1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 31 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Tupperware

1. Tupperware

arkadaslar aranizda tupperware kullanan varmi?
    Istanbulda arabayla gecerken yazisini görmüstüm..

Tupperware`nin Ne oldugunu merak edenlere ...Plastik kutular, yiyecek saklamak icin yanilmiyorsam ömürboyu garantisi var ve uzun süre taze kaliyor icine koyulanlar
    buralarda cok yaygin türkiyede nasil??

Re: Tupperware

MERHABA HULYACIGIM
    MARKASI NEDIR TAM OLARAK SU ANDA HATIRLIYAMIYORUM AMA BEN KULLANIYORUM VE COK MEMNUNUM
    AMA SADECE BIZIM YIYECEKLERIMIZ ICIN NAZLININKILER AYRI
    SEVGILERIMLE

Benimde var canım Evkur dan almıştım üzerinde ayarı var fiyatıda makul 35 milyon orta boyu.Ve rahat oluyor.Ben yeşillikleri saklamak için aldım.Malum çabuk bozuluyorlar.

4. Re: Tupperware

BEN KULLANIYORUM HEM DE ÇOK HÜLYA .
    ÜST KOMŞUM SATIYORDU BİR ÖNCEKİ EVDE.ONDAN ALDIM BİR DE ONUN YERİNE BİZİM ŞİRKETTE SATTIM . BANA O NEDENLE BİR SÜRÜ DE HEDİYE VERDİ . EVİM TUPPERWARE CENNETİ OLDU . EN SEVDİĞİM ÜRÜN PEYNİR SAKLMA KABI. 1 AY BİLE BOZULMADAN DURUYOR . BİR DE NORMAL KAPLARIN EN KÜÇÜĞÜNE BİR PEÇETE ÜSTÜNE MAYDANOZ KOYUYORUM ONLARDA 2 HAFTA FALAN YEŞİL DURUYOR . BEN DE ÇEŞİTLİ SAKLAMA KAPLARI , TERMOS VE TEREYAĞLIK VAR . HEPSİNDEN ÇOK MEMNUNUM . BAYAĞI PAHALI AMA YEMEĞİ ATMAKTANSA BİR KEZ PARA VERMEK DAHA İYİ .

5. Re: Tupperware

ben bu sene Türkiyede gördüm daha az taniniyor ve fiatlari Türkiye sartlarina göre cok pahali oldugu icin pek yaygin degil

6. Re: Tupperware

BU benim işime çok yarar doğrusu özellikle yeşillikler çoğu zaman bozuluyor.Ekmek saklama kutusu da var mıdır?Ben ilk defa burada duyuyorum . Bu kapların adı mı tupperware, markası nedir?Bilgi verbilirmisiniz.

7. ekmek kutusu..

evet dilekcim ekmek saklama kutusu var...
    ben inanmiyordum uzun süre taze kalacagina..
    ekmek bende uzun süre bitmiyor cünki cok az yiyoruz aldigim ekmegi zaten kücük aliyorum kesilmis buzluktan dilim dilim cikarmaktan bikmistim
    tupper nin kutusundan aldim 7 gün neredeyse ilk tazeligi ile duruyor ve küflenme derdi de olmuyor ve kurumuyorda sadece posetle koymayacaksin o kadar..
    türkiyede de mi party yoluyla satiliyor diye merak etmistim.. fiyatlarida saniyorum aynidir..

8. Re: Tupperware

DİLEKCİM ,
    BİR AMERİKAN ŞİRKETİ . ÜYELER ARACILIĞI İLE SATILIYOR AVON,ORİFLAME GİBİ.
    EKMEK KUTUSU VARDI BEN ALMAMIŞTIM . GERÇEKTEN PAHALILAR AMA YARARLARI ÇOK . BEN KURABİYE , KEK FALAN DA SAKLIYORUM ÇOK UZUN SÜRE BAYATLAMIYOR .

MERHABA HÜLYA,

BENDE BİR ADET SÜZGEÇ VE BİR ADET SAKLAMA KABI VAR, İKİSİNDENDEN ÇOK MEMNUNUM, KEŞKE DAHA FAZLA ALSAYDIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. SAKLAMA KABINDA KEK, KURABİYE UZUN SÜRE SAKLAYABİLİYORUM.

SEVGİLERİMLE,

ben de memnunum. bir kucuk saklama kabi almistim..bir yere giderken icine kasik mamasi yapip koyabiliyorum. Ayrica karistir-sakla diye satilan olcekli bir kabim var. kek vs karistirip sonra da cok amacli saklamak icin..