Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
  1. oglen uykulari

Burcunun uyku duzeni bu aralar iyice bozuldu ,oglen uyumuyor saat 6 gibi de uykusu gelip uyuyor sonrada gece yatmiyor gece 3 e kadar otuyoruz.bari dedim öglen uykusunu kaldiriyim aksam uyur bu seferde gece 2,3 gibi uyaniyor sabaha kadar mizirdaniyor ne yapacagimi sasirdim .
    sizdeki duzenlemeler nasil?oglen uykularini kaldirmak icin erken mi?

Re: oglen uykulari

nevra ayni donemi yasiyor. gunduz uyutmayinca 20.00 gibi yatiyor sabah 08 e kadar. gunduz uyursa 22.00 oluyor. gunduz uykularini atliycaz galiba. birde nevra cogunlukla evde yani pek yorulmuyor. onunda etkisi var.

dönemsel olarak oluyo böyle şeyler...

bi süre sonra eski haline dönücektir...

kaanda da yaşadık biz..
    ama ben ne yaptıysam değiştiremedim ..eski haline gelmesini sağlayamadım..
    sonra kendi haline bıraktım...
    sabah biraz erken kaldırdım doğru sokağa,oyungrubuna veya carousele..
    yoruldu tabii...
    düzene girdi..

emirde 2004 temmuz çocuğu okulu ile bu konuyu konuştum bende akşamları uyumuyor okulda uyutmemeyı deniyoruz bakalım nasıl olacak diye demekki sorunmu oluyo bu yaş dönemlerinde acaba ???
    bu devreleri atlatan anneler hadi bize yardımcı olun bakalım

bazen benim oğluşumunda uyku düzenindede bozukluklar oluyor fakat sonra düzeliyor bence öğlen uykusunu kaldırmak için daha erken

UYKU DÜZENİNİN BOZULMASINA BAZI ETKİLER NEDEN OLUYOR.MESELA MİSAFİR YADA ONLARI UYUTMAYACAK SESLER TELEVİZYON GİBİ.ÖĞLEN UYKUSU ÇOK YARARLI UYUMAZLARSA UYUYASAYA KADAR İŞKENCE OLUYOR GECENİN BİR SAATİDE KALKIYORLAR

7. Re: oglen uykulari

BURCU COK HAREKETLI YORULUYOR AMA AKSAM 08:00 DE DE YATSA 09:00DA DA YATSA HIC DEGISMEZ 2 SAAT SONRA KALKAR AH KESKE UYUSA SABAHA KADAR.
    aycicek yazdı:
    nevra ayni donemi yasiyor. gunduz uyutmayinca 20.00 gibi yatiyor sabah 08 e kadar. gunduz uyursa 22.00 oluyor. gunduz uykularini atliycaz galiba. birde nevra cogunlukla evde yani pek yorulmuyor. onunda etkisi var.

5 yaşına kadar öğlen uykusu büyümesi için şart diyor uzmanlar. Bartuda da aynı sorunları yaşıyoruz ezelden beri.. Öğlen uykusunu atlamıyorum 3 gibi uytuyorum zaten 1 saat uyuyo gece 12 de zorla uyuyo sbaah 9,9.30 gibi kalkıyor.. Böle iyi ama bazen geç kalkası tutuyo e öğlen uyumak istemiyo bende sürekli onunla oyunlar oynuyorum dışarı çıkarıyorum uyanık tutuyorum erkenden yatması gerekir ama 8 de yatsa 1 saat sonra ger kalkıyor diye oyalıyorum 10 yatırıyorum. Zor işimiz yani ama senin ki dahada küçük öğlen uyumalı bence bir şekilde...

9. Re: oglen uykulari

dogru diyosun nasil olsa geceleri bana her sekilde zehir oluyor en iyisi oglen uykusuna geri donmek ,iste geceleri uyuyamadigimiz icin sabahlarida gec kalkiliyor artik sabah erken kalkicagiz o zaman bakalim bir degisiklik olucakmi
    suuu yazdı:
    5 yaşına kadar öğlen uykusu büyümesi için şart diyor uzmanlar. Bartuda da aynı sorunları yaşıyoruz ezelden beri.. Öğlen uykusunu atlamıyorum 3 gibi uytuyorum zaten 1 saat uyuyo gece 12 de zorla uyuyo sbaah 9,9.30 gibi kalkıyor.. Böle iyi ama bazen geç kalkası tutuyo e öğlen uyumak istemiyo bende sürekli onunla oyunlar oynuyorum dışarı çıkarıyorum uyanık tutuyorum erkenden yatması gerekir ama 8 de yatsa 1 saat sonra ger kalkıyor diye oyalıyorum 10 yatırıyorum. Zor işimiz yani ama senin ki dahada küçük öğlen uyumalı bence bir şekilde...