7. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu
Toplam 86 sonuçtan 61 ile 70 arasındakiler gösteriliyor.

Re: Beni nasıl bilirsiniz? 34 (Anjinsan) Hatice

Kardelen_Anci yazdı:
    ezoferda yazdı:
    İlk üye olduğum zamanlarda pek hoşlanmıyordum ,sebebi neydi bilmiyorum.Birgün bir forumda benden hoşlanmayan var mı diye sordu ben de direk yazdım Sonra nedense kanımız kaynaştı,msn verdik birbirimize.

O gün bugündür kaynaşık haldeyiz.Kızıma gönderdiği şeker diyarı oyununu sülalecek oynadık,çok sızlattım kulağının arkasını

Henüz görüşme imkanımız olmadıysa da hiç yabancı değil,sanki sürekli evime gidip gelen birisi.

Seviyorum ben kardelen kızımızı
    E herkes canım cicim diyordu .Bir gün sıkıysa gıcık olduklarınızı yazın dedim.Ben yazdım iki iism o zamanlar bana negatif gelen iki ismi.Sonrasında negatiflik pozitifliğe döndü benim açımdan ,zeytin dalı demek işe yarıyor bazen

He bir tek seyhan çıktı,sana uyuzum diyebilen .. Tabi önce bi şaşırdım ama mutlu oldum direk fikrini söylediği için.Sonra tabi beni tanımaya başlayınca içi eridi ,beni sevmeye başladı

Ley Seyhan görüştük ya ,ne çabuk unuttun beaa..Yoksa o dublörün müydü? Ben Seyhan diye kimle tanıştım ki?
    Nerde görüştük la?

Aaa doğru kampanya toplantısında görüştüydük.Unutmuşum ya çok pardon.

Ha bişey daha var:
    Anci hatun Kemer'de bir kadını(hem de kadın denize sosisle giriyormuş ) ben sanıp,sürekli kadına bakmış ki kadın da tanışlık versin.Kadın buna pas vermemiş.
    Arkadaş bir de çarşaf çarşaf forum açtı Seyhan'ı gördüm diye :lough: :lough:

Ay Ancim Ancim, ben sana yazmamışım yahu

kendilerini pek çok pek çok severim

o bir ana

o bir baba

herşey oldu Ancim bana

ya Ancim'i ben çok seviyorum, tanışmadığımız zamanlarda da kanım kaynamıştı, hamileyken koca göbekli dediği zamanlarda da sevmiştim
    sonra bir cumartesi günü kendüleriyle tanışma şerefine eriştim. Oğlanlar iyi anlaştı, kızlar biraz yandan yandan baktılar birbirlerine, ama zamanla onların da iyi anlaşacaklarına eminim.

Yüreği de güzeldir arkadaşımın

o kadder yani

ezoferda yazdı:
    Kardelen_Anci yazdı:
    ezoferda yazdı:
    İlk üye olduğum zamanlarda pek hoşlanmıyordum ,sebebi neydi bilmiyorum.Birgün bir forumda benden hoşlanmayan var mı diye sordu ben de direk yazdım Sonra nedense kanımız kaynaştı,msn verdik birbirimize.

O gün bugündür kaynaşık haldeyiz.Kızıma gönderdiği şeker diyarı oyununu sülalecek oynadık,çok sızlattım kulağının arkasını

Henüz görüşme imkanımız olmadıysa da hiç yabancı değil,sanki sürekli evime gidip gelen birisi.

Seviyorum ben kardelen kızımızı
    E herkes canım cicim diyordu .Bir gün sıkıysa gıcık olduklarınızı yazın dedim.Ben yazdım iki iism o zamanlar bana negatif gelen iki ismi.Sonrasında negatiflik pozitifliğe döndü benim açımdan ,zeytin dalı demek işe yarıyor bazen

He bir tek seyhan çıktı,sana uyuzum diyebilen .. Tabi önce bi şaşırdım ama mutlu oldum direk fikrini söylediği için.Sonra tabi beni tanımaya başlayınca içi eridi ,beni sevmeye başladı

Ley Seyhan görüştük ya ,ne çabuk unuttun beaa..Yoksa o dublörün müydü? Ben Seyhan diye kimle tanıştım ki?
    Nerde görüştük la?

Aaa doğru kampanya toplantısında görüştüydük.Unutmuşum ya çok pardon.

Ha bişey daha var:
    Anci hatun Kemer'de bir kadını(hem de kadın denize sosisle giriyormuş ) ben sanıp,sürekli kadına bakmış ki kadın da tanışlık versin.Kadın buna pas vermemiş.
    Arkadaş bir de çarşaf çarşaf forum açtı Seyhan'ı gördüm diye :lough: :lough:
    Seyhan hala aklım ageldikçe gülerim o kadına .İnan bu kadar bezerlik olur .Gözlüğün dahil yani

Ama ben hep güneş gözlükleri arkasından baktım merak etme.Sadece fotoğrafını çekmeye yeltednim,ulan dedim anlarsa ayvayı yerim .Yoksa ispatlardım sana nasıl da benzediğine. O kadın sossile yüzdükçe o derin denizlerde ben totomla güldüm ama kıs kıs

bebisim yazdı:
    Ay Ancim Ancim, ben sana yazmamışım yahu

kendilerini pek çok pek çok severim

o bir ana

o bir baba

herşey oldu Ancim bana

ya Ancim'i ben çok seviyorum, tanışmadığımız zamanlarda da kanım kaynamıştı, hamileyken koca göbekli dediği zamanlarda da sevmiştim
    sonra bir cumartesi günü kendüleriyle tanışma şerefine eriştim. Oğlanlar iyi anlaştı, kızlar biraz yandan yandan baktılar birbirlerine, ama zamanla onların da iyi anlaşacaklarına eminim.

Yüreği de güzeldir arkadaşımın

o kadder yani
    Ay yahu valla iyi geldi bu forum bana he .
    Ben de seviyorum uleynn seni ,anlıyor musun .Bir daha söyle .Ben de seni sevgilimmmmmmmmm (Seda Sayan tarzıyla) Puhahahaha

Neyse şimdi çıkmazsam hayatta yetişemem okuluma ,çıtır arkadaşlarıma .ORdan aralarda bağlanırım cepten

Blog Girişleri
    1

duru bir guzelligi, sade bir sıklıgı var Hatice'nin. daha tanisamadik ama 40 yıldır taniyormusum gibi hissettiklerimden. dobra yorumlari olur bazen. yazdiklarini okumayi severim. yan cizmeden, kivirtmadan anlatir ne anlatacaksa

haa bir de o bir kardelen

anjinsan anci kardelen anci. tipik bir ikizler olması üyelik ismine de yansır. ama o artık hatice değildir ancidir.

bir kere yardımseverdir. nilsu 3 yaşındayken ilk doğum günü kartını o yapmıştı. 4 yaşındamıydı yoksa ki çocukları onunda küçüktü ama zaman ayırmıştı işte. msn yazışmalarında çok eğlenmişizdir zamanında.

o gerçekten sevdiklerimdendir. ama niye bilmiyorum yani ben bu kıza niye bu kadar yakın hissediyorum kendimi niye içimi ısıtıyo hiçbi fikrim yok karakteren öyle zıdız ki. yani yan yana gelsek bilinçsizce şamar atacak sakız çiğnememden dolayı birbirimize giricez mesela çünkü takıntılı bi şekilde uyuz olduğu herşey bende mevcut

bir kez görüştüm o da on dakika olmamıştır yani. o zamanlar kocamettin arkamdan ayrılmazdı kapıda bekliyodu çünkü daha da kısmet olmadı.

Itiraf ediyim Ilk siteye girdigim zamanlarda konusmalari pek hosuma gitmiyordu,ozellikle yeni uyelere tavri
    Tamam soyluyorum gicik olmustum.
    Kizma bana Hatice emi
    Sonra sonra kendisine acaip sempati duydum
    dusundugumdende utandim,kizdim cok kendime
    Hic Tanismadik ama tanismayi cok isterim
    Sanki hergun gordugum konustugm dostum gibi
    cokta merhametli...
    caliskan ....
    Akillii...
    Tekrar un.sinavini kazaninca cok taktir ettim sevindim
    Gururumuz bizim.
    Cokda guzel masaalh.
    Bir aktriste benzetiyorum ama halen kim oldugunu bilemedim
    Bide kofte yapmisti sert oldu diyip forum acmisti
    cok sekerdi.
    Seni seviyorum Hatice
    hep bizimle ol

Blog Girişleri
    1

derensima yazdı:
    juliet binoche

cigdemay yazdı:
    duru bir guzelligi, sade bir sıklıgı var Hatice'nin. daha tanisamadik ama 40 yıldır taniyormusum gibi hissettiklerimden. dobra yorumlari olur bazen. yazdiklarini okumayi severim. yan cizmeden, kivirtmadan anlatir ne anlatacaksa

haa bir de o bir kardelen

Teşekkür ederim,utandım valla.

Kötü huylarımdan da bahsedebilirsiniz ,serbest

cigdemay yazdı:
    derensima yazdı:
    juliet binoche

Ben daha güzelim ama yaaa (Ulen nerem benzyo buna beee