Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Doğumgünü yaklaşıyor oğlumun.Sorum olacaktı.

Geçen sene doğumgününü Suadiye'de bir parti evinde yapmış idik. Çok güzel geçmişti. Tadı damağımızda kalmıştı. Bu sene yine oraya baktım ama kapanmış. Ya da taşındı.İnternette baktım yeni adresleri yok.Hala eski adres.

Şimdi bu sene ne yapsak diye düşünüyorum. Mc Donald's da arkadaşım var. Kozyatağı'n da yapalım. Animatörler filan çok güzel olur dedi. Hiç orada yapılan bir doğumgününe gitmediğim için fikrim yok. Sizlerin bu konuda fikri var mı? Orada yapan veya gidenler düşüncelereiniz nedir?

Veya Anadolu yakasında önerebileceğiniz yerler var mı?

Evde yapmak zor geliyor. Sınıf arkadaşları, eski yuva arkadaşları, arkadaş grubumuzun çocukları derken çok çocuk oluyor ve eve sığmıyoruz doğal olarak.

Az zamanım kaldı.Fikirlere ihtiyacım var.

Re: Doğumgünü yaklaşıyor oğlumun.Sorum olacaktı.

En en iyisi Mcdonalds galiba!...Hem arkadaşında varmış!
    Şimdiden mutlu yıllar!

Farklı bütçelere farklı seçenek sunuyor

McDONALD'S
    ÇOCUĞUNUZUN doğum gününü McDonald's şubelerinde de kutlayabilirsiniz. Oyunlu tepsi örtüleri, tabaklar, parti taçları, isimlik, davetiye, aktivite afişi, boy cetveli, dönkart ve tebrik kartından oluşan parti seti bulunan McDonald'slarda doğumgünü için üç farklı seçenek sunuluyor. Mini Paket adlı seçenekte, özel dekore edilmiş parti alanı, müşteri temsilcisi, doğumgünü sahibine özel McDonald's hediyesi, tüm çocuklara PDP setleri, yüz boyama, parti oyunları, müzik ve özel McDonald's dansı bulunuyor. Bu pakette tüketilen tüm ürünler restoranda geçerli olan fiyat üzerinden hesaplanıyor, parti servis ücreti olarak 25 YTL alınıyor. Pasta istenirse 25 YTL, animatör istenirse 100 YTL ödeniyor. Standart Paket'te yukarıdakilere ek olarak doğumgünü sahibine ücretsiz bir menü, bir adet McDonald's pastası ve büyüklere birer adet sıcak içecek ikramı bulunuyor. Bu ek verilenlerden ücret alınmıyor, diğer tüketilenler yine restoran fiyatından ödeniyor. Ama bu pakette servis ücreti 45 YTL. Delüks Paket'te ise standart paketteki tüm hizmetlere ilav olarak herkese birer menü, özel McDonald's animatörü, animatör eşliğinde özel oyunlar, çocuklara parti sırasında giyebilecekleri pelerinler, doğum günü sahibine günün anısı olarak özel tuval, kişi sayısına bağlı olarak 2 veya 3 adet McDonald's pastası bulunuyor. Bu pakette maksimum 20 kişilik partiler 275 YTL (ücrete 2 adet pasta ve animatör dahil), 21-35 kişilik partiler 375 YTL (3 adet pasta ve animatör dahil).

Nesrin'cim, geçen tesadüfen bir şeyler yemek için gittiğimizde vardı parti hem de kozyatağı McDonalds'ta.
    Atatürk caddesindeki hani..
    Açık söyliyeyim hiç hoşuma gitmedi.
    Animatör kadıncağız çırpınıp duruyordu çokukları eğlendirecem diye. Yarışmalar filan. Hoş çocuklar eğleniyor gibi görünüyordu ama ne bileyim hiç parti havası yok gibydi. Ruhsuz geldi bana biraz...

Kutlarım şimdiden yeni yaşınızı. Öp benim için oğlunu.
    Sen yine de parti evlerine bir bak internette br sürü site var. İlla ki Suadiye'deki olacak değil ya.

4. Re: Doğumgünü yaklaşıyor oğlumun.Sorum olacaktı.

Oğlunun şimdiden doğum gününü kutlarım.

Ben Avrupa yakasındayım.Bana da evde kutlamak zor geliyor artık.

Mc deki kutlamaları duydum, nasıl olur bilmiyorum, hiç katılmadım.

Olmadı büyük bir cafe tutsan, bilmem nasıl olur.

Avrupa yakası deseydin, bizim oralarda 2 yer adı verirdim ama çok uzağız Nesrincim.

Bu sene de Mc Donald's olsun, sıkma kendini.

6. Re: Doğumgünü yaklaşıyor oğlumun.Sorum olacaktı.

Nesrin merhaba,
    Suadiye'ye yakın Happy Kids var; Marks&Spencer'ın sokağında; telefonunu adresini kolaylıkla bulursun. Tek katlı müstakil bir binada çocuklar eğleniyor, sevimli kış bahçesinde ise anneler-babalar muhabbet ediyor. Memnun kalacağına eminim.

Ayrıca, Ataşehir Mozaik çarşının içinde 2 tane parti evi var; ben onları sevmiyorum; son derece kapalı ruh sıkıcı yerler; orası olmasındansa Mc Donalds Kozyatağı çok daha iyidir ama sana alternatif olsun diye yine de yazdım.

Sevgiler
    Gülesin

öncelikle doğum gününü şimdiden kutlarım nice yollara inşallah bence maltepe sahil yolu üzerinde güzel yerler var burger king hacı oğlu gibi özellikle hacı oğlu çok güzel partiler falanda yapılıyo zannedersem olmazsa kadıköydeki mc donaldsı tavsiye ederim ben geçen sene orda yaptım çok güzel eğlendik

Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Pazartesi Mc Donald's ile görüşeceğim. (Görüşeceğim kişi zaten oradan sorumlu arkadaşım) Fikir alayım.

Parti evlerini de araştırmak lazım galiba. Happy Kids'i duymuştum. Tel.i vardı arayayım bir. Sağolun.