Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

avukat arkadaşlar bir bakın . dava açıyorum

Arkadaşlar eşyaları yenilerken çamaşır makinemi de yeniledim.
    Makine daha yeni bir model 1 ay olmamış geleli aldık geldik çalıştırdık makineden memnunum tık yok.
    Bir gün çamaşırları çıkarttım ve en sevdiğim eşofmanımın arkasında kocaman bir delik püskül püskül olmuş püsküllerin herbir tarafında körük lastiğinden parçalar vardı makineden yanık lastik kokusu ve çamaşırların üzerinde de lastik parçaları vardı.
    Korktum servisi aradım geldiler normal birşey dediler
    Nasıl yani çamaşır makinesi yıkamak için değil mi bu parçalıyor dedim.
    Henüz 1 ay bile olmamış alalı dğnyanın parasını verdiğim yetmiyor en sevdiğim kıyafetim deliniyor kocaman.
    Servise dedim değiştirilmesini istiyorum 1 aylık bile olmayan makinemde parça değişikliği istemiyorum hem nir daha yapmama garantisi de yok.
    Bugün tekrar geldiler değiştirmeyi onaylamamışlar nasıl yani dedim.
    Milyonda bir olan bir olay sizin başınıza gelmiş dediler körük lastiğini değiştirelim bir daha olmaz belki dediler.

Şimdi ben kanunen hakkımı aramak istiyorum.
    Avukatım var ama ben avukatsız kendim bu işin peşine dğşeceğim elimde 1 adet parçalanmış çamaşırım var.
    Normalde tüketici haklarında makineyi beğenmezsen değiştiriyorlar , ben madur olduğum için istiyorum ,para iadesi istemiyorum sadece midem bulandı ve çamaşır yıkayamıyorum makinede artık.

Bana yol gösterirseniz sevinirim.

Re: avukat arkadaşlar bir bakın . dava açıyorum

ben de yaklaşık 20 gün önce LCD televizyon almıştım pixsel hatası vardı servise gitti servis değiştirmeyi kabul etmedi tamiri olmuyormuş fabrikasyon bir hataymış sizinki gibi birebir değiştirmeyi istedim bunu da kabul etmediler. bende aldığım yerin genel müdürünü aradım durumu anlattım değiştirmediği takdirde mahkemeye başvuracağımı söyledim ertesi gün servisten aradılar ve yenisi ile değiştirdiler siz de bir deneyin isterseniz eğer değiştirme yapmıyorlarsa süreyi geçirmeden mahkemeye başvurun.
    daha 1 ayı doldurmadı ise ihtarname de çekebilirsiniz. mahkemeye delil olarak sunarsınız.

Genel merkeze telefon et.Benim de makinem arızalıydı bir türlü yapılamıyordu merkezi aradım değiştirme yapılamayacağını ama merkezde incelemeye alınacağını söylediler makine 3 yıllıktı çünkü şimdi çok ii çalışıyor.Ama tabi benim de bi kere içim kalktı seninki çok yeni ısrarlı davranırsan kesin değiştiriyorlar.

Söyledim adamlara bakın ben çen çen çen yapamam özüm sözüm bir benim.
    Değiştirin dedim yoksa mahkemeye vereceğim.
    Bugün gelecek olan uzmanı bekledim ve o da değiştirilmenin onaylanmadığını söyledi. Kararım karardır dönmem artık.
    Parçasını değiştirecekler şimdi.
    Ama bu süre zarfında ben işlemlere başlayacağım.
    Avukatım var ama kendim halletmek istiyorum çünki eşim boşver diyor .
    Boşveremem haklı olduğumu bile bile kös kös oturmak benim kişiliğime yakışmaz.
    Herkes haddini bilecek artık bundan sonra böyle yeter diyorum yani.
    Avukattan daha iyi kendimi savunurum ben , hem ortada savunulacak birşey de yok apaçık ortada makinenin parçaladığı kurban var.

İhparnameye gerek bile yok mahkeme celbini alırlar yakında .

birde genel müdür yada müdür yardımcısı ile görüşseniz servisteki uzmanlar zaten onayı vermiyorlar. bence makinaya hiç bir işlem yapmasınlar parça değişimi falan sonra mahkemede de makina işlem gördü görmeseydi değişim olurdu diye birsürü şey uyduruyorlar.