17. Sayfa - Toplam 24 Sayfa var BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu
Toplam 238 sonuçtan 161 ile 170 arasındakiler gösteriliyor.

Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. Okul hakkında detaylı malumatım olmadığı için güvenememiştim ama yazdıklarınız beni oldukça rahatlattı.

Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

o okulda kurada hak kazanmışsınız süper, bende ne kadar isterdim etüdlü okula göndermeyi ama olmadı. bence göztepe iöo yanında ibrahim örnekal kıyaslanamaz bile. bence kesinlikle çocuğunu göstepeye yolla, yemeği uykusu ikindi kahvaltısı hepsi halloluyor. hiç teredütün kalmamalı bence..
    hem kuradan kayıt hakkı kazandın anasınıfından sonra tekrar okul kayıt sorunun olmayacak direk devam etcek. diğer okula yüklü para vericeksin anasınıfa kaydetceksin ama seneye eokul sistemine takılcaksın eğer mümkün bir yolu varsa o sistemi aşmaya o zaman anasınıfı kaydı için ödediğin miktardan daha fazlasını ödemen gerekecektir kayıt için. eğer bir mümkün yoksa zati çocuğun okul değiştirmek zorunda kalıcak. bence göztepe için sevinmelisin bile.. süper bir okul

Selamlar...

Forumu uzun zamandır takip ediyordum ama yeni üye oldum.
    Sıkıntımız en iyi okulu değil, çocuğumuz için en iyi okulu bulmak.Çünkü her çocuk farklıdır.Beklentileri farklıdır.İstekleri farklıdır.Okulun izleri ömür boyu çocuğun üzerinden silinmez.Seçim çok önemli.Okul bizim beklentilerimizi karşıladığı kadar çocukta da olumlu izler bırakabilmeli.

Doğru yere mi yazdım bilmiyorum.Acemilik çok kötü.

bu arada ,bu yıl açılan Duru Koleji hakkında bilgisi olan var mı?
    Kozyatağı'ndaymış.

Re: devlet okulları

Merhabalar,

Forumda bahsetmiş olduğunuz ve Çiftehavuzlarda olan ilkokulun ismini öğrenebilir miyim lütfen. Oğlum bu sene 3ncü sınıfa başlayacak ve okulunu değiştirmeyi düşünüyoruz. Akademik başarıları nasıl ve rehberlik servisi nasıl çalışıyor bilgi gönderebilirseniz sevinirim, ve tabii ki ücretler hakkında.

Sevgi ve saygılarımla,
    Tansu Gülsoy
    zeynepist yazdı:
    Merhaba,
    Oğlum bu sene ilköğretime başlıyor
    Ona nihayetinde bir ilkokul buldum ve bunu sizlerle paylasmak istedim zira bu okul 2007 Eylül'de egitim hayatına başlayacağına rağmen diger özel okullar gibi ne reklam verdi ne de tanıtım günü yaptı.
    Ben açıkcası etrafımdaki (Çiftehavuzlar da oturuyorum) iyi isim yapmış devlet okullarini da arastirdim ama bu okulu su an itibarıyla tek geçiyorum.
    Bünyesine aldığı eğitmenleri (Rehberlik dahil) 1 senedir yurtdışından getirttiği uzman eğitmenlerle şekillendiren bu okulun diğer özel okulların çoğunda olduğu gibi havuzu, havalı salonları, her derse ayrı giren hocaları, gösterişli şeyleri yok.. Onun yerine bol yeşili, genç ve enerjik öğretmenleri, bahçede bisikletleri, her sınıfın içinde fen kit'leri, az nüfusu, her isteyene açık kapısı ve öğlen yemeğinden sonra ingiliz, fransız ve alman hocalarla yapılan hobi dersleri var..Bu sene 1-2 ve 3. sınıfları açılıyor, bunu müteakipte her sene 2 sınıf daha eklenerek gidecekmiş.

Cok düşük profil çizdiği için böyle yana yakıla okul arayan 1-2 arkadaşıma da söyledim başka türlü bulunmasına pek imkan yok. İnanın öyle okullardan hazırlık ve 1. sınıfı bırakıp gelenler var ki şaşırırsınız..

ilgilenen olursa detaylı bilgi verebilirim

zeynep

5. Re: devlet okulları

Merhaba,
    Ben de ilkokul 1'e başlayacak oğlum için çiftehavuzlardaki okulun adını öğrenmek isterim. Vaktimiz çok daraldı çünkü. Tabi okulun ücretleri de bizim için belirleyici bir durum. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Duru kolejiyle ilgili internetten bir bilgiye ulaşamadım. Yerini tam olarak bilmediğim için de gidip görüşme olanağımız olmadı açıkçası.

6. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

merhaba, biz önümüzdeki sene 2005 doğumlu oğlumuzu anasınıfına kayıd ettirmeyi planlıyoru. 1,5 yıldır özel yuvaya gidiyor. memnunuz ancak devlet okulunda devam etmesini planlıyoruz. idealtepede oturuyoruz. önümüzdeki seçeneklerden biri Hasan Şadoğlu İlköğretim okulu. ikinci olarak Göztepe İlköğretim okululunu düşünüyoruz. bu konuda fikrinizi paylaşmak isterim.
    teşekkürler

Re: devlet okulları

Bu çiftehavuzlardaki okulun adını ve adresini bende rica ediyorum, birde semt farkediyormu yazdırırken ben içerenköyde oturuyorumda...
    ışılay

bilfen ile ilgili yorumları olanlar var mı?

Merhaba,

benim oglum iki senedir bilfen anaokuluna gidiyor, cok memnunuz ancak ucreti cok zorluyor bizi. Seneye okuma yazma ogretecekler, bilfen 6 yasinda ogretiyor okuma yazmayi, tabii boyle olunce devlet okuluna devam etme durumu sakincali olabilir cocuk acisinda diye dusunuyoruz. Libadiye'de oturuyoruz ama iyi bir devlet okulu bulabilirsek evimizi tasiyabiliriz. Ucretleri bu denli yuksek olmasaydi bilfenle devam etmeyi dusunebilirdim ama ozellikle 5. siniftan sonra kesinlikle degistirirdim cunku cok fazla SBS odakli egitim veriyorlar ve zorluyorlar cocuklari.

Devlet okulu tavsiyesi olan varsa cok sevinirim, ozellikle kosuyolunda kura ile ogrenci alan ama adini ogrenemedigim bir devlet okulu var, bilgisi olan varsa paylasabilirse cok sevinirim.

Sevgiler,

bende Maltepede oturuyorum oğlum 2010-2011 döneminde ilkokula başlayacak ve şimdilik düşüncem Kızıltoprak Zühtüpaşa yada Suadiye Mihriban Boysan ilköğretim okulu...Yinede tavsiyeler olursa ya da bu okullar hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Teşekkürler...