1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Herşeyim ters saatte...

Herkes mışıl mışıl uyurken, ben, erken kalkıp spora gidiyorum. Yüzme sonrası örneğin sabah'ın 8'inde hamam'a giriyorum.:-x (Başka türlü vakit yok) Şirkete bir geliyorum ki gözler kan çanağı, kıprkırmızı surat

Akşamları deseniz, sabah bırakılan gazeteyi gece 23,00 civarı okuyabiliyorum.. (Günün olayları çoktan bitmiş oluyo.. eskimiş haberleri yeni okuyorum )

Alışverişimi, kuaförümü çalıştığım iş yerinde öğle molasına sığdırıyorum. (allahtan öğle yemek molası var)

Elimde okuduğum kitabı boş bulduğum her an çantamdan çıkarıyorum. Kuaförde sıra beklerken, her türlü toplu taşıma aracında giderken, ayşima çizgi film seyrederken, çorba karıştırırken vb.

hedef koyun koyun demişsiniz de.. zamanı nasıl ayarlayacağımızı söylememişsiniz.. İngilizce öğrenmem şart.. Ha bire! iyi bilmediğim bu dilde rapor hazırlıyorum. çıldırıyorum.:-x

Bugün fotoğraf atölyesine başlamam gerekiyordu. 2 ay sürecek. yine ertelemek zorundayım. tatillerim var..

18 yaşımdan beri 5 kere ingilizce kursuna gitmiş yarım bırakmış.. 1 kere fotoğraf atölyesine başlamış. yarım bırakmış biriyim.. daha ne diyim.

İşin ilginci bir türlü düzene koyamıyorum kendimi.. Akşamları ya çok erken saatte uyuya kalıyorum. Ya da geç saatlerde yatıyorum. kendimi yorgun hissediyorum..
    Akşamları biraz daha uzun olsun istiyorum.
    NAsıl dinleniyosunuz.. Bana onu söyleyin..
    İşte eyle.

Re: Herşeyim ters saatte...

şekerim bu ne tempo, ben okurken yoruldum.

gün zaten yoğun geçiyor, akşam malum ev hali, ne zaman saat 10.30 kızlar uyudu neskafemi alıp bacaklarımı uzatıp televizyonun karşısına geçtim işte o zaman huzurlu ve özgür oluyorum.
    ha bir de yatağa gitmeden olduğum yerde uyuyakalmanın zevki de başka oluyor yani.

HIZINA YETİŞMEK ZOR ARKADAŞIM.

Aynı durumdayım valla...daha oturup da oh dinlendim dediğimi hatırlamıyorum. Benim de yarım bırakılmış 3 ingilizce kursum, haftaya başlayıp muhtemelen devamsızlıktan bitiremeyeceğim bir ehliyet kursum, henüz rezervasyonu bile yapılmamış bir tatilim var...Telaştan ölücem! Ya günler sanki yetmiyor dediğin gibi. Biraz da yapı meselesi midir nedir, rahat mı olmak lazım ne biraz daha?

5. Re: Herşeyim ters saatte...

aynur-anneoldum yazdı:

Alışverişimi, kuaförümü çalıştığım iş yerinde öğle molasına sığdırıyorum. (allahtan öğle yemek molası var)
    alışverişi ben de öğlenleri yapıyorum ama kuaföre bi kaç kez gidebildim tam saçım ıslak tepemde kuaför varken işe çağırıyorlar o kafayla işe dönmek iğrenç oluyor

aynur-anneoldum yazdı:

Elimde okuduğum kitabı boş bulduğum her an çantamdan çıkarıyorum. Kuaförde sıra beklerken, her türlü toplu taşıma aracında giderken, ayşima çizgi film seyrederken, çorba karıştırırken vb.
    bunu da yapıyorum evdekiler isyan ediyor

akşamları da erkenden uykum geliyor, hele eşime yatacağım diyemiyorum resmen mutfağa gider gibi yapıp, kaçıyorum ona kalsa 2 ye kadar balkonda oturup sabaha kadar da film izleriz

Nasıl mı dinleniyorum?Dinlenemiyorum ki Aynur.

Bırak kendim için birşeyler yapmayı eve yetişebilsem razıyım.

Sabah 7 kalkış 8.30 işteyim.Akşam 18.30 da evdeyim.
    Akşam yemeğini hazırlayıp yemek ve toparlanmak saat 21.00

Daha sonra Elif başlıyor anneciğim yapacak işlerin yoksa benimle oynarmısın?Eee tabi haklı çocuk annesini özlüyor ben de onu çok özlüyorum.Saat 10.30 a kadar Elif'le oynama sohbet vs.

Sonra Elif uyuyor eşimle ancak oturabilmişiz.Çaydı meyvaydı derken saat olmuş 23.30 sonra biraz gazetelere bakıyorum ve öyle bir uyku bastırıyorki yatağı zor buluyorum.
    Bırak sosyal faaliyeti kitap bile okuyamıyorum.Ancak serviste gidip gelirken okuyorum kitabımı.

Kendime vakit ayırabileceğim günler ne zaman gelecek onu da bilmiyorum.

canımcığım,aynurum çok atomkarınca oldum herşeyi birden yapmaya çalışan arkadaşım kursları teker teker bitirsen olmazmı canım yani hepsini toptan bitirmesen kendine acı biraz yav vitamin alıyormusun bakim sen.alsan iyi olur yoksa görünmez olacaksın
    Sevgiler canım.

Dinlenmek mi? Ancak internete girdiğimde dinleniyorum. Ona da dinlenmek denemez, kafam yoruluyor çünkü. Bir yandan müzik dinlerken, kulağım BBC'nin haberlerinde hep. Sabahları işle ilgili olarak dolu değilsem izlediğim bir İskoçya dizisi var bugünlerde, onu izleyerek gevşemeye çalışıyorum. Aynı anda kahvaltımı ediyorum tabii. Bir yandan diziyi izleyip, bitmemiş elişi projelerimden birini elime alıyorum. Gözlerim bir elişinde, bir ekranda. O arada telefon konuşmaları yapıyorum bazen...

İbranice derslerini sürdürmem gerekiyor, öğretmenine söz verdim. Öğretmen beni arayıp duruyor, ne zaman yeniden başlayacağız, diye. Haftada en az üç gün düzenli olarak spor salonuna gidip, akşamları da bir saat yürümem gerek. Tabii, evi temizlemek, çamaşırları makineye atmak, çıkartıp asmak, yemek yapmak, Alev'le oynamak ve bunlar gibi işdışı bir dolu yükümlülüğü de yerine getirmek gerek.

Yalnızca okumaktan ödün vermiyorum. Okumazsam çıldırırım.

Sabah 7:30 evden çıkış.Akşam 19:00 eve varış.Ev de yemekti bulaşıktı derken saat 21:00 oluyor.Bu arada Başak'la ilgileniyorum.Tüm gün beni görmediği için biraz ilgi bekliyor haliyle.

Bu ne hız Aynur'cum. Bırak ya dğaınık kalsın biraz. HErşeye yetişmek zorunda mısın ?