Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Sonunda kendime göre bana göre yeni bir dergi daha buldum:)

Okuduğum dergiler.
    Geo, national geographi,ve ilgimi çeken sağlık dergileri vardır.Bilim teknik dergisini unutmuşum bir de işimiz gereği bütün pc oyun ve teknoloji dergileri var aldığımız .
    Dün aktüel aldım galiba ilk kez ve çok beğendim . Bundan sonra sürekli abonesiyim umarım diğer sayıları da hep böyle güzeldir.
    Bir yeni dergi daha aldım şu an yarısına geldim o da kendi dalında iyi güzel hoş ismini vereyim sizde bir deneyebilirsinir isterseniz konusu sinema.İsmi EMPIRE. 2007 yılı filmlerinden bahsediyor.
    Bu arada karayip korsanlarını merak edenlere müjde 3. sü geliyor

Re: Sonunda kendime göre bana göre yeni bir dergi daha buldum:)

EMPIRE bildiğim kadarıyla İngiltere kaynaklı oldukça ünlü bir dergidir. Sanırım 2 aydır Türkiye deymiş.

Biz de yıllardır SİNEMA dergisine aboneyiz sinema fan bir aile olarak.

Eşim NG Türkiye çokmadan önce orijinaline aboneydi yıllarca, çok eski sayılarına kadar vardı. Bir gün hepsini bir kitapçıya satmıştık.
    Duvarımda da 1988/aralık NG'nin hologram kapağı var.

Nette bulursam eklerim.
    Çok güzel bir resim, camdan bir dünya ve çatlayıp kırılmış, parçaları düşmüş şekilde.

Re: Sonunda kendime göre bana göre yeni bir dergi daha buldum:)

medip yazdı:
    EMPIRE bildiğim kadarıyla İngiltere kaynaklı oldukça ünlü bir dergidir. Sanırım 2 aydır Türkiye deymiş.

Biz de yıllardır SİNEMA dergisine aboneyiz sinema fan bir aile olarak.

Eşim NG Türkiye çokmadan önce orijinaline aboneydi yıllarca, çok eski sayılarına kadar vardı. Bir gün hepsini bir kitapçıya satmıştık.
    Duvarımda da 1988/aralık NG'nin hologram kapağı var.

Nette bulursam eklerim.
    Çok güzel bir resim, camdan bir dünya ve çatlayıp kırılmış, parçaları düşmüş şekilde.
    Ne güzel değil mi artık yurdumuzda herbirşeye ulaşıp bulabilmek.
    çocukluk yıllarımda ne kadar zorluklarla bulabilirdik dergi mergi.
    Para biriktirirdim bilim dergilerini alabilmek için ama bulabilene aşkolsun tabi.
    O zmaanlarda gazeteler kuponlar verirdi ansiklopedi vs verirlerdi.
    Tek tek kupon biriktirir ben de olmayan ansiklopedileri alabilmek için.
    Hayattaki en büyük zevkim hala da bu böyle pk değişmedi ama (değişen artık herşey cdlerde) ansiklopedi okumaktı.Başucu kitabın yazım kulavuzu kitabıydı . Babam ansiklopedi set alırdı bitirirdim yenisini beklerdim. Hey gidi günler hey.
    Şimdi aklımda neler kaldı herbirşey unutldu gitti . Zaten doğru bildiğimiz bazı bilgilerde yanlışmış baksanıza koskoca gezegen elden gitti.

Sinema dergisini ben de severek okurum ama bu dergi daha bir dolu dolu geldi bana (empire).İyi ki çıkarmışlar artık yeni kanlar gerekiyor dergi piyasasına.