Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

ABC ÇOCUK EVİ

Günaydın,

Kızımı Nisan ayında yuvaya başlatmak istiyorum. Annemden gidip geleceği geleceği için Bulgurlu civarında haftada 2 -3 gün gidebileceği bir yuva arayışındayım. Hemen bıkmasın diye haftada 3 gun düşündüm.
    Altunizade de bulunan ABC Çocuk Evi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Gidip gelirken onu gözüme kestirdim. Bir de Doğuş Okullarının Anaokulu var ama bu yıl için kayıtları dolu. Bu civarda başka okul önerilerinizde var mı acaba?

Yardımlarınız için teşekkurler..

Selen 31& Zeynep 3 Yaş

Re: ABC ÇOCUK EVİ

Kızımı Bulgurluda Çamlıca Yuvaya gönderiyorum. küçük ama güzel bir yer öğretmenleri sıcak sahibi psikoloğ tavsiye ediyorum .sınıfların sayıları az kızımda 3-4 yaş gurubunda 10 kişiler 2 öğretmenleri var.

merhabalar arkadaşım,

ABC çocuk evinde 2 günlük maceramız var ,
    kızımı 2 sene önce gönderdim ABC ye ortamı güzel içinde tavşan, ördek gibi hayvanlar bile vardı.. ama kızım gittiği ilk gün yüzünün bir tarafı tırmalanmış yada taşa çarpmış gibi geldi. şok oldum. okulda temizlik görevlisi yakınımız da oturuyordu o da servisle geliyordu. onu arayıp sordum noldu bu kıza diye aaa fark etmedik dedi. ama fark edilmeyecek gibi değildi. neyse okulu aradım öğretmenini , müdürü yani neden arayıpta bir geçmiş olsun demiyorsunuz abartmıyorum gözünün şakak kısmı yanağına doğru kızarık minik kabuklanmalar yani bişi olmuş bu çocuga diyorum. haberleri bile yok. neyse sora oradaki yemekleri yapan kişiye sordum siz gördünüz mü noldu çocuğa kimse bilmiyor ama çocuk korkmuş gitmicem diyor. kadın dayanamadı söledi.
    yeni başlayan hırçın bir erkek çocuk bahçedeki süs için konmuş kaya parçalarına benzer dekor ların üzerine itmiş bizim kızı. şanssızlık tabi ama kızım 2 gün zorla gitti.
    3 gün servise bindiremedim. hala capitole giderken önünden geçsek korkuyo orayı görünce o çocuk orada sanıyor.
    böyle bir anı işte...

bende bulgurlu dayım bizim epey yuva maceramız oldu bu civarlarda.
    şimdi kızım yuvasından oldukça memnun çünkü çok sıcak ve sevecen öğretmenleri var . geçen hasta oldu 2 gün göndermedim öğretmenimi özledim, arkadaşlarımı özledim diye ağlaya ağlaya bir hal oldu. çok memnunum.
    bir bakın beğenirseniz, gönderirsiniz.

http://www.ilkogretmenim.com

sevgiler

İlköğretmenim bana çok yakın. Gidip bakıcam. Çamlıca Yuva neresi acaba? Onun da telf. varsa alabilirmiyim...

SOFT yazdı:
    İlköğretmenim bana çok yakın. Gidip bakıcam. Çamlıca Yuva neresi acaba? Onun da telf. varsa alabilirmiyim...

Çağrı Marketin biraz ilerisinde BİM karşısında .

Tel : 0 216 521 95 37
    Rümeysa Hanım

tavsiye etmiyorum

siniflar cok karanlik vekucuksadece ilgi cekiciingilizceogretmenleri mother language yani ana dilikonusuodu
    ancak ben okulu sevmedim
    ali 6 ay altunizadeninbiraz ilerisinde atlikarinca isimli krese gitti

cok memnun kaldik hatta hala her yaz tatile gittigimizde bir gun misafir ogrenci olarak katilir

sahibide pedagog

Evet haklısınız bende haftasonu gidip baktım. ABC ile Atlı Karıncaya.ABC nin sahibi çok bilinçli ve yönlendirici geldi ama sınıflar içime sinmedi .Eğitimi de guzel gibi geldi.

Ama Atlı Karınca nın ortamı kesinlikle daha guzel. Sınıflar daha modern, bina daha aydınlık falan.

Ama bizim problemimiz servis güzergahının Atlı Karınca da problemli olması. ABC nin kendi servisleri olduğu için orda problem yok.

Benim düşüncem Nisan,Mayıs,Haziran aylarını geçirebileceği bir okul. Temmuz,Ağustas ta zaten gitmeyecek. ABC de başlatıp başka bir okula geçirmem problem olur mu acaba?

SOFT yazdı:

Günaydın,

Kızımı Nisan ayında yuvaya başlatmak istiyorum. Annemden gidip geleceği geleceği için Bulgurlu civarında haftada 2 -3 gün gidebileceği bir yuva arayışındayım. Hemen bıkmasın diye haftada 3 gun düşündüm.
    Altunizade de bulunan ABC Çocuk Evi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Gidip gelirken onu gözüme kestirdim. Bir de Doğuş Okullarının Anaokulu var ama bu yıl için kayıtları dolu. Bu civarda başka okul önerilerinizde var mı acaba?

Yardımlarınız için teşekkurler..

Selen 31& Zeynep 3 Yaş

oglumu vermek ıstedıgım yuva( bılfen) ara donemde cocuk almıyor .mayısta on kayıt yaptırıp ,eylulde baslıyor ..bende eylule kadar gıdebılecegı baska bır yuva arayısı ıcındeydım .

bır cok yer gezdım .ıcıme sınen bır yer bulamadım .ABC de ,her onunden gecısımde sempatık gorunuyordu bana .

bır gun gıttım ,konustum ..sahıbı beyfendı bır suru klasor falan koydu onume ..yok egıtım sıstemımız boyle ,yok programımız bu falan fılan ..

hıc bakmaddım ..sadece ,

-ben cocugumun mutlu olmasını ıstıyorum .aglayarak degıl ,severek ,ısteyerek gıdecegı bır yer arıyorum ..dedım

bınayı gezmek ıstedım ..gezdırmedı

sadece ,cocuklar okulda yokken ,cumartesı gunlerı saat 13-16 arası gezebılırsınız dedı

ıcıme bır gıcık gırdı ..goya cocuklar varken ,egıtım bolunuyormus vs ..ama ben tuvaletlerı ,mutfagı ,uyudukları odaları vs gormek ıstıyordum ..

neyse ıste ,adamın bınayı gezdırmek ıstememesınden rahatsız oldum ..sadece bahcesını gorebıldıgım bır yerde , kafamda soru ısaretlerı kaldı yanı ..

ha cumartesı gezme konusuna gelınce ..genelde hafta sonları ıstanbul dısında oluyoruz .. yada hatasonu baska onemlı ısımız falan oluyor ..her hafta ,bır sonrakı cumartesı gıdıp gezelım derken 3 haftayı gecırmıs olduk

su anda Antalyadayız ..salı gunu donecegız ..

bakalım kısmet hangı cumartesı

ABC'den memnun olmayan çok duydum ama gidip görmedim kendim.

10. pembe panter çocuk yuvası

Merhabalar,

Siteye henüz kayıt oldum. 28 aylık bir oğlum var. Altunizade civarında bulunan bir anaokuluna haftanın belirli günleri oyun grubuna göndermek istiyorum. En çok pembe pantere içim ısındı. Acaba burası ile ilgili bir fikri olan var mıdır?