19. Sayfa - Toplam 24 Sayfa var BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu
Toplam 238 sonuçtan 181 ile 190 arasındakiler gösteriliyor.
  1. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

MERHABA,

NESLİN DEĞİŞEN SESİ İLKÖĞRETİM OKULU İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLAN VAR MI ?

2. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

Merhaba,

5.sınıfa kızı giden bir arkadaşım var özetle çok memnun değil detaylariyla ilgili arkadaşımla görüşmek isterseniz e-mailimden yazısabiliriz.

Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

Merhaba ,

Ben de merter de Umut Fono Koleji ni araştırıyorum , nette yorum bulamadım hiç. Bilgi sahibi olan var mıdır.?

4. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

HANGİ AÇIDAN MEMNUNİYETSİZLİK DUYUYORLAR NDS İLE İLGİLİ AKADEMİK EĞİTİMDE Mİ EKSİKLERİ VAR OKULUN? YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

5. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

Kadriye Hanım merhaba,

Araştırmalarınız sonucu Berk Tan'ı hangi okula vermeye karar verdiniz merak ettim ? Yorumlarınız kızım için bana da yardımcı olacaktır diye düşünüyorum zira kimseden Neslin Değişen Sesi hakkında net bir bilgi alamadım henüz

6. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

Arkadasimin anlattigi sbs ye yonelik pek bir sey yapilmiyor olmasi bu nedenle girdigi dersane sinavlarinda sinif birincisi olmasina ragmen dusuk puanlar almasi...Hatta devlet okuluna gecmeyi dusunuyor...

7. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

merhaba,
    boğazköy'de sembol ilköğretim okulu var, onu neden düşünmediniz?

8. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

sevgibebek yazdı:
    merhaba,
    boğazköy'de sembol ilköğretim okulu var, onu neden düşünmediniz?
    Merhaba Sevgibebek,

Çok emin olmamakla birlikte 6 yaşta Sembol'ü denemeye karar verdim en sonunda.Sizin Sembol'ün eğitimi hakkında bilginiz varsa paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

SEVINCIM yazdı:
    Ben Bahçeşehir'de oturuyorum herhalukarda bütün bu okullar bize uzak Neslin Değişen Sesi'nin servis sahibinden edindiğim bilgiye göre; "çocukların çoğunluğu daha 3-4 yaşında uzak yerlerden geliyor ve sorun yaşamıyorlar, arada sırada 1-2 çocuk tabii ki çıkıyor annesinin kendisini okula götürmesini isteyen" diyor.Okul uzaklığının çocuk üzerindeki etkisi ile ilgili olumlu yada olumsuz yönlerini bildirebilecek olan var mı ?
    Özellikle küçük yaşlarda okulun eve yakın olması gerektiğine inanıyorum. İstanbul trafiğinde bazen yol 1,5 - 2 saat bile sürebiliyor. Bir arkadaşımın küçük kızı trafik sıkıştığı için serviste 2 kere altını ıslatmış. Çocuk için çok büyük bir travma Sonra o okuldan alıp evlerine daha yakın bir yere verdiler...

10. Re: istanbuldaki en iyi ilköğretim okulu neresi ola..?/OKULLARIN ŞOK BAŞARI SIRALAMASI 4.SAYFADA!!

valla okul aramak çok zormuş. 2003 doğumlu çocuğum geçen sen yıl sonu doğumlu diye göndermedik yani nereye yazdırırsam yazdırayım nakil olacak bu sene. devletin kayıt ettirdiği okul evlere şenlik bir okul. özel okul istiyoruz ama fiyatlar çok yüksek. iyi bir devlet okulu bulsam ne gerekiryorsa yapıp kaydettirecez ama onu da bulamıyoruz. birde bütün gün olması lazım. zaten aklım durdu artık okul aramaktan. hani şöyle bildiğiniz fiyatı uygun iyi bir özel okul yada iyi bir devlet okulu varsa fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. buarada avcılarda oturuyorum yani bu taraflara yakın olması lazım.