1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

su anda bir elim poposunda(simdi u7udu bende bittim saat 2)

durum icler acisi ali demin agladi
    ilk defa kasintidan u7andiiiiiiiiiiiii
    offfffffffffffffff

7emin ederim bi elimle kasi7ip bi elimle daha doorusu parmagimla 7azi7orum su an

hele hele o kurt kimildandikca kasindigini ogrenince daha kotu oldum icerde kivrilan bi kurdu kasi7or olabilirm 7aniiiii

bu gece bize u7ku 7ok sanirsam

7a bu is bu kadar kasinan kurt diilde ne olabilir ki??????

offfffff

Re: su anda bir elim poposunda

inşallah biran önce iyi olur geçmişler olsun

çok geçmiş olsun.
    diğer forumda okudum test yaptırmışssınız bişey çıkmamış
    biz kreşe başlarken bizden kaka testi istemişlerdi
    parazit için falan
    bişey çıkmamışdı
    geçen doktoruna sordum orhan'ın bazen poposu çok kaşınıyor diye test yaptırdık bişey çıkmadı diye
    doktorumuz dediki bazen ilk testlerde hemen çıkmayabiliyor
    bi kaç kez denemek lazım dedi.
    bu arada karın ağrısı varmı , burnu kaşınıyormu?

Bağırsaklardaki kıl kurdu ve tenyanın düşürülmesinde eskiden kabak çekirdekleri kullanılırdı.

bak google dan aratınca bu çıktı ömür

al sana bi doktora 7azdigim tum deta7lar

sitede bu konu ile ilgili 7azi7i okudum genede bi sormak istedim

ali 5 7asinda

-4 gundur makati kasini7or (makat temiz goruntusu normal)

-dun gece kakasi bitince silmeden baktim cok hafif kan vardi acik renk sulu bir kan su SIKTIm gecti makat tahris oldu ondan sandim ama icerden sanirim)

-gene 4 gundur dirsek el arasi kolda 2 tane tek bacakta bir tane 7uzunde 7aklasik 8 tane irili ufakli sivilce gibi bisiler var ucu be7az diil aslinda daha cok sivri sinek isirmasina benzi7or kasinmi7or ancak 4 gunde her gun artti)

- ve gene 3 gundur genzi dolu burnu akmi7or ancak surekli bogazini temizlio sabahlari burnunun ici dolu kalki7or

-bu arada okurken idrarla ilgili bisi gordum
    ali 5 7asinda martta 6 7asina giricek ben gece bezini 10 gun once biraktim onceleri denedim geceleri 3 kerede cis 7apsa gene 7atak islati7ordu bu son 10 gunde u7utmadan su icmemesine ve gecede 3 kere kaldirmama ragmen gun asiri islak 7atakla kalki7or eger gece 2 kaldirdigimda cis 7aparsa 7atak temiz kalki7or)

-u7kusu cok agir bir cocuk

-bundan 6 a7 oncesine kadar dis gicirdatmalari vardi

-genelde sinirli bir cocuk (bunun icin terapi7e gittik daha ii simdi o zamanlar dis gicirdatma ve tirnak 7eme vardi tirnaklari tamamen biraktik dis gicirdatmasida 2-3 a7dir hic du7madim)

-gene ek bilgi olarak son 1.5 senedir alinin ani karin agri ve kramplari olu7ordu bi donem her gun 7erlere 7atar karnim agrio derdi tam 4 kere kramp halinde geldi ve acile gittik gaz dediler hep ama filimlerde cikmadi
    idrar kan diski ultrason tedavilerinin tamami temiz cikti ve doktorumuz 7uzde 20 cocuklarda nedensiz karin agrilari olur dedi riospasm di bi ilac verdi agrirsa verin di7e .............son 3 a7dir falan hic karnim agrio7or demedi

-ali her gun a7ni saatte olmasada bir kere bu7uk tuvaletine cikar kabiz,ishal,ateslenme gibi durumlarimiz olmaz genellikle

-idrarini cok cok uzun sureler tutar sanirim erkek olmasina ragmen gunde sanirim 2-3 kez cisini 7api7or gerekirse sabah 10 dana aksam 8 e kadar tutuo cisini

doktor sivilce benzerleri icin once sinek isirmasi dedi ben ali kasintidan u7umaz boole bi durumda dedigimde o zaman su cicegi olabilir dedi
    gozlemle dedi merhem verdi
    makat kasintisi icin zirtec 5 gun 2.5 olcek
    burnu icin gece damlasi verdi

bu arada stool test temiz cikti
    7arin sabahta sticker test u7gulicam cama 7apistirip lab. a gondericem

hem gorusunuzu almak istedim hemde bi kac soru sormak istedim

okuduguma gore kil kurdu gece makattan cikip 7umurtalari makat cevresine biraki7ormus
    alinin camasirlari hep lacivert kirmizi ko7u renklerdir
    her gun kilot degistiririz ve ben hic be7az lavra gibi bisi gormedim

di7elimki bu kurt bu gece cikmadi ve lavra birakmadi ne olucak??
    acaba her ihtimale karsi ailecek kurt varmis gibi tedavi gorsek bi zarari olur mu???

bi doktor bana alinin karin agrilari icin ailede migren var mi dedi bende
    bende var dedim

bazen aileden cocuklara migren gecer ve farkli bolgelerde zaman zaman agri 7apabili7ormus
    olabilir mi bo7le bisi??

cok tesekkur ederim siz sormadan cogu cevabi vermek istedim uzattim kusura bakma7in
    ancak gorusleriniz benim icin onemli simdiden tesekkurlerrrrrr

gülhan.e yazdı:
    Bağırsaklardaki kıl kurdu ve tenyanın düşürülmesinde eskiden kabak çekirdekleri kullanılırdı.

bak google dan aratınca bu çıktı ömür

biliorum

ömürcüm..geceleri ağzının suyu akıyor mu yastığa

8. Re: su anda bir elim poposunda

Hay Allah yaa!

İlaçlar işe yaramadı mı

uuf ya icim daraldi yavrum Aliyi oyle dusundukce. biran once kurtulursunuz insallah.

diğer testi yaptır bakalım ne çıkcak karışık bir sorun olmuş ama belirtilerde de sanki parazit var gibi ama
    bence sen ali'nin poposunu ılık sabunlu su ile havlu kağıt ile kurulayıp bir nemlendirici sür öyle yatsın belki kaşıntıyı alır.