Sapıkların ruh hastası oldukları sugötürmez bir gerçek. Ne yapmalı, ne etmeli de bu insanları iyileştirmeli? O kadar zor bir soru ki bu. Aşağıdaki haber türünden haberleri okudukça bol bol belâ okuyoruz doğal olarak, kimimiz, 'bunları sallandırmalı' diyoruz. Bu hasta insanların idam edilmelerine karşıyım, tedavi görmelerinden yanayım. Ancak bunların tedavisi çok zor ve uzun bir süreç. Biz bir refah toplumu değiliz, ruh hastası olmayıp da, korunmaya muhtaç vatandaşlarımıza bile kol-kanat geremiyoruz.

Yine de birşeyler yapılmalı. Bu insanları hadım etmek, toptan temizlik olur, ancak insan haklarını ihlâl etmiş oluruz. Peki, ne yapmalı? Bu ruh hastalarını ağır işlerde çalışma cezasına mı çarptırmalı? O kadar çok yormalı ki, akıllarına sapkın düşünceler gelmesin! Taş taşıtmalı, taş! :-x

Bu arada, sapıkların kurbanlarını nasıl iyileştirmeli, diye sormuyorum. O apayrı bir yara, durmadan kanayan.

[size=x-large]Yedi yaşındaki kıza çifte tecavüz [/size]

ERZİNCAN DHA

Erzincan'ın Üzümlü ilçesine bağlı Büyükkadağan köyünde yaşayan 7 yaşındaki bir kıza, parayla kandırarak defalarca tecavüz ettikleri öne sürülen iki kişi gözaltına alındı.
Büyükkadağan afet konutlarında yaşayan Cengiz G. ve Hayriye G.'nin 4 çocuğundan biri olan G'nin, H.D. (35) ve A.B'nin (65) tecavüzüne uğradığı iddia edildi. Çirkin olay, 28 Ağustos günü bir görgü tanığının durumu baba G'ye bildirmesiyle ortaya çıktı. Baba hemen jandarmaya başvurup şikayetçi oldu. Bunun üzerine köyden ayrılan D. İstanbul Kartal’da yakalanırken, B. ise Erzincan’a giderek Cumhuriyet Savcılığı’na teslim oldu. Anne G, olayın yaşandığı dönemde kayınpederinin cenazesi dolayısıyla çocuklarıyla yeterince ilgilenemediğini, kızının da korkudan kendilerine bir şey anlatmadığını söyledi. Küçük G. de “Amcalar, kimseye söylememem için bana para verdiler'' dedi.
Halen sorguları süren zanlılardan D’nin 2003'te yine bir tecavüz suçundan gözaltına alındığı ve yargılamasının sürdüğü bildirildi.

http://www.milliyet.com.tr/2006/09/13/son/sontur06.asp