1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Akupunktur

Akupunktur

Son zamanlarda halimden hiç hoşnut değilim. Ablam işyerinden birisinin akupunktura gittiğini ve 2,5 ayda yaklaşık 15 kilo verdiğini söyledi. Bunun üzerine doktorun telefon nosunu aldırdım.

Denemediğim bir akupunktur kaldı. Oda eksik olmasın diyorum ve en kısa zamanda akupunktur için randevu alıyorum.

Aranızda akupunktura giden oldumu hiç? Faydasını gören?

Merakla verilecek cevapları bekliyorum.

Sevgiler vede saygılar )

2. Re: Akupunktur

Nurcan'cım ben bir kere gittim.. adı duyulmuş biri de şimdi tam hatırlayamadım, Nişantaşı'nda.

ayaklarıma, alnıma, karnıma iğneler batırdı, kulak memesine de tohum yapıştırdı(sigara için)

hiçbiri bir işe yaramadı, ama 10 gün sonra öğrendim ki Kıvanç'a hamileymişim

Re: Akupunktur

merhaba

ben yeni üyelerdenim.Daha önce akapunktura gittim ancak zayıflama amacıyla değil.Fibromiyalji denilen bir tür kas rahatsızlığım var.İyi geldiğini söyleyebilirim.O sırada zayıflama amacıyla gelen çok sayıda kişiyle tanıştım.Mutlaka gitmenizi öneririm.Biraz pahalı bir yöntem ama etkili, iyi bir yer bulmaya çalışın.

Sevgiler...

geçen yıl akupunkturla 2 ayda 10 kilo verdim .( tekrar aldim o 10 kiloyu ayri konu )

dunya tatlsi bir adamdi doktorum ..

cokda guzel motive ediyordu ..ama şişlide olodugu icin ,her hafta gitmek ,arabaya park yeri bulmak cok zor geldi bana ..felaket bir trafik vardi orada..

hem ayrica adam cook ünlü bir doktor oldugu icin ,ne zaman gitsem korkunc bir kalabalik vardi ve beklemekten gına geliyodu bana .

akupunkturla zayiflama tam bana gore birşey ..

bir kere miden kazinmiyor ..

sinirlilik hali olmuyor ..

kocam akupunktura hic inanmaz.."tamamen kandirmaca ,psikolojik birşey" der ama yinede ben gittim akupunktura .

hicbir yan etykisi yok.

her hafta gitmek tartilmakda motive ediyor .

diyetisyene gitmektense hekim kontrolunde ( diyetisyenler hekim degil biliyorsunuz ) zayiflamayi tercih ederim ben .

ben akupunkturla 12 kilo vermiştim, sonra 20 aldım
    bende öyle oldiye herkeste olur diyemem ama aynısı annemin de başına geldi, görümcemin de.
    işe yarıyor ama kalıcı çözüm olmuyor bence
    yemek yeme alışkanlığının hepten değişmesi gerek bence.
    5 hafta önce diyetisyene gitmeye başladım ve 9 kilo verdim. hatta 10 olma yolundayım.

şimdi halk arasinda soyle bir yanliş inaniş var .

-akupunkturla zayiflamak kalici degil ..tekrar aliyorsun denilir .

e tabi alinir ..bogazini tutmazsan ,yemeye devam ederse insan ,isterse diyetisyenle yada başka yontemle zayiflasin tekrar alir verilen kilolari .

tamamen beslenme alişkanligini değiştirmek en dogrusu ammaaa biz turk milleti , azicik verince havaya giriyoruz hoooop başliyoruz yeniden yemeye sonra geri geliyor verilen kilolar .

7. Re: Akupunktur

Akupunktur a bundan 2 yıl kadar önce eşimin başlamasıyla tanık oldum,kulak memesine ve içine takılan iğnelerle iştahsızlık yada sürekli yeme alışkanlığını azaltmak diyelim,ilk zamanlarda aşırı derecede kontsantrasyon beyininde kabul etmesiyle inanarak iştah falan kalmıyor.İlk hafta eşim 5 kilo vermişti,her hafta düzenli olarak istanbul a bakırköyde DR MURAT TOÇOĞLU (Yanılmıyorsam adı böyleydi)çok memnun kalarak 9 ay devam etti ve toplam 20 kilo kadar verdi,araya ramazan girdi,bayram geldi derken yol gözünde büyüdü ve kış ayında bıraktı,20 kilo geri geldi.Bu yıl izmitte bir doktora gidiyor fakat aynı kilo vermeyi yaşayamadı,iştah bir türlü kesilmiyor,özellikle gece yemelerini kesemedi.Fakat hala inatla akapunktur u bırakmadı,3 hafta önce her akşam tempolu yürüyüş yapıyor.Şimdiden 8 kilo verdi.Yani kısaca beyin kabul etmezse kilo asla verilmiyor.Adapatasyon ve spor çok önemli...

akupunktura bende gittim hatta 8 kilo da verdim ama 10 kilo olarak geri aldım

yanlız her zayıflama yönteminde olduğu gibi bu konuda da istikrarsız olmamdan dolayı aldım o kiloları tekrar geriye

ideal kiloya indikten sonra koruma amacıyla kulağa bilyeler takılıyor mesela ben taktırmadım hatta daha vermem gereken 4 kilom vardı devam etmedim

dr. gürkan kubilaya gittim ben linkini ekliyorum bu arada

http://www.gurkankubilay.com/

9. Re: Akupunktur

Komşum gitmişti Nurcan...

Faydasını gördüğünü söylüyordu...

gürkan kubilay

Tülin-Hazar yazdı:
    dr. gürkan kubilaya gittim ben linkini ekliyorum bu arada

http://www.gurkankubilay.com/
    bende gurkan beye gittim ..

cok harika bir doktor ama kalabaliktan dolayi adamin birebir gorusme yapma imkani neredeyse yok gibi olmuş artik .

topluca aliyor ilkönce..sonrada 1-2 dk suruyor birebir gorusme ..

tukurugu kuruyor adamcagizin gunde bilmemkackisiyle konusmaktan