Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

ÇOCUK GÖZÜYLE GÜNDEM

Hülya teyzeyle Gülben teyze hep kavga ediyolar. Ama ne zaman kavga etseler birinin kasedi çıkıyor. Ben çok seviniyorum o zaman. Amerika da Irak'la kavga ediyo. Buş amca da mı kaset çıkarıcak yoksa? Dinlemem ama ben onu, şarkılarının sözleri çok kötü

- Ben Daum amcayı çok seviyorum. Geçen akşam kafasında yumurta kırmışlar. Un da dökmüşler. Daum amcayı pasta yapmak mı istiyorlar. Ben de bir dilim isterim o pastadan. Ama annem bana dedi ki yumurtalara elleme, kuş gribi olursun. Peki bu Daum amcada o yumurtalardan hasta olursa?!

- Çok para lazım olmuş Tayyip Amca'ya. Harçlığını kesmiş galiba imefe amcalar. O da Dubayili amcalara kumdan kale yaptırıcak. Bi sürü paralar vericekler Tayyip Amcaya. O da bi sürü gofret alıcak o paralarla hepimize

- Haa bi de benim anlamadığım bi şey var. Deprem olacak diyorlar. Suyun altında fay diye bi şeylere bakıyolar. Depremi o yapıyormuş. İstanbul tehlikedeymiş. O zaman 300 metre kule neden yapıyorlar ki İstanbul'a? Bu büyükler çok acayip yaaaa!!

- Bi de uzun burunlu Hülya teyzenin kocası Kaya amca var. O çok sevimli. Ferrarileri çok seviyor. Benim de küçük Ferrari arabam var. Ama onun sevdiği ferariler arabaya benzemiyo. Kadına benziyoHülya teyze çok kızıyo Kaya amcaya

- Galatasaray eskiden çok iyiymiş. Ben doğmadan önce. Avrupa kupaları bile kazanmış. Ama şimdi iyi değil. Ben geldim diye mi böyle oldu ki acaba? Galatasaray'ın maçlarında tirbünde bir amca var. Ben onu heykel sanıyordum. Birden bir hareket etti çok korktum.

- Bi de kel kafalı amca var, unları akıtıyo hep, günah ama nimet boşa akıtılmaz kiii... Ekmek olucak o unlar. Ekmek parası için herşeyleri satıyo. Fabrikalar, telefonlar... Her şey işte... O unları akıtmasa ekmek yapar oysa, akıllım

- Herkes 'Şu Çılgın Türkler' kitabını okuyor. Ablam da okuyodu, 'Niye okuyosun?' diye sordum, çılgınmış abi bunlar, uçmuşlar, memleketi kurtarıyorlar resmen dedi. Ben de okuma-yazmayı öğrenince okıycam o kitabı.

- Gamze ablaya çok üzülüyorum ben bi de... Çünkü çok üzülüyo. Cep telefonuyla ayıp resimlerini çekip internete atmışlar. Babama dedim ki, bana hiçbir zaman cep telefonu alma olur mu?!

- Televizyonda bi amca çıkıyo, Zekeriya Amca. Ben ona bayılıyorum. Çok komik şeyler söylüyo, beni hep güldürüyo. Ama o çok iyi bir insan. Hiçbir macerasını kaçırmıyorum. Son macerasında sarışın bir teyze onun yanağını ısırdı. Hiç hoşlanmadı bundan. Benim de yanağımı ısırdıkları zaman hiç hoşlanmıyorum.

- Bi sürü göbekli ağabeylerle ablalar televizyonda yarışıyorlar. Zayıflamak istiyorlarmış. Niye televizyonda zayıflıyorlar ki, evlerinde zayıflasalar ya... Annem "bak bu lokmayı yemezsen arkandan ağlar" diyodu. Ama onların hepsini yersem de televizyona çıkıp zayıflamaya çalışırım, sen ağlarsın dedim. Hiçbirşey diyemedi.

- İbrahim Tatlıses'i hiç sevmiyorum. Televizyonda çok bağırıyo. Bir de karılarını dövüyo diyorlar. Sonra da özür dilemek için onları övücü yazılar yazıyormuş. O da benim gibi okuma-yazma bilmiyo diyolar ama gazeteye nasıl yazı yazıyo? Bu gazeteler de çok acayip ha

- Şimdi gidiyorum, annem çağırıyo, uyku vaktim gelmiş. Bana masal anlatacak garanti. Büyükler masal anlatmaya bayılıyorlar. Kendileri de haberlerde masalları dinleyip uyudukları için... Gene buluşuruz, size daha anlatacaklarım var. Hadi bay baaay

Re: ÇOCUK GÖZÜYLE GÜNDEM

Şimdi gördüm, çok şekeeeeerrr..