1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
  1. başım gerçekten dertte!

arkadaşlar bazılarınızın bildiği gibi geçen cumartesi oğlum dünyaya geldi.
    herşey bugüne kadar gerçekten çok iyi gitti.oğllum allaha şükür uslu bir bebek.ağladığını bile çok az duyuyorum,hep karnını douyurup uyuyor.

kızımda onu çok sevdi kıskançlık pek yapmıyor,ancakkkk hep sevmek istiyor ve tabiki severkende öldürebileceğinin farkında bile değil.
    bugüne kadar herşey yolundaydı çünkü evde yanımda annem ve yeğenim vardı,ben rahat rahat bebekle ilgenirken onlar hem kızım asyayla ilgilendiler hemde ev işlerini yaptılar,ama maalesef annemler yarın memleketlerine dönüyorlar ve ben kızımla ve oğlumla yalnız kalacağım ve işin altından nasıl kalkarım onu düşünüyorum.

kızımı uzak tutmak imkansız,bebeği çok seviyor ve hep başında olmak istiyor,engellesem iş farklı boyutlara varacak kıskançlık devreye girecek,engellemesem bu sefer oğlan zarar görecek.bu arada hem yemek hem misafir .....
    ben nasıl başederim bu durumla yahu?

kızım henüz 2 yaşını 3 ay geçti.ona bunu anlatmak mümkün değil,çünkü 5 dakika sonra herşeyi unutuyor.

bana birazcık akıl fikir verin lütfen!

Re: başım gerçekten dertte!

Gözünaydın canım.Allah analı babalı büyütsün.Darısı başıma )

Bir bakıcı tutsan.Bence daha rahat edersin.Hem kızınla zaman geçirebilirsin hemde kendine zaman ayırabilirsin.

Oğlunu güle güle büyüt canım.

İşin zor gerçekten.
    Eşinin ailesinden veya senin ailenden sana yardım edecek kimseyi bulamaz mısın??

4. Re: başım gerçekten dertte!

bakıcı tutmak güzel bir fikir ancak maalesef mümkün değil,buna aile bütçemiz izin vermez.ben çalışmıyorum,sadece eşimin geliriyle ve iki çocukla bu mümkün değil.

5. Re: başım gerçekten dertte!

İşin cok zor Kolay gelin..

ayse_asya yazdı:
    arkadaşlar bazılarınızın bildiği gibi geçen cumartesi oğlum dünyaya geldi.
    herşey bugüne kadar gerçekten çok iyi gitti.oğllum allaha şükür uslu bir bebek.ağladığını bile çok az duyuyorum,hep karnını douyurup uyuyor.

kızımda onu çok sevdi kıskançlık pek yapmıyor,ancakkkk hep sevmek istiyor ve tabiki severkende öldürebileceğinin farkında bile değil.
    bugüne kadar herşey yolundaydı çünkü evde yanımda annem ve yeğenim vardı,ben rahat rahat bebekle ilgenirken onlar hem kızım asyayla ilgilendiler hemde ev işlerini yaptılar,ama maalesef annemler yarın memleketlerine dönüyorlar ve ben kızımla ve oğlumla yalnız kalacağım ve işin altından nasıl kalkarım onu düşünüyorum.

kızımı uzak tutmak imkansız,bebeği çok seviyor ve hep başında olmak istiyor,engellesem iş farklı boyutlara varacak kıskançlık devreye girecek,engellemesem bu sefer oğlan zarar görecek.bu arada hem yemek hem misafir .....
    ben nasıl başederim bu durumla yahu?

kızım henüz 2 yaşını 3 ay geçti.ona bunu anlatmak mümkün değil,çünkü 5 dakika sonra herşeyi unutuyor.

bana birazcık akıl fikir verin lütfen!

b,zdeki durum daha vahim. kız çocukları yine iyi ama benim canavar 4 yaşında ve seveyim derken pata küte girişiyor kıza. yazık o da abisi seviyor sanıp gülüyor ama canı acıyınca da elbette ağlıyor.

Son 6 aydır ne durumdayım bilsen.hele ki oğlum 2 aydır kreşe gitmiyor. en zor dönemimiz oldu. Wc ye zor gidiyorum inan.sürekli peşlerindeyim.1 saniye boş bırakmaya gelmiyor.

Yapmaz etmez deme hiç boş bırakma. Benim yardımcım yok. istemedim de. bir de onlarla mı uğraşayım ama inan yalnız çok zor.

Minik ablaya sorumluluklar ver.esela bezini getirsin,beraber yıkayın , gibi..Bu işe yarıyor az da olsa .

Allah kolaylık versin.bu arada bebişin hayırlı olsun.

merhaba öncelikle bebeğini güle güle büyüt .
    bence işin o kadarda zor değil güzel bir proğram yaparak herikisinide bi arada götürebilirsen ben aynı anda iki bebek büyüttüm hemde 22 yaşındaydım
    misafir olayına falan gelincede evinde devamlı ahzır bişeyler bulunsun pratik hazırlancak marketlerde öyle ürünler kafana göre bulurusun bişeyler .
    şimdiden sana kolay gelsin.

8. Re: başım gerçekten dertte!

İşin cok zor Kolay gelin..

işin zor ama imkansız değil be ayşeciğim.bir süre ablanlar gidip gelir en azından sen alışana kadar.hem serkan söyle tamam oda işinde çok yoruluyor ama en azından ev yemek işinde falan yardımcı olsun sana.ama ben inanıyorum sen bunu çok çabuk atlatacaksın.çünkü baksana oğluşun çok akıllıymış maşallah.asyayıda öpüyorum canım.sevgiler....

Allah kolaylık versin.... Ama günü yaşa yetişebildiğin kadarını yap kendini yıpratma
    Umarım eşin anlayışlıdır