASI FALAN YAZIYORDU. İYİDE BENİM OĞLUŞUN KENDİSİ ZATEN 11 AY 1 HAFTALIKTI. PARASINI PEŞİN ÖDEDİĞİM HALDE ÇEKİM YAPTIRMAKTAN NERDEYSE VAZGEÇMİŞTİM. OĞLUŞUN KENDİ DR.U BAŞTA OLMAK ÜZERE 3-4 DR.LA GÖRÜŞTÜKTEN SONRA YAPTIRMAYA İKNA OLDUK. (RD.ELEMENTİN ZARARLI ETKİLERİ GİDERİLİYORMUŞ VE BEBEKLERE ONLARA GÖRE DOZ VERİLİYORMUŞ. TEST SONRASINDA ÇEKİMİ YAPAN DR. DA SADECE YARIM SAAT GÜNEŞTE KALMIŞ KADAR BİR DOZ ALDI DİYEREK BENİ RAHATLATTI.) BU SEFERDE OĞLUŞU ÇEKİM BOYUNCA NASIL HAREKETSİZ TUTACAĞIMIZ DERT OLDU. EŞİMİN SÖYLEDİĞİNE GÖRE GECELERİ SÜREKLİ DR, HASTANE FALAN SAYIKLAYIP DURMUŞUM. NEYSE DÜN 3 KİŞİ OĞLUMU ZOR BELA ZAPTETTİK, ÇEKİM YAPILDI. TAM 45 DAKİKA HİÇ DURMADAN AĞLADI, SIKINTIDAN TER İÇİNDE KALDI.ÖYLEKİ SAÇLARI YIKANMIŞ GİBİ SIRILSIKLAMDI.
    ÇOK ZORMUŞ, ALLAH KİMSEYE GÖSTERMESİN.
    ŞİMDİ DE PZT GÜNÜNÜ HEYECANLA BEKLİYORUZ...

2. Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

Canım, geçmiş olsun. Umarım sonuç temiz çıkar.

Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

Gülsün'cüm,

geçmiş olsun inşallah pazartesi sonuçlar temiz çıkar ve rahatlarsın.

sevgiler
    Fulya

cok gecmıs olsun canım
    ınsaallah ıyı haberlerınıde alırız

5. Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

Çok geçmiş olsun, iyi haberlerini alırız inşallah.

6. Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

pazartesi sonuçları alınca bize bildir olurmu. Sıkma canını herşey düzelir.

Arda' yı benim için öpüver.

Çok geçmiş olsun, umarım pazartesi sonuçlar temiz çıkar ve ufaklığın önemli birşeyi yoktur.
    Hamilelik sıkıntılarımı anlattığım eş dost bana asıl sıkıntının çocuk doğduktan sonra başlayacağını söylüyorlardı. Çocuk büyütmek gerçekten bu kadar zor ve zahmetli mi? Gözüm korkmaya başladı.

8. Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

canım anlattıkların içimi bir hoş etti.. umarım temiz çıkar ve bir problem olmaz.. yavrumuza geçmişler olsun.

9. Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

GULSUNCUM HAYIRLISI ILE IYI CIKACAK SONUCLAR INSALLAH .ARDACIK DA ARTIK RAHAT EDECEK .
    COK GECMIS OLSUN .

10. Re: DÜN GÖR SİNTİGRAFİSİ'Nİ ÇEKTİRDİK.

İNŞALLAH SONUÇLARI OLUMLU ÇIKAR ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOCUKLARIN AĞLAMASINA HİÇ DAYANILMIYOR ALLAH YARDIMCIN OLSUN ARKADAŞIM